Magister Products

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2020. május 18.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

"A paszta ásványi só tartalma (kalcium só, szódabikarbóna, magnézium só) a fogfelszín kíméletes tisztítását végzi, segíti a plakkok eltávolítását a fogfelszínről, így vált ki fehérítő hatást. Az ásványi só tartalom másik nagy előnye, hogy növeli a szájüregi pH-t , így védve a fogzománcot a savas hatásoktól és gátolva a kórokozók szaporodását."

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Kingucii

2021. október 14.

Gondoltam kipróbálom, mert sokan szeretik.
A sós mentolos íztől eltekintve valóban sokáig frissnek érzem a lehelletem. Fogfehérítő hatásról még nem tudok beszámolni, mivel annyi ideje még nem használom.
Számomra kicsit fura egyébként, de nem használtam még bio mindenmentes fogkrémet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Gondoltam kipróbálom, mert sokan szeretik.

mezespuszedli

2021. június 14.

Nagyjából másfél hónapig hasznàltam nagy reményekkel, de fehérìtő hatást nem vettem észre sajnos. :( Lehet, hogy tovább kellett volna, de az íze - szerintem - nem valami jó, sokadik fogmosás után is fura volt a sósság. Àllìtólag megszokható, nekem nem sikerült. Szeretem a márkàt, eddig talán ez az első dolog, amit ennyire le kell pontoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Széncinke

2021. április 14.

Natúr fogkrémek közül abszolút kedvenc, már többször újravettem. Az íze nekem bejön, én pl a klasszik mentolt utálom. Az állaga folyósabb, a szemcsék nem karcolnak, hatékonyan tisztít, simák a fogaim használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Cicuka22

2020. október 25.

Az összetevők nagyon szépek, viszont az íze annál rosszabb számunkra :) Nem tudjuk megszokni, nagyon fura és erős. Az állagával sem vagyok kibékülve, ugyanis nagyon híggá, folyóssá válik. Szinte folyik ki a számból fogmosás közben. Az ízét sokáig érezni és tisztának érzem a fogaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

kiralydori

2020. október 2.

Lassan egy éve használom és valóban fehérebbek lettek a fogaim (ezt mások is megjegyezték). Az íze eleinte elég intenzívnek tűnt, de gyorsan megszoktam és megszerettem. Egy extra mentolos fogkrém sokkal durvább. Egész nap simák a fogaim, nem tapad meg rajta semmi délutánig biztosan. Az összetevői nagyon szuperek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: fenyő olaj.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.