Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kizárólag természetes összetevőkből készült ránctalanító nappali arckrém magas hialuronsav tartalommal, vörösszőlő kivonattal, szőlőmagolajjal és antioxidáns vitaminokkal.

seahorse

2019. november 12.

Nagyon lelkesen vettem meg több termékét is a márkának, annak ellenére, hogy olvastam negatív kritikákat, de sajnos nekem a Solar Rouge Créme Geleé-n kívül nem igazán jöttek be a termékek. Ennek a krémnek semmi hatását nem éreztem - bár nem használtam pár hétnél tovább - az illata kellemes, viszont nekem zsírosodik tőle a bőröm, nagyon nehéznek és ragacsosnak éreztem. Biztosan nem veszem újra, talán kimondottan száraz bőrre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Zenaty

2019. július 12.

Kozmetikumot nem veszünk tégelyben. SOHA! Minden kinyitáskor és belenyúláskor érintkezik oxigénnel és az ujjunkon levő zsírokkal és baktériumokkal. Igazából ez a legnagyobb átverés, mert ha a termék valóban olyan hatásos, akkor azt óvnák a fénytől, oxigéntől és minden mástól. Pláne ha natúr termékről van szó, hiszen nincs mesterséges kemikália bennük. Ez a krém is így középszerű... Semmi extrát nem ad. Nem fogom újravenni. Felültem a magister vonatra, de nem győztek meg. Nem rosszak a termékek, de bőven van még hova fejlődni. Leginkább a csomagolás téren! Könyörgöm, nézzetek körbe a natúr termékek piacán. Manapság már szinte senki nem árul valamire való termékeket tégelyben. A legkevésbé sem profi. Az krémjeik amúgy elkenegethetők, de ennyi... Komolyan n szabad venni egyiket sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

delila6400

2019. április 15.

Száraz a bőröm, így nekem rögtön beszívódik, nem marad zsíros érzet utána. Az illatát csak akkor érzem, amikor felkenem, nem tolakodik a narancs. Szuper kis krém!

Update: azóta is használom, főleg ősztől tavaszig, többnyire éjszakára. Nagyon elégedett vagyok a hatásával, szépen kisimít, hidratál. Az egyik kedvenc arckrémem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

CsiccaG

2019. január 17.

Szerettem volna szeretni, de be kell látnom, hogy nem nekem való. Csipkedi az arcom és kipirosodok tőle. Kétszer próbáltam, mind a kétszer hasonló eredménnyel. Ezért meg kell majd válnom tőle. Plusz ami még zavart, hogy az illata nekem egy régen, műhelyben használt kéztisztítóra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

6vilag

2018. december 1.

Rendelésem mellé ajándékba kaptam a mintát. Próbálkoztam vele nyáron, de akkor túl soknak éreztem. Félre is tettem, mivel túl soknak, töménynek éreztem, de most, hogy hűlt az idő előkaptam. Hideg időben remekül teljesít, bár most is érzem, hogy egy nagyon vékony filmréteg mintha maradna utána, de hát ezt a mínuszokban én megbocsájtom, ilyenkor nem kellemetlen, sőt talán még jobban véd is. Nem tudom, hogy megveszem-e újra, de az biztos, hogy nagyon kevés kell belőle, sokáig elég a teljes tégely (ami a kísérletezgetni szeretőknél nem biztos, hogy előny).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

Rebeka020

2018. október 1.

Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik. Szeretem!

Dalma027

2018. március 4.

A krém a maga könnyedségével és megfelelő hatóanyag-tartalmával tökéletesen feltölti az arcomat!
Fogamzásgátló abba hagyása után az arcom sínylette meg legjobban a dolgot..Azt hiszem ezt nem kell ragozni, viszont a krém egyenes feltöltötte az arcomat és csodát művelt vele! Nálam mindig megtalálható, sminkalapnak is tökéletes. Éjszakára is van, hogy ezt használom! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

kukkancs

2017. december 24.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nyáron éjszára használtam nagyon kicsi mennyiséget, szépen kisimította a bőröm. Most télen nappalra használom. Második dobozzal használok belőle, mindig lesz a polcomon belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

SchmitterBettina

2017. december 17.

Nem igazán értem, hogy miért nem jo az én bőrőmnek, általában télen száraz bőrre való krémet kell használnom, de ezt valahogy nem bírom elviselni! Nem tudtam , milyen érzés az, mikor azt írja vki, hogy fulladozik a bőr, hát most már értem . Be kenem reggel, minimális adagot, az első percekben be sem akar szívódni, aztán nagy nehezen beszívódik , de érzek egy réteget az arcomon, mintha maszk lenne. Egész nap meg olyan érzésem van, mintha izzadna az arcom, furcsa! Sajnos ez kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Masnis87

2017. november 8.

Télen küzdök a száraz bőrömmel, és untam már, hogy egy márkásabb arckrémből állandóan minimum duplán kellett felkennem reggel, hogy ne húzódjon az arcom. A Magister termékei egyszerűen szuperek. Ez a második arckréme, amit próbálok és imádom. Jó érzés, hogy tudom nem mű és mesterséges dolgot kenek az arcomra. Valóban zsíros krém, de télre kifejezetten jól jön. Ettől a krémtől az arcom nem is tűnik olyan nyúzottnak a nap végére ( 8 óra munka után a monitor előtt). Az illata frissítő, imádom a reggeli rituálémban ezt a pillanatot, mikor használom. Mély levegő és a citrusos illat felébreszt :)
Én ajánlani tudom csak, nekem bejött az összes Magister termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Én ajánlani tudom csak, nekem bejött az összes Magister termék.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Urea, Erythritol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Cholecalciferol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology