Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kizárólag természetes összetevőkből készült ránctalanító nappali arckrém magas hialuronsav tartalommal, vörösszőlő kivonattal, szőlőmagolajjal és antioxidáns vitaminokkal.

athinor1

2020. június 20.

Nekem nagy csalódás ez a termékcsalád. Az illata nem gyümölcsös, hanem inkább szúrós. Húzódik tőle az arcom, nem szívódik be és kicsit ragacsos érzetű. Sajnálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

Porcsesz

2020. június 9.

Az eddigi legjobb nappali kremem. Tokeletesen hidratal, megsem hagy zsiros erzetet az arcomon. Nem ragad, nem fenylik tole. Az aprobb kezdeti rancokat is gyonyoruen feltoltotte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

mafalda

2020. június 8.

Szép rugalmas bőrképet eredményez, olyan telt, élettel teli hatás. Illata visszafogott. Kissé zsíros krém, nem hagy foltot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

erdejidora

2020. május 24.

Szerintem hatásos kis készítmény, a vízhiányos, kicsit ráncos arcomnak felüdülés. Semmi maszk hatás, semmi túl zsírosság. A bőrömnek megfelelő krémet választottam, amiben segített is a Magister csapat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Agooota

2020. május 8.

Nagyon gondolkodtam hogy hogy fogalmazzam meg, mert szeretem a magister termékeket, de: nem szívódik be, zsíros réteget hagy és így nem tudok rá sminkelni. Ezért csak esténként tudom használni, így sokáig elég volt. Lehet hogy fiatal vagyok ehhez a krémhez, de szerettem volna kipróbálni hogy milyen amikor "húzza" a bőröm a hialuron, és hát valljuk be ez nem olyan drága krém, így megengedhettem magamnak. Húzni húzza, és puhává tette a bőrömet. A ciprusos illata szerintem nagyon el van találva, nem tolakodóan sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

bibogi23

2020. március 28.

Nekem sajnos nem vált be ez a krém,nagyon nagy reményeket fűztem a márkához arcápolás terén de sajnos csalódás ért!Ebből a krémből kis kiszerelést rendeltem, 3 napig próbálkoztam vele de nem sajnos nem vált be,nekem maszk hatása van,nem akar beszívódni,reggel kentem fel és még délután ragacsos volt,nekem túl sok,nehéz a bőrömnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

EraSch

2020. január 26.

Sajnos ez a krém nagy csalódás! A felvitel után kb. 15-20 perccel húzódik tőle a bőröm, olyan érzés, mintha egy maszk lenne az arcomon és fulladozna a bőröm. Le kellett mosnom és egy másik krémet felvinnem, annyira kellemetlen volt az érzés. Hiába a jó ár, az én száraz bőrömre használhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

seahorse

2020. január 6.

Update:
Elkezdtem hámlasztani a G&G cheer up/smooth uot-tal. Azóta sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm, ezért eszembe jutott, hogy előveszem ezt a krémet és adok neki még egy esélyt. Valószínűleg nyáron újra nem lesz az én krémem, de hámlasztás mellett plusz hyaluronsavas szérummal most télen bejön. Az illatát kifejezetten megszerettem. Az állaga még mindig nem a kedvencem, figyelni kell rá, hogy tényleg nagyon keveset használjon az ember. Emelem a csillagokat 4-re!

Nagyon lelkesen vettem meg több termékét is a márkának, annak ellenére, hogy olvastam negatív kritikákat, de sajnos nekem a Solar Rouge Créme Geleé-n kívül nem igazán jöttek be a termékek. Ennek a krémnek semmi hatását nem éreztem - bár nem használtam pár hétnél tovább - az illata kellemes, viszont nekem zsírosodik tőle a bőröm, nagyon nehéznek és ragacsosnak éreztem. Biztosan nem veszem újra, talán kimondottan száraz bőrre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Update:

Zenaty

2019. július 12.

Kozmetikumot nem veszünk tégelyben. SOHA! Minden kinyitáskor és belenyúláskor érintkezik oxigénnel és az ujjunkon levő zsírokkal és baktériumokkal. Igazából ez a legnagyobb átverés, mert ha a termék valóban olyan hatásos, akkor azt óvnák a fénytől, oxigéntől és minden mástól. Pláne ha natúr termékről van szó, hiszen nincs mesterséges kemikália bennük. Ez a krém is így középszerű... Semmi extrát nem ad. Nem fogom újravenni. Felültem a magister vonatra, de nem győztek meg. Nem rosszak a termékek, de bőven van még hova fejlődni. Leginkább a csomagolás téren! Könyörgöm, nézzetek körbe a natúr termékek piacán. Manapság már szinte senki nem árul valamire való termékeket tégelyben. A legkevésbé sem profi. Az krémjeik amúgy elkenegethetők, de ennyi... Komolyan n szabad venni egyiket sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

delila6400

2019. április 15.

Száraz a bőröm, így nekem rögtön beszívódik, nem marad zsíros érzet utána. Az illatát csak akkor érzem, amikor felkenem, nem tolakodik a narancs. Szuper kis krém!

Update: azóta is használom, főleg ősztől tavaszig, többnyire éjszakára. Nagyon elégedett vagyok a hatásával, szépen kisimít, hidratál. Az egyik kedvenc arckrémem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Urea, Erythritol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Cholecalciferol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Sorbitol h 1 1

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology