Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kizárólag természetes összetevőkből készült ránctalanító nappali arckrém magas hialuronsav tartalommal, vörösszőlő kivonattal, szőlőmagolajjal és antioxidáns vitaminokkal.

nicole74

2017. november 2.

Sajnos nekem nem jött be ez a változat. Bár kissé zsírosabb a bőröm, ezért csak éjszakára használtam. De ragacsos maradt a bőrömön, reggelre meg egy zsíros máz lett az arcomon, amit alig lehetett eltüntetni.
Irritációt nem okozott, ami jó pont, mert érzékeny is a bőröm, viszont pattanásokat okozott.

A doboz nem praktikus, mély, nehezen lehet kivenni belőle a krémet, nem érzem így elég higiénikusnak. A szemránckrémes flakon sokkal jobb.

Ja, és az ára már 2790 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

Ja, és az ára már 2790 Ft.

cicaaholdrol

2017. október 12.

Nyáron kezdtem el használni, sajnos a melegben sok volt. Sokszor éreztem ragacsosnak a bőrömet nap közben. De most hogy bejött az őszi idő, már nem tapasztalom ezt! Kisimulást nem látok magamon, bár még csak a felénél tartok a tégelynek, de hidratálás terén megy az 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Marietta1977

2017. október 4.

Éjszakánként használtam ezt a terméket. Nagyon gazdag textúrájú, nehéz krém, nehezen szívódik fel és nekem picit ragadós is volt utána.
DE nagyon jót tett reggelre az arcbőrömmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

DE nagyon jót tett reggelre az arcbőrömmel.

Kencefice84

2017. augusztus 24.

Kíváncsiságból rendeltem meg, de először az illata fogott meg utána a hatása. Nagyon üde lett tőle a bőröm. Hidratált, simított rajta. Több hónapig kitartott, gazdaságos. Ha elfogy a levendulás változata majd ezt veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

koirankeksii

2017. augusztus 16.

Hmmhmm. Kellemes citrusos illat, pihe-puha bőr, viszont ragacsos/zsíros felületet hagy maga után, szóval csak éjszakára használom inkább. U.i.: nem tudom, hogy emiatt lett-e érzékeny az arcbőröm, még kísérletezek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Effendigirl

2017. július 4.

Anyukámnak rendeltem meg, de neki nagyon nem tetszik az illata, szerintem citrusos. Nagyon tartósan hidratálja és puhítja az arcbőrömet. Nagyon jók az összetevői, ahogy a többi Magisteres arckrémnek is.

Ud.: Bár nyárra kicsit sok, nekem még éjszakai arckrémnek is, télen nappalra is tökéletes lesz. Ha este bekenem vele az arcom, annyira puha reggel is és még sokáig... talán még egy általam próbált krém sem csinált ilyen ruganyos, puha bőrt.

Ud. 1: A szemem alatti területre kenve nagyon szép eredményeket ér el, sokkal puhább és láthatóan feltöltöttebb a szemkörnyékem, mióta ezt használom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

2017. május 31.

Nyárra nem ajánlom, a téli szezonban majd updatelem a véleményem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Nyárra nem ajánlom, a téli szezonban majd updatelem a véleményem

ditta2016

2017. március 28.

Maszk hatású nekem. Szép összetevők, éjszakára jó, de nem minden este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Maszk hatású nekem. Szép összetevők, éjszakára jó, de nem minden este.

Valentine

2016. november 8.

Már egy ideje tesztelgetem ezt a krémet. Nekem a Magister termékek nagyon a szívemhez nőttek az elmúlt bő egy évben amióta felfedeztem őket. Ennek ellenére nem szerettem volna elhamarkodott és elfogult véleményt írni. Kinézete ugyan olyan, mint a többi krémnek. Nekem tetszik, hogy kis tégelyben van, és nincs túlcsicsázva. Már a második tégelyt fogyasztottam el. Kellemesen citrusos illata van. Elég testes krém. Melegebb időszakban ezt estére használom, reggelre pedig inkább a kamillásat. Esti használatkor először olajat teszek az arcomra (pl.: jojoba, argán, gránátalmamag,ligetszépe), majd ez kerül fölé. Reggelre hidratált és kipihent az arcom. Hidegebb időszakban reggelre használom. Viszonylag jól beszívódik, azért egy kis időt érdemes hagyni neki, mielőtt felvisszük rá a sminket. Én fényvédőt is használok, szóval ez is fölé kerül. Szerintem jól lehet rá sminkelni. Ahogy felkenem érezhető, hogy kicsit mintha feszesítené a bőrt. Pattanásokat annak ellenére nem tapasztaltam, hogy kombinált bőröm van. De ez szerintem egyénfüggő, van akinek ez válik be, van akinek más. Nyakra és dekoltázsra is szoktam használni. Hogy mennyire ránctalanít....szerintem ehhez évek kellenek. Az biztos, hogy az elmúlt egy évben a kezdődő homlok- és egyéb ráncaim nem lettek rosszabbak. Áttértem teljesen a bio arckrémekre. Szerintem újrafogom még venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

zsu044

(!)
2016. november 2.

A reggeli rutinban használom a virágvizet és a C-vitaminos szérumot követően, extra gyorsasággal szippantja be a bőröm, tényleg nem marad utána semmilyen réteg a bőrön. Nekem pont elegendő a hidratáló hatása, és az állaga is, nem zsírosítja túl a bőröm, mégis kellőképpen hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Urea, Erythritol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Cholecalciferol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology