Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kizárólag természetes összetevőkből készült ránctalanító nappali arckrém magas hialuronsav tartalommal, vörösszőlő kivonattal, szőlőmagolajjal és antioxidáns vitaminokkal.

kivike

2016. október 19.

Pixiben kaptam néhány hónappal ezelőtt, de még csak mostanában kezdtem el használni. Muszáj volt felbontanom, mivel az év végén lejár a szavatossága. Nem nagyon bíztam benne, mert kipróbáltam más hialuronos krémet, de nem voltam elájulva tőle. Ehhez sem fűztem sok reményt, gondoltam, próba szerencse... És nagyon kellemesen csalódtam. Olyan puha lett a bőröm tőle, hogy a babák popsija elbújhat mögötte :) Ez azért érdekes, mert sokféle krémet használtam az olcsótól az extra drágáig, a magyartól a koreaiig, de ilyen hatása egyiknek sem volt. Folyékony, de nagyon tartalmas, nyárra lehet, hogy sok lenne, de ebben a semmilyen időben, fűtéssel megspékelve szuper. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Egyszer újra fogom venni, de nem mostanában, mert több krémem van talonban, azokat kell elhasználnom. Egyértelműen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 19.

Rellina

2016. szeptember 28.

Mostanában keresem az első igazán jó inkább ráncmegelőző krémeket. Mivel ez a márka úgymond extrán reklámozott terméke, gondoltam csak kipróbálom. . Végülis nem okozott csalódást, mégegyszer mondom csak nagyon halvány ráncaim vannak, de tényleg olyan, mintha segítene rajtuk. Az illata is nagyon finom, és nekem remekül is szívódik. Simán elhasználom nappalra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 28.

0bikbik0

2016. szeptember 25.

A krém illata nagyon megfogott, ha tudnám nappalra használni, klasszul indulna a napom már ezzel a kellemes, citrusos, frissítő illattal is.
De sajnos a krém nagyon zsíros az én erősen vízhiányos, ámde tágpórusú bőrömnek. Nyáron egy melegebb napon zsíros pacniként ragyog, nem szívódik be, fénylő diszkógömb hatású arcot eredményez. Persze sminkelni is lehetetlen rá.
Éjszakára elhasználtam. Kellemes, puha, hidratált lett a bőröm, pattanásokat nem okozott. Persze ráncokat sem tüntetett el, de ezt a leírás ellenére nem is vártam :-)
Nem drága, de ennyi pénzért van azért használhatóbb natúr/bio hidratálókrém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Nem drága, de ennyi pénzért van azért használhatóbb natúr/bio hidratálókrém is.

vandus83

2016. szeptember 18.

Szülés utan a bőröm nagyon érzékennyé vált, igy elkezdtem nyitni a natúr termékek iránt. Kicsit féltem kipróbálni, a narancs illóolaj végett, de gondoltam nem draga, sokat nem veszithetek. Milyen jol tettem! Száraz boromnek ideális nappali krém, es nagyon keves is eleg belole. Azt észrevettem h ha kicsit elszallok vele, nehezebben szívódik fel.szoval a jelszó:csak keveset!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

csill87

2016. szeptember 16.

Sajnos nekem nagyon nem jött be. Miután felkentem, nem szívódott be, ott ült egész nap az arcomon, nagyon kellemetlen érzés volt. Ráadásul még pattanásom is lett tőle, ami szerencsére nálam csak nagyon-nagyon ritka, de ez a krém nem tetszett most a bőrömnek. Télen nagyon száraz bőrrel megérhet egy próbát még, de nekem ez most nagyon zsíros. Nagyon fáj a szívem, mert a márkának nagyon szuper termékei vannak, mint az arcradírja, vagy a sarokpuhító balzsam, de én ezt a krémet semmire sem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Zalvin

2016. szeptember 16.

Klasszikus citromos illat, nem kellemetlen, csak unalmas picit. Felkenés után egyből elkezd ránctalanítani, legalábbis a bőröm feszüléséből erre engedek következtetni... :D s még jó sokáig ragacsos maradok tőle. Lehet, hogy idősebbeknek találták ki. (Pixiboxos szerzeményem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

birdie

2016. szeptember 12.

Egy kedves krémmániás lányon keresztül jutottam hozzá jutányos áron. És még jó, hogy nem teljes árat fizettem érte. Úgy szerettem volna szeretni, de sajnos a bőröm nem szereti. Apró pattanások jelentek meg az arcomon, és ez biztos, hogy ettől. Talán a kókuszolaj a ludas, annak elég magas a komedogén indexe. Persze attól a krém még rendben van és másnak beválhat, így a saját bőröm érzékenysége miatt nem csak egy csillagot adok neki. De nem is ötöt. Nekem az illata nem tetszik. Túl citromos. Minden natúrkencének ilyesmi, tudom, de én már unom ezt az illatot. Másik, ami miatt már levonnék csillagot az az, hogy rettentően gyorsan fogy. A pattanások ellenére kb. 3 hétig használtam és majdnem elfogyott. Más ilyen mennyiségű krém nekem hónapokig elég, fél évig is talán. De ez kb. két hónapra lett volna elég, ha végig használom. Egyébként főleg dekoltázson és szem környékén láttam szembetűnő változást. Ezeken a területeken nem okozott pattanásokat, így ezekre elhasználom majd. Ezen kívül nem jó sminkalap, lecsúszik róla a smink. Csak este tudtam használni, erre cserélve az esti arcolajomat. Az arcom így is fénylett reggelre, így szükséges egy mattító lemosás is. Más krémnél csak a zuhany alatt mosom le az arcom tiszta vízzel, de ennél érzem, hogy van rajta egy kellemetlen, fénylő réteg, amit el kell távolítanom.
Összességében jól hidratált és tényleg kisimultabb lett a szemkörnyékem, meg a dekoltázsom, de a gyorsan fogyó tulajdonság miatt nem biztos, hogy csak ezekre újravenném. Esetleg, ha nem találok addig végre egy nappali arckrémet, ami beválik és NEM okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

BecCc

2016. szeptember 8.

Édesanyám értékelése: ideális, valóban ránctalanít, üde és fiatalos a bőre tőle. Nem képez mitesszert, nem csomósodik, ellenben a bőr képe egységes. Illata szuper.

S amit én tapasztaltam: isteni az illata, de a 28 éves bőrömnek túl sok. Zsíros masszaként mászott az arcomon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

bomberoo

2016. szeptember 5.

Nagyon gazdag textúrája van, kevés is elég belőle, szépen el lehet oszlatni és hamar beszívódik. Bár én inkább este szoktam használni. Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

marryjane

2016. augusztus 29.

Kezdem azzal, hogy a felnyitása nem túl könnyű, maga azt a két kis zöld fület ujjal nem lehet bontani, csak ollóval. Az összetevők tetszenek, de az én kombinált bőrömre sok, szerintem még télen is.
Egyáltalán nem pattanásos a bőröm. Ettől a terméktől millió-egy pici-apró pattanásom lett, ami a megszakított használat után is folytatódott. Többet ártott, mint használt. Neki adtam anyukámnak a vízhiányos bőrére, remélem nem lesz neki is pattanásos a bőre.
Megjegyezném, hogy ez a termék ránctalanítónak van kikiáltva, ha már ránctalanító, akkor nem tégelybe kellett volna tenniük. A másik dolog pedig az, hogy így csak 3 hónapig használható fel. A zsíros bőrű embereknek nyilván tovább eltart, illetve eltartana, hogyha tartaná a hatását.
Nem újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Nem újra vevős!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Urea, Erythritol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Cholecalciferol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology