Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kizárólag természetes összetevőkből készült ránctalanító nappali arckrém magas hialuronsav tartalommal, vörösszőlő kivonattal, szőlőmagolajjal és antioxidáns vitaminokkal.

Erina

2016. augusztus 23.

Nagyon remek ez a krém. Hidratál,felélénkít,és ami a legjobb! Mattítja a bőröm! Imádom :) az illata egyértelmű a természetes összetevők miatt. Kicsit fura,de meg lehet szokni,nem túl erős,hamar elillan. az állaga minimálisan hígabb mint más arckrémeknek. Hamar beszívódik. Többször vevős darab!

UP: Kellett néhány nap mire rájöttem,hogy ettől a krémtől érzem ragacsosnak a bőröm. Pedig az illatát is megszoktam. Nem veszem meg többet. Kár érte mert remek krém volt.

UP2: A maradék a kukában végezte :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

UP2: A maradék a kukában végezte :(

szgyongyi

2016. augusztus 17.

Pixiboxban kaptam. Kellemes citrusos illatú, jó állagú krém. A bőr puha és jól hidratált lesz tőle, nem irritál. Nem szívódik fel teljesen, estére használom, érezhető a bőrön még 1-2 óra múlva is, nem ideális smink alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

eniko04

2016. augusztus 3.

Pixibox-os szerzeményem. Nagyon tetszik maga a krém, kicsit citrusos illatú, jó tapintású az arcom tőle. De a tégely... kicsit igénytelennek tűnik. Nem azért mert műanyag, hanem mert nem fekszik fel olyan jól a címke és olyan kis gagyinak néz ki. De az is lehet hogy egy hibás darabot kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

danzsu

2016. július 24.

Mikor kézhez kaptam,meglepődtem milyen kicsi.Persze csak a tégely aprócska,hiszen 50ml mint a legtöbb kence.Az állagát szeretem,nem folyós,de nem is az a vajas töménység.Az illata enyhe,kellemes,narancsvirágra emlékeztet.
Kevés kell belőle,és ebben a melegben még éjszakára is sok,pedig az én bőröm száraz a javából.Ősztől tavaszig viszont kiváló lehet! Szép sima (no azért nem ránctalan 😉 ), ruganyos,kipihent,és hidratált érzetet nyújtó krémecske ez!
Kicsit nehezen szívódik be,ez az egyetlen negatívum vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 24.

Kicsit nehezen szívódik be,ez az egyetlen negatívum vele kapcsolatban.

bully80

2016. május 25.

Már az első használat után érezhető a különbség. feszesit és sokkal teltebb a szemem környéke.imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

OCsilla

2016. május 11.

Rendelés mellé kaptam mintát belőle és itt jegyezném meg, hogy nem spórolnak a mintával, több, mint egy hétig elég volt esténként használva. Sűrű, tartalmas krém, emiatt kicsit nehezebben szívódik be, ezért csak éjszakára tudom elképzelni. Reggelre viszont puha, telt arcbőrrel ébredek. A következő krémem biztosan ő lesz, ha csak nem lesz jobb nála a trópusi nyár elnevezésű arckrémjük. Szépek az összetevői, finom, enyhe illata van, nem drága, másnapra kiszállították. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

FTM

2016. május 2.

Nagyon jól feszesít, kellemes az illata és jól elkenhető. Először aggódtam, hogy kicsi a kiszerelése, de nagyon-nagyon keveset kell felkenni belőle a bőrre, gazdaságos! Hamar felszívódik, jól lehet rá sminkelni. Ár-érték arányban szerintem messze a legjobb! Nem tartalmaz mesterséges anyagokat, teljesen természetes alapanyagokból, összetevőkből készítik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

naturvirag

2016. április 8.

Nagyon szeretem, jól beszívódik, remek az illata, sokáig elég. Nagyon jók az összetevői, ezt a bőröm is érzékeli.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 8.

annasara

2016. március 13.

Nagyon jó krém, szép összetevőkkel. Nekem sajnos reggelre valahogy soknak tűnik, felkenés után kicsit ragad és csak nagyon lassan szívja be a bőröm, így sminkelni nem tudok rá, viszont estére tökéltes választás. Friss, telt arcbőrrel ébredek, húzódó vagy zsíros érzet nélkül. Ebben az árkategóriában, ezekkel az összetevőkkel a drogériákban kapható "natúr" kozmetikumok jelentős részét biztos, hogy lepipálja. Plusz pont, hogy a rendelést követő első munkanapon már kis is szállították.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Maarti

2016. március 8.

A weboldalukról rendeltem ingyenes házhozszállítási napon, gondoltam egy próbát megér. Igazából szeretem, mert könnyű, gyorsan beszívódik és mégis táplál, érezni, ahogy gazdagodik a bőr, egyáltalán nem irritál és az összetevői is nagyon jók. Annyi, hogy amikor felbontod a krémet a kis lezáró színes szalagok furán szállnak oldalra, nem túl esztéikus, de aztán rájöttem, hogy szépen le lehet szedni és akkor már nem zavaró, végülis ez akárhogyan is ez egy jó ötlet, és minket szolgál. Így biztos a garancia, hogy senki nem nyúlt bele pl. boltban, de nem tudom lehet- e kapni drogériákban. Az ötlet is tetszik, az egész külcsíny egyedi, szépek a minták és a színek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Urea, Erythritol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Cholecalciferol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology