Magister Products

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiskiwi, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"PH semleges 2 az 1-ben krémkülönlegesség babáknak és érzékeny bőrűeknek. Alkalmazható enyhén habzó fürdőkrémként, vagy hidratáló testápolóként. Természetesen és vegyszer mentesen tisztítja és táplálja a babák bőrét, illetve a száraz, érzékeny bőrt. Atópiás, ekcémás bőrproblémák esetén is kitűnő választás, mivel bőrnyugtató hatású, csökkenti a bőrviszketést és nem károsítja a bőr természetes savköpenyét. A krém alapja a bio sheavaj, a bio kókuszolaj, a bio makadámiaolaj és arizsolaj. A krémet enyhe, természetes kókuszos illat járja át."

charlotte123

2019. október 17.

A kislányunkat ezzel fürdetem és ez vált be idáig a legjobban. Egyáltalán nem irritálja a bőrét, nincs tele felesleges parfümmel, helyette nagyon jó enyhe kókusz illata van.
Szuper kis krém. Épp ma érkezett meg a rendelésem, amiben ez is benne van persze. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

delila6400

2019. április 6.

Nagyon szeretjük, csupa természetes összetevő, a kislányomnak ezt használtuk baba korában, a férjem ezzel borotválkozik, és a nyáron születendő babánknál is ezt fogjuk használni. Szuper az állaga, az illata, de az INCI-je miatt veri az összes patikában kapható agyonreklámozott terméket! Ár-érték arányban is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

solyczi

2019. március 12.

Nagyon jó kis termék, az illata természetes, és zuhanyzás után hidratáltnak érzem magam, nagyon bevált nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Lizka

2018. október 28.

Ez az egyik legszuperebb termék, amit használtam eddig. Krémes, nagyon jó illata van, nem szárítja a bőröm. A második tégelyt fogyasztom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Valentine

2018. március 11.

Nagyon szeretem a Magister termékeit, így nagyon megörültem amikor mintát kaptam belőle. Finom kókuszos illata van. Nem túl erős, nem tólakodó, inkább természetes módon. Állaga nem túl sűrűbb a kávés testápolóénál, így lassabban is szívódik be. Nem annyira vizes, inkább krémes. Jól hidratál. Kézre is jól használható. Venni fogok belőle teljes kiszerelést. Addig is megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

vica85

2018. február 28.

Fürdetőkrémként nekem nem adott sokkal többet a gyógyszertárinál, persze az illata kellemesebb, és kevésbé sűrű/tömör az állaga. Fürdetőként az első három hónapban használtuk, illetve testápolóként is, úgy viszont nagyon szerettem. Kisfiamnak sokáig hámlott a bőre, ez a krém nagyon jó volt rá, könnyen felszívódott, nem lett ragacsos érzetű.
Mindezek ellenére a három hónap után nem vettük újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Mindezek ellenére a három hónap után nem vettük újra.

Kencifice

2018. január 26.

Termékismertető keretében találkozta a márkával, a krémmel. Újra rendelem, mert mind a 3 éves kislányom, mind az én akkor még csak 38 éves (most 40) bőrömnek nagyon jót tett. A kicsinek fürdéshez és télen arckrémnek használtam. Nem szárította, volt egy kis kiütése, ami eltűnt a használatától. Nekem az extra száraz bőrömre fürdőkrémnek mennyei volt, krémnek viszont kevés. Ráadásul valami bőr bigyót is összeszedtem a kórházban (ekcéma jellegű tünetek), és azt is megszüntette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

narancsfavirág

2018. január 18.

Engem eléggé emlékeztet használatban és állagban a gyógyszertári mosakodókrémre. Kicsit könnyedebb az állaga, kókuszillata van, és az összetevői is jobbak. Testápolóként jól ápolt, de picit ragacsos érzést hagyott a bőrön. Fürdőkrémként nagyon kíméletes és hidratáló hatású, így használva azért gyorsan fogy. Nem lett a kedvencem, de még lehet, hogy újraveszem. Annak, aki a mosakodókrém természetesebb alternatíváját keresi, mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

kukkancs

2017. december 24.

Az 5 éves kis lányomnak a bárányhimlő hintőporozása után, nagyon kiszáradt a bőre, viszketett. Azóta ezt a fürdetőt használjuk, és a második használat óta már nem panaszkodik hogy viszket a bőre. Testápolóként is szoktuk használni, én is szoktam, isteni kókuszos illata van, és tényleg hamar beszívódik. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Felhasznalo888

2017. augusztus 2.

Nagy kedvenc, kisfiamat születése óta csak ezzel fürdettük.
Jelenleg a kecsketejes szappannal felváltva használjuk, talán télen jobban fogy a hidratáló hatása miatt.
Nem cserélném le a remek összetevők, hatása-
és finom enyhe illata miatt sem.
Picit drágának tartom, de nekünk sokáig elég.
"Must have" termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nagy kedvenc, kisfiamat születése óta csak ezzel fürdettük.
Nem cserélném le a remek összetevők, hatása-
és finom enyhe illata miatt sem.
Picit drágának tartom, de nekünk sokáig elég.
"Must have" termék!

Hidratálók: Erythritol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!