Magister Products

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiskiwi, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"PH semleges 2 az 1-ben krémkülönlegesség babáknak és érzékeny bőrűeknek. Alkalmazható enyhén habzó fürdőkrémként, vagy hidratáló testápolóként. Természetesen és vegyszer mentesen tisztítja és táplálja a babák bőrét, illetve a száraz, érzékeny bőrt. Atópiás, ekcémás bőrproblémák esetén is kitűnő választás, mivel bőrnyugtató hatású, csökkenti a bőrviszketést és nem károsítja a bőr természetes savköpenyét. A krém alapja a bio sheavaj, a bio kókuszolaj, a bio makadámiaolaj és arizsolaj. A krémet enyhe, természetes kókuszos illat járja át."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LauraDorina

2021. március 15.

Nagyon finom illatú, nem okozott valóban kiütéseket. Joghurtos kókuszos illatú amúgy. Kicsit sűrű és macerás eloszlatni, de ha sikerült szépen habzik és nem szárít. Jumbo kiszerelésben kértem, nem bántam meg! Nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 15.

Kingucii

2021. február 22.

Kisbabámat ezzel fürdetem kezdetek óta. Nagyon szeretjük, finom az illata is, csupa jó összetevők. Ha krém, csak is Magister! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

bettics

2020. május 4.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, azt hiszem talán 2x használtam fürdéshez, leginkább testápolóként használom, imádom benne, hogy nincs benne illatanyag, kis semleges illatú nem is tudom mihez hasonlítani. Folyamatosan újraveszem (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

charlotte123

2019. október 17.

A kislányunkat ezzel fürdetem és ez vált be idáig a legjobban. Egyáltalán nem irritálja a bőrét, nincs tele felesleges parfümmel, helyette nagyon jó enyhe kókusz illata van.
Szuper kis krém. Épp ma érkezett meg a rendelésem, amiben ez is benne van persze. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

delila6400

2019. április 6.

Nagyon szeretjük, csupa természetes összetevő, a kislányomnak ezt használtuk baba korában, a férjem ezzel borotválkozik, és a nyáron születendő babánknál is ezt fogjuk használni. Szuper az állaga, az illata, de az INCI-je miatt veri az összes patikában kapható agyonreklámozott terméket! Ár-érték arányban is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

solyczi

2019. március 12.

Nagyon jó kis termék, az illata természetes, és zuhanyzás után hidratáltnak érzem magam, nagyon bevált nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Lizka

2018. október 28.

Ez az egyik legszuperebb termék, amit használtam eddig. Krémes, nagyon jó illata van, nem szárítja a bőröm. A második tégelyt fogyasztom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Valentine

2018. március 11.

Nagyon szeretem a Magister termékeit, így nagyon megörültem amikor mintát kaptam belőle. Finom kókuszos illata van. Nem túl erős, nem tólakodó, inkább természetes módon. Állaga nem túl sűrűbb a kávés testápolóénál, így lassabban is szívódik be. Nem annyira vizes, inkább krémes. Jól hidratál. Kézre is jól használható. Venni fogok belőle teljes kiszerelést. Addig is megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

vica85

2018. február 28.

Fürdetőkrémként nekem nem adott sokkal többet a gyógyszertárinál, persze az illata kellemesebb, és kevésbé sűrű/tömör az állaga. Fürdetőként az első három hónapban használtuk, illetve testápolóként is, úgy viszont nagyon szerettem. Kisfiamnak sokáig hámlott a bőre, ez a krém nagyon jó volt rá, könnyen felszívódott, nem lett ragacsos érzetű.
Mindezek ellenére a három hónap után nem vettük újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Mindezek ellenére a három hónap után nem vettük újra.

Kencifice

2018. január 26.

Termékismertető keretében találkozta a márkával, a krémmel. Újra rendelem, mert mind a 3 éves kislányom, mind az én akkor még csak 38 éves (most 40) bőrömnek nagyon jót tett. A kicsinek fürdéshez és télen arckrémnek használtam. Nem szárította, volt egy kis kiütése, ami eltűnt a használatától. Nekem az extra száraz bőrömre fürdőkrémnek mennyei volt, krémnek viszont kevés. Ráadásul valami bőr bigyót is összeszedtem a kórházban (ekcéma jellegű tünetek), és azt is megszüntette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Hidratálók: Erythritol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.