Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Speciális ápolás a szőke hajnak

Csillogást nyújtó mézzel, a szőke haj színét kihangsúlyozó kamillával, tartást kölcsönző panthenollal és a vékonyszálú haj erősítésére szánt rendhagyó ricinusolajból készült hatóanyagkoncentrációval gazdagították. Kifejezetten a nagyon száraz, töredezett, élettelen festett, vagy természetes szőke haj ellenállóságának fokozására, ragyogásának visszaszerzésére.

agnesmaria

2019. szeptember 4.

Nekem vörös festett hajam van, ezt ajánlották a boltban és nagyon szeretem, én hagyom 10 percig hatni, az illata egyszerűen isteni finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Boriszka

2018. szeptember 20.

Mint nagyon sok Magister termék, nálam ez is 5⭐️os. Hajvégápoló és mindenféle permet nélkül is selymes a szőkített végű, állandóan vasalt hajam. Magister menta-lime samponnal használom. Azt viszont remélem, hogy sokáig kitartanak, mert ezek sem drogériás árfekvésű termékek.

Update: Az ára miatt nem veszem újra. Gyakran mosok hajat, és sok hajam van. Így elég költséges. Annyira nem volt jó, hogy ennyit áldozzak rá. Bár így is csak a hajápolóim és a szappanom nem Magister, minden más igen ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Arianne

2018. augusztus 25.

Balayage technikával festett, azóta párszor még szőkített hajamra használom.
Nagyon szeretem, mert finom és puha lesz tőle a hajam. Valamint az illata is tök jó, engem
citromos sütire emlékeztet.:)

Sajnos nem egy olcsó árkategória, de szerintem ennyit megéri áldozni a hajra, főleg ha festett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Balayage technikával festett, azóta párszor még szőkített hajamra használom.
citromos sütire emlékeztet.:)

ylexe

2018. május 6.

Nem rossz, főleg az összetevőket figyelembe véve, de nálam csak 4-es lett. Lehet, hogy még újraveszem valamikor, de szerintem az én festett, szőke hajamnak kevéske. Kellemes az illata, jó az állaga (valóban fejjel lefelé érdemes tárolni a felétől), nem kell belőle olyan sok, hogy zavaróan gyorsan fogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Csobanka

2017. szeptember 6.

Ma este próbáltam először. Érdemes fejjel lefelé állítani a krémet. Már több mint egy hónapja követem az sls- és szilikon mentes hajápolást. Eddig egy német natúr márkát használtam (az első 3 összetevőben van az alkohol és a szójaolaj), ami igen csak szárított. Ahogy láttam ezt a magisteres terméket, rögtön meg is rendeltem (kicsit több mint egy hét múlva), pedig ki is próbálhattam. Nekem festett szőke hajam van ráadásul a PCOS miatt a szerkezete már évek óta katasztrófa. Ez a balzsam nagyon puhává, kifésülhetővé varázsolta a tincseimet. Ha lesz további tapasztalatom majd frissítek. Addig is ajánlom, már csak az illatorgia miatt is, mert isteni gumicukor illata van (,főleg a Yamuna szőlőmagolajos samponjával, aminek az illata a legédesebb kék szőlőre emlékeztet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Effendigirl

2017. szeptember 4.

Nekem nem szőke hajam van, hanem vörös, de a balzsam az balzsam, és nagyon jól tettem, hogy kipróbáltam. Úgy használtam, ahogy a hátulján van írva, csak kicsit tovább hagytam fent (kb. 10 percig). Kimosva jó puha érzete volt a hajamnak, megszárítva pedig szép fényes volt. Nagyon tömör állagú balzsam, olyan inkább, mint egy pakolás. Az illata citromos, valamilyen édességre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.