Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. február 13.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Perzsa kék sóval, Holt-tengeri sóval, madagaszkári vaníliával és bio levendulával gazdagított fürdősó. Száraz, vízhiányos bőr számára felüdülés. Nyugtatóan hat a kipirosodott, irritált, érzékeny bőrre. Esti fürdőzéshez a stressz levezetéséhez, ellazuláshoz, és egy nyugodt alvás felvezetéséhez.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Limonene, Linalool, Geraniol

További info az összetevőről a KM-blogon >>