Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pibe, Módosítva: 2017. november 3.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Király Gáborral, 108-szoros magyar válogatott hálóőrünkkel közösen életre hívott sportkrém, melynek fő célja a sportolás utáni regeneráció maximalizálása.

• Alkalmazható izomhúzódások, izomfájdalmak, zárt baleseti sérülések időszakában ápolási céllal. Az ilyen jellegű sérüléseknél fokozza a regenerációt, gyorsítja a gyógyulási hajlamot.
  • Csökkenti az izomfáradtságot, a túlterheltség okozta panaszokat, lazítja az izomgörcsöket, csökkenti az izomláz okozta kellemetlen érzést.
  • Otthoni használatban segíti az izomfeszülés (izomspazmus) okozta fájdalmak csökkentését, így az izom lazításával segítségre lehet különböző hát- és végtagfájdalmak, reumatikus problémák esetén.
  • Sportsérülésekkel összefüggésbe hozható műtétek utáni regeneráció segítésére.
  • Mivel segíti a hegképződést, műtétek utáni hegmasszázshoz is alkalmazható.

A krém konzisztenciája úgy lett kialakítva, hogy ideális használatot biztosít sportmasszőröknek is. Nem rendelkezik erőteljes illattal, így masszírozás közben is viselhető érzést nyújt, könnyen lehet vele masszírozni, nem szívja be azonnal a bőr, így kis mennyiség is elegendő belőle, akár nagy felületek ellátására is.

Roxuska

2021. május 6.

Nekem nagyon bevált izomlázra, illetve ízületi fájdalmamat is enyhítette, így mindig ha izomlázam van vagy fáj a térdem ezutány nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 6.

LauraDorina

2021. február 20.

Sokkal jobb illatú, mint más hasonló krémek. Izomfáradtságra hatásos, enyhe húzódásra is, erősebb húzódásra már kevés. Izületi fájdalomra és gyulladásra nekem nem vált be (csak az enyhe fájdalomra volt jó amit, krém nélkül is könnyen viselek), bár honlapon azt írták jó arra is. nem allergizálok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 20.

lillat

2020. április 10.

Izomlázra, izomgörcsre nekem bevált. Gyorsan beszívódik, nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

czeilingerdorinaa

2019. június 26.

A sportkrémek koronázatlan királya. Minden más otthon eddig vett krémet ki is dobtam. Ez a krém nem csíp, nem büdös és nem irritál. Izomgörcsre, izomfájdalomra, regenerációra és izomlázra tökéletes! Gyorsan beszívódik a bőrbe. Csak ezt fogom venni, amíg kapható, utána pedig betárazok az biztos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 26.

CeCeDrake

2018. január 13.

Csillogó szemekkel vettem meg.
Minden más sportkrémtől könnyezek, nem, nem a szemgolyóm kenem vele 😅 Egyszerűen nem bírom elviselni még a környezetemben sem. Sportoló társsal meg sokszor muszáj volt!
Ez a krém csodálatos, fantasztikus és valóban jó. Annak örülök, hogy a sportoló, akivel fejlesztették, nem csak valami marketing fogás!
Ajánlom mindenkinek, aki sportol!
Izomgörcsökre, izomfájdalmakra, izomlázra, regenerációra valóban jó.
Amíg kapható, nem veszünk másikat, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Csillogó szemekkel vettem meg.
Ajánlom mindenkinek, aki sportol!
Izomgörcsökre, izomfájdalmakra, izomlázra, regenerációra valóban jó.
Amíg kapható, nem veszünk másikat, az biztos.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Olivate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A cajeputolaj a kajepot nevű növényből nyert illóolaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású), tonizáló hatású összetevő. Eukaliptuszra emlékeztető illata van. Paula Begoun szerint az állításokkal ellentétben nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy antebakteriális hatással lenne a bőrre, sőt, még bőrirritációt is okozhat.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.