Magister Products

Ár:   1780 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, problémás, aknés bőr hidratálására kifejlesztett arckrém kamillával, Marine-Z-vel (faggyúszabályzó anyag, mely a tengeri algák és a cink komplex keveréke), panthenollal és antioxidáns vitaminokkal. Kizárólag természetes összetevőket tartalmaz.

asszembocicsoki

2019. január 4.

Szerintem rossz a marketingje, de végülis már mindegy, hiszen kivonják a forgalomból.. :(
Mert hogy ez zsíros bőrre szerintem fullasztó és nehéz lehet. Nekem kombinált (de főleg száraz), érzékeny és problémás bőröm van és ez a krém tökéletes nappalra. Smink alatt is szuperül működik, mattít, de kellően hidratál.
Az illata/szaga tényleg borzalmas, de nem érződik szerencsére sokáig, így nem zavaró. Szájra kenni ugyancsak nem érdemes, valóban keserű, a szemkörnyéket viszont nem irritálja.
Összességében: hozzám hasonló bőrűeknek szuper nappali krém, szuper áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Összességében: hozzám hasonló bőrűeknek szuper nappali krém, szuper áron!

solyczi

2018. november 14.

Nekem a zsíros bőrömre jó volt nagyon, az illata kicsit furi, és a tégelye se a leghigiénikusabb, de a tartalma az szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

hoberboglarka

2018. november 14.

Elhasználtam, de újravenni nem fogom. Az én bőröm zsírosabb lett tőle, nem láttam javulást amit beígért. A belenyúlós tégely sem tetszik, elég sok baci összegyűlhet a végére benne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Timarf

2018. szeptember 7.

3 tégellyel használtam el belőle. Imádtam az illatát, de a hatását nem láttam. Izzadt aladta a zsíros bőröm, és sajnos pattijaim is hasonlóan voltak/lettek, amit a nem kifejezetten higiénikus csomagolásnak (belenyulkálós krém) tudok be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

mekhrba

2018. június 5.

Otthon használom ezt a krémet éjszakai krémként. Mivel az én bőröm inkább normál felé hajlik, nekem kell ez a hidratálás, amit nyújt. A pattanásaimat nagyon szépen csökkenti, mióta ezt használom jóval kevesebb jött ki, szerintem betartja, amit ígér. Biztosan újraveszem még 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Boriszka

2018. május 18.

Ez nem lett kedvenc. Az én bőrömnek sok. De a Magister Ciao Chia krémje maga a tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Kedi81

2018. április 29.

A mai nap másik meglepetése Ő,ma próbáltam ki először reggel,pici mennyiséget,kicsit félve,mert elég csúnya,pattanásos a homlokom-nem tudom mi okozhatta-és olvastam,hogy volt akinek nehezen szívódott be az arcába,így gondoltam elsőre csak kis mennyiséget teszek magamra,főleg miután beleszagoltam,annyira nem tetszett az illata,tényleg kicsit gyógyszertári,én a kamilla illatát szeretem,de ebben nem tudtam felfedezni.....
Nekem általában pár óra után a homlokom mindentől kifényesedik,ha sminkelek,ha nem mindegy,már ezerféle terméket kipróbáltam rá-primereket,mattító alapozókat és porpúdereket,fixáló sprayket,különböző zsírosodást gátló arckrémeket és lemosókat,tonikokat-de ilyet én még nem tapasztaltam,még estére se fényesedett ki a homlokom,és mivel más újdonságot nem használtam,így csak ez az arckrém lehetett a "bűnös" :-)))
A márkától ez az első termék amit használtam,de ha ez ilyen jó kíváncsi vagyok a többi termékükre is,és nagyon remélem,hogy ez ilyen jó is marad hosszú távon is,mert ez igazi csoda lenne számomra,hogy az évekig tartó felesleges pénzkidobás után ezzel az egy termékkel sikerült ilyen hatást elérnem,nem akarom elkiabálni-kopp-kopp-de nagyon bízok benne:-)
Este arclemosáskor a homlokomon lévő már besebesedett pattanást pedig egyszerűen el tudtam távolítani,mintha azt is hamarabb meggyógyította volna,hihetetlen,és egyszer használtam csak eddig,nagyon-nagyon köszönöm kedves Flóra,hogy enyém lehetett ez a CSODA termék-imádom,és már nem is érdekel milyen szaga van !!!! :-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Arianne

2018. március 30.

Az illata miatt kicsit csalódtam, hiszen egy természetes kamillaillatot vártam.
Ehelyett fura, gyógyszertári kevert krémekre hasonlító valamivel szembesültem. :) :(
Viszonylag könnyen felszívódik és nem hagy kellemetlen érzetet maga után. Lassan már egy hete használom, de még nem vettem észre változást a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Az illata miatt kicsit csalódtam, hiszen egy természetes kamillaillatot vártam.

MeridaLina

2018. február 19.

Nagyon kevés kell belőle, és könnyen eloszlatható, ez mindenképp pozitívum. Nekem kissé zsíros és ragacsos az állaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

krenat

2018. február 3.

Ahhoz képest, hogy zsíros bőrre ajánlják, én magát a krémet nagyon zsírosnak érzem, vékony rétegben sem szívódik fel a hamar. Furcsa utána a bőröm érzete. Az illata pedig borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lactic Acid, Erythritol, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Cholecalciferol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology