Magister Products

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Testápolás

Egyedi termék az intim higiéniás termékek piacán, mert 100% természetesen és gyengéden tisztít, az összetevők tökéletesen harmonizálnak a női test igényeivel. A termék a pH egyensúlyra törekszik, vagyis biológiai forrásból származó tejsav tartalmánál fogva segít fenntartani és visszaállítani az intim területek természetes savas közegét. A tejsav létfontosságú az intim területek védelme végett, a savas kémhatás segít távol tartani a kórokozókat.

Szappanmentes készítmény, tehát a szappant tartalmazó készítményekkel (natúrszappan, normál szappan, jól habzó tusfürdők) szemben nem okoz szárazságot, diszkomfortérzetet. Fő hatóanyagai a nyugtató és gyulladásgátló hatásáról ismert bio római kamillavíz, a Candida albicans ellen igazoltan hatásos bio teafa, a hidratáló, regeneráló, sebgyógyító bio aloe vera. A habzásért felelős komponsens az intim lemosókban általánosan használt mesterséges tenzidekkel szemben a natúr kókuszból kivont tisztító.

Chrissy

2019. szeptember 29.

Jó terméknek tartom, bár hatásában nem kiemelkedő a többi intim mosakodó között, összetevőiben viszont igen. Így annak, aki feltétlenül ragaszkodik a natúr kozmetikumokhoz kiváló választás. Mindenki másnak pedig szerintem egy lesz a sok közül, amit kipróbál, mondjuk egy drágább kategóriában, mert az ára elég magas. Sok Magister terméket túlárazottnak tartok, de ez egyike azoknak, ami ér ennyit, mert kiadós mennyiség van benne, bár még nem értem a végére a flakonnak, jó ideje használom napi rendszerességgel és nem sok fogyott belőle.
Számomra a natúr mivolta csak plusz, de nem alapfeltétel, nekem nincs bajom semmilyen összetevővel az alkoholon kívül, ha nem irritál.
Ami miatt megvettem az a baránőm unszolása, aki szerint ennél nincs jobb, illetve örülök az összetevőknek, a kamillavíznek és aloénak, valamint a teafa olajnak és grapefruit kivonatnak, na meg a tejsavnak. Ha én magam állítanék össze intim lemosót nagyjából hasonló összetevőkhöz nyúlnék, talán a teafa az, amin módositanék...a teafa hatásában nagyon jó, de az illata elég sajátos, nyers illat, számomra nem a legkellemesebb. Mostanra megszoktam, de tetszeni most se tetszik. Talán kisebb mennyiségben, vagy keverve más, hatásában hasonló, de kellemesebb illatú illóolajjal jobb lenne az összhatás. Így abszolút teafás.
A kiszerelése szuper, kényelmes, könnyen adagolható. Az állaga folyós hab, szóval nem kőkemény hab, hanem egy laza, kissé folyós "habocska", amiből azért kell 2 pumpálásnyi.
Fürdéskor megadja a friss érzetet, ami utána tart még egy kis ideig, e téren szerintem kiemelkedő hatása nincs. Nem dezodor és zárt, fedett testrészre való, szóval akárcsak egy tusi/szappan alkalmazása a hónaljon, csak tisztitásra való, senki ne vája tőle, hogy a természetes illatait elnyomja, vagy nem engedi érvényesülni.
Engem lelkileg megynugtat, hogy antibakteriális összetevői vannak, ráadásul természetesek és a leghatékonyabbak közé valók. Bár - lekopogom - nem vagyok hajlamos a fertőzésekre, egy kis plusz (gyengéd) védelem nem árthat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

ylexe

2019. február 20.

Erősen teafaolajos illatú, nagyon légies hab. Nem tudok rá rosszat mondani, és szuperek az összetevők. UD: kb. a harmadik flakonnal használom, és nem tervezem lecserélni másra. Csillagos tízes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

skelly

2019. január 17.

Nem irritál, elég belőle egy pumpányi, viszont elég drága és az illata nekem zavaróan erős teafás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

CsiccaG

2019. január 17.

Nem rossz tisztító, de semmi különös. Teafás illatú és nem irritál. Összességében már ez is elég lenne, de plusz pontnak számítanak szép összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

erasm98

2018. december 21.

Kicsit sokallom az árát, de az összetevői miatt újra meg fogom venni. Sajnos még nem találtam ilyen természetes intim tisztítót, jobb árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Salvia

2018. december 8.

Szuper összetevők, hatékony tisztító, sokáig elég. Most fog elfogyni, még gondolkodom rajta, hogy újravegyem-e, mert lehet, hogy találok ennél olcsóbban is ugyanilyen hatású lemosót. De mindenkinek csak ajánlom, nekem az illatával se volt gondom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Csobanka

2018. december 5.

Szerintem nagyon jó kis termék és az összetevői alapján pattanásos arcra és hátra is használható. Erről megkérdeztem a gyártót és jóváhagyta. Arra különösen jó, főleg hátra. Intim helyen pedig tényleg tiszta érzetet ad és cseppet sem irritáló vagy szárító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Timarf

2018. szeptember 7.

Imádom!! Olyan tiszta érzetet hagy maga után, a hab is szuper, csak az a baj, hogy sokallom ezen az áron. mert 1-1,5 hónap alatt simán elfogy, mivel borotvákozáshoz is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

SchmitterBettina

2018. július 23.

Nekem kicsit kellemetlen , büdös illata van, de nem zavaró. Jól tisztít, könnyű hab állag , elég egy pumpálásnyi. Sokáig elég. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Virvatuli

2018. február 11.

Tusfürdőben engedékenyebb vagyok, de intim szappanból csak szigorúan szulfátmenteset vagyok hajlandó használni, és hát nem könnyű ilyet találni. Igazából nem csinál semmi különöset, de ebben az esetben pont az a jó, ha semmi különöset nem érzek :) Örülök, hogy van benne teafaolaj, és a habosításnak köszönhetően nagyon lassan fogy. (Régebben az Andió lemosóját használtam, azzal is meg voltam elégedve, de a folyós állaga miatt nehezebb volt bánni vele.) Azt hiszem, ennél maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin