Magister Products

Ár:   1780 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A problémás bőr tisztításának új dimenzióját kínáljuk. A kamillás arcszeszünk tisztítja, felfrissíti az arcbőrt, kitűnő a zsíros arcbőr tonizálására. Segít megszünteti a pattanásokat, csökkenteni a mitesszerek számát. A kamilla illóolaj természetes gyulladáscsökkentő, a panthenol hámosító hatású.

• Szalicilsav tartalmánál fogva antiszeptikus tulajdonságú, fellazítja a hám legfelső rétegét, így a pattanások, mitesszerek könnyen eltávolíthatókká válnak seb-, és hegképződés nélkül.
  • kamilla illóolaj szárító és gyulladáscsökkentő hatása ebben az alkoholos közegben különösen jól érvényesül. Segít nyugtatni az érzékeny bőrt.
  • Panthenol hatóanyaga segíti a sebgyógyulást, a borotválkozás utáni hegek és a pattanások foltjainak nyomtalan gyógyulását.
  • Tisztítja az arcbőrt, segít csökkenteni a faggyútermelődést.
  • Felfrissíti az arcbőrt, előkészíti az arcbőrt az arcápolás további lépéseire.
  • Mattítja a zsíros arcbőrt.
  • Értékes összetevői fertőtlenítik a gyulladt bőrt, gátolják a bőrirritációt.
  • Természetes mentol tartalma hűsíti, nyugtatja az arcbőrt, gátolja a kipirosodást.

czeilingerdorinaa

2019. június 26.

A valaha létező legjobb arcszesz! A pattanásaimat szuperül kezeli. Kevés adag is bőven elég belőle, így praktikus és hatékony. Azonnal puhává teszi a bőrt, és nagyon jól tisztít. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 26.

bettics

2019. május 30.

Tény, hogy kevés is elég belőle egy alkalommal, illetve, hogy minden szennyeződést eltávolít, nagy kiszerelés, ár-érték arányban teljesen jó, sokáig elég.Viszont nekem még zsírosabb lett tőle az arcom. 2 éve próbáltam ki először, akkor is ugyanígy jártam, gondoltam megnézem, hogy tényleg ez volt e a ludas, avagy valami más, akkor sok mindenen változtattam, viszont ugyanazt produkálja, így nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

lucisunderground

2019. május 19.

Nagyon keveset lehet csak belőle használni és utána feltétlenül hidratálni kell különben csúnyán lehámlik a bőröm.De amúgy nem rossz.Újra venni azért nem fogom,mert nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Shopie

2019. május 17.

Férjemnek vettem, de én is használom, ha a ciklusom miatt kipattisodom. Lehúzza a gyulladásokat. tény, hogy "erős" érzete van a bőröm, de nem zavar engem. Férjemnek arcra bevált borotválkozás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Boriszka

2018. szeptember 20.

Bár erős, alkoholos az illata (de mi mást várjunk egy arcszesztől) nem szárít, sőt rendkívül puhít, valamint eltávolítja az arcmosás után maradó esetleges szennyeződéseket. Meg vagyok vele elégedve, de ha elfogy, kipróbálom a márka új kókuszvizét helyette. Kíváncsi vagyok rá nagyon 🥥

Update: újra rendeltem. Ezt este használom a márka arctisztító habjával való arcmosás után, a kókuszvizet pedig reggelente, tiszta vizes arcmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Pagica

2018. július 12.

Hűsít,szárít,nyugtat.Pattanásos bőr tisztítására használjuk az alkohol tartalma miatt arcon nem, inkább háton,dekoltázson.Erre a területre bevált szépen rendbe tette kamasz gyermekem bőrét. Azt nem mondom,hogy csodaszer,mivel egyéb más termékeket is használunk a felépített bőrápolási rutinba,de ár érték arányban megfelelő.Én szeretem az illatát,de a kép vegyes, a lányom nem rajong a kamilla illatért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

svivko

2018. március 26.

Párom használja borotválkozás után.
Áttért manuálisról gépi borotválkozásra, amely érzékeny bőrét elég komolyan megérintette. Pattanások, kiütések, vöröses érzékeny foltok, amelyekből később gyulladt pattanások lettek. Kellett valami, ami fertőtnelítette és nyugtatta a bőrét, így erre a termékre esett a választára a Km-es kereséseim után.
Szinte egyik napról a másikra megszűntek a fenti panaszok, tetszik neki az illata, egyáltalán nem drága, ráadásul 3-4 naponta használja, így legalább 4 hónapig elég neki a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Párom használja borotválkozás után.

Dalma027

2018. március 4.

Hűsít, leszárít, mattít, nyugtat, eltűntet!
Problémás arcbőr, pattanások, zsíros érzet -> VISZLÁT! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Hűsít, leszárít, mattít, nyugtat, eltűntet!
Problémás arcbőr, pattanások, zsíros érzet -> VISZLÁT! :)

MeridaLina

2018. február 19.

Sajnos magában kissé csípi a bőrömet. Ha bevizezett vattakorongra csepegtetek belőle, úgy nem irritál, és így is tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

krenat

2018. február 3.

Sajnos nem jött be, tartós használat után sem érzek semmi változást a bőrömön. Nagyon akartam szeretni a Magister termékeket, mert natúr és hazai, és rengeteg pénzt elköltöttem rájuk, de eddig egy termék sincs, amit szívesen újravásárolnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid