Magister Products

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A bőrre kiemelkedő tulajdonsággal bíró kecsketej, mely egyedülálló ásványi anyag összetétele végett igazi mirákulum. A bőrt egészségessé, ragyogóvá varázsolja. A kecsketej aktív hatóanyagai az alfa-hirdoxi-savak (AHA), melyek enyhe hámlasztó képességük végett hatékony sejtregenerálók és bőrmegújítók. Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy a kecsketej Q10-koenzimben is bővelkedik, mely ismert feszesítő és bőröregedést gátló.
  • A C-vitaminban gazdag csipkebogyó kivonat, mely bőrre nézve erős vitalizáló hatással bír, nem véletlen, hogy a 100 éves álmából felébredő Csipkerózsika az örök fiatalság szimbóluma.
  • Kókuszolaj, sheavaj, olívaolaj és napraforgó olaj, melyek a szappan hidratáló jellemzőjét és krémes habját nyújták.

LauraDorina

2021. február 20.

Nem szeretem a szappanokat, csak arcápolás előtti kézmosásra vettem. Viszont beleszerettem. Nagyon jó szappan! Nem szárít. Nekem nagyon büdös, nehezen szoktam meg, de most már észre sem veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 20.

Boriszka

2018. május 18.

Elhasználtam, de szappan téren nem fogott meg a márka. Kevés a kínálat, és az sem mindig rendelhető. Nem szeretnék emiatt máshonnan is rendelni, mert ezen kívül minden más Magister a polcon. Nagyon hiányolom a szappanválasztékot a palettáról 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

miklosjudit

2017. december 7.

Jó az illata.Nem szárít.Pont olyan jó mint a többi szappanja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Jó az illata.Nem szárít.Pont olyan jó mint a többi szappanja.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)