Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Optimális pH, gyengéd formula, a megszokott természetesség innovatív formulával karöltve: most a kókusz lesz a nagy teljesítményű tisztító, tonizáló és hidratáló! Így van, telis-tele töltöttük tápanyagokban gazdag trópusi kókuszvízzel és tonizáló hatóanyagok gazdag keverékével (urea, nátrium-PCA, szkvalén). Azért hoztuk létre, hogy óvatosan, mégis hatékonyan távolítsa el arcbőrödről a szennyeződéseket, a felesleges faggyút és a sminket. Nedvességmegkötő komponensei feltöltik a feszességét vesztett arcbőrt, visszaállítják az arcbőr hidratáltságát."

mafalda

2020. április 17.

Jó kis cucc, finom illat, praktikus kiszerelés. Talán jobb is, mint az epres. Ettől nem ragad az arcom és az illata is lágyabb. Sminkeltávolításra még nem próbáltam, de a panda maszk maszatoló fekete színét szépen leviszi. (Sajnos lemosás után mindig át kell törölnöm a bőröm) az epres nem volt ilyen hatékony. Nem irritál, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

lalabel

2020. március 18.

Kezdem a pozitívumokkal. Nagyon kellemes illatú, jól tisztít, kevés is elég belőle. Engem nem zavart, hogy könnyű bevonatot képez az arcomon (ez az érzés egyébként is hamar elmúlik).

Hosszú hónapokig rajongtam érte, újra is vásároltam az első flakon után, de sajnos az utóbbi időben rá kellett jönnöm, hogy ez a termék okozza az orcáimon megjelenő száraz, pirosas foltokat. Nagyon szárítja, néha csípi is a bőrömet, és ezen a hidratáló krém sem mindig segít.

Kicsit kétségbeestem, mert úgy éreztem, végre megtaláltam az igazit (és egyébként is szeretem a Magister termékeit). Sajnos mégsem ő lesz a befutó, de kevésbé érzékeny bőrre jó választás lehet.

Egy megjegyzés a csomagolással kapcsolatban: engem is zavar, hogy nem jár zól a kupak. Magammal vinni sehova nem tudom, otthoni használatra működik csak a nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 18.

kicsivio

2020. február 3.

Az első Magister termékeim között volt amiket vásároltam..
Tonizálásra gondoltam, mint természetes, könnyű vizet az alkoholos tonikok után. Sajnos nem vált be, nem igazán tolerálta a bőröm, picit csípett és mintha egy nehéz réteg lett volna az arcomon, így le kellett mosnom.
Az illata és a szép összetevők mindenképpen pozitívum. Ezért is szeretem a Magister termékeket, de ez nem az amit a bőröm kért. Szerencsére nem adtam fel és tovább keresgélve megtaláltam ami jól esik a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Az első Magister termékeim között volt amiket vásároltam..

kissbarbara

2019. november 30.

Teljesen elégedett vagyok vele. Vékonyabb mint egy micellás víz. Az általam használt sminkeket lehozza, plusz reggel törlöm még át vele az arcom. A vízálló szempilla spirállal van némi gondja, de ezt előre közölték velem az üzletben. Tisztít és hidratál. Én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

delila6400

2019. április 10.

Nekem nagyon jót tesz a száraz bőrömmel. Arctisztítás után szoktam áttörölni vele az arcomat, még csomó piszkot és sminkmaradékot lehoz. Van, hogy napközben csak frissítem vele a bőrömet. Csak télen volt szükség krémezésre a használata után. Hónapok óta megvan és félig van a flakon,szóval elég kiadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Bettina1984

2019. március 1.

Tonizálásra használtam, nyárra vettem, irritálta a bőrømet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 1.

Tonizálásra használtam, nyárra vettem, irritálta a bőrømet.

SchmitterBettina

2019. január 23.

Én toniknak rendeltem, de itthon láttam ,hogy inkább smink eltávolítására használatos. Nekem arra nem vált be, így reggel mosakodás után ezzel törlöm le az arcom , hidratálás előtt. Kellemes illata van , de kb ennyi. 3000 Ft ot nem ér meg, többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

skelly

2019. január 20.

Max. az alapozót szedi le, a szemsminket csak összemaszatolja. Próbáltam arctisztítás után használni a maradék smink eltávolítására, de arra sem volt jó. Ráadásul a flakon vége felé minden használat után csípte a bőröm, úgyhogy muszáj volt rögtön lemosnom, ezáltal a hatóanyagok sem tudtak érvényesülni..
Az illat és az összetevők miatt kap ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Az illat és az összetevők miatt kap ennyit.

ylexe

2018. december 26.

Extra tisztogatási lépésként, vagy reggel önmagában egy áttörlésre megállja a helyét. Sminket nem próbáltam lemosni vele. Szemre amúgy - ha jól emlékszem - nem is szabad használni. Valóban hagy egy vékony filmréteget maga után, ez engem nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

erasm98

2018. december 21.

Szeretem a Magisteres termékeket, de ez annyira nem győzött meg. Reggel szoktam áttörölni vele az arcom, de nincs utána "tisztaságérzésem". Ha lemosom még utána sima vízzel, akkor is ott marad egy réteg, ami nekem nem jön be. Elhasználom, de nem veszem újra. Szerintem ez inkább a nagyon száraz bőrűeknek válhat be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Hidratálók: Urea, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid