Magister Products

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Testápolók

Lágy, gyorsan beszívódó gyógynövény krém, mely alkalmas általános testápolásra, a kipirosodott, szárazságra hajlamos bőr hidratálására. A levendula, cickafark, panthenol és cink komplex keveréke hozzájárul a sérült bőr regenerálásához, az allergiás bőr gyógyításához, nyugtatásához.

Csobanka

2019. július 3.

A tihanyi levendulás habkréméhez képest nekem csalódás volt de ennek is nagyon jó a levendula illata, nap- és uszoda szárította bőrt nyugtatja és jól hidratál bár nálam hosszabb ideig kell bemasszírozni, mint a kávésat vagy a tihanyisat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

bettics

2019. május 30.

Imádtam az illatát, esténként fürdés után használom mindig a testápoló termékeket, és határozottan jobban ment az elalvás, mikor ezt használtam. Gyorsan felszívódott, csak hamar elfogy, bár ez az én hibám, mivel majdhogynem tetőtől talpig használtam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

bnorah

2017. december 10.

imádom. a kezem problémás, de tökéletesen ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

imádom. a kezem problémás, de tökéletesen ápol.

masikanna

2017. október 17.

szuper testápó, nagyon gyorsan beszívja a bőröm, amit szépen hidratál is. levendula illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

Kencefice84

2017. július 3.

Én kisebesedett arcra használtam regenerálásra, és arra tökéletes volt. Alapozó alá használva is tökéletes, szinte azonnal beszívódik, így lehet sminkelni rá, és ami fontos nem folyik le róla az alapozó. Az illata gyógynövényes, egyáltalán nem rossz. Testápolónak is jó, de arra inkább a macaronost használom, az gyümölcsös illatú. Sérült, problémás bőrre nagyszerű segítség, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Cholecalciferol, Panthenol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology