Magister Products

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hedi03, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Ajakápolók

Intenzíven hidratáló, padlizsánlila fényben ünneplő ajakápoló, mely a pisztácia olajnak köszönhetően megvédi az ajkakat a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj ápol, szépít, még a napsugarak káros hatásaitól is védi az ajkakat.

Kormios

2019. január 1.

Egyetértek az első véleményezővel, szerintem sem sikerült a márkának ezzel a termékkel maradandót alkotni. Elképesztóen, számomra már zavaróan fénylik, hidratáló hatása nagyon rövid ideig tart. Mondjuk ez legalább kenhető. A másik színezett, az almás még ennél is rosszabb. Sajnálom, ez a színezett ajakápoló vonal nem jött be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

rayeri

2018. december 14.

Pont annyit ér és érzetre is olyan mintha belecsókoltam volna a kókuszvajas bödönbe. Csillog mint a Salamon töke, be nem szívódik, semmit nem hidratál, 5 perc után cserepesre szárad tőle a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.