Magister Products

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Szemkrémek

Speciális, növényi hialuronsav terápia a szemkörnyék ápolására

A bio hamamelisz és bio szalmagyopár serkenti a mikrokeringést, csökkenti a szem alatti karikák látványos jeleit, azacmella kivonat erős öregedésgátló és szerkezetjavító. Magas speciális LMW hialuronsav tartalma képes a bőr mélyebb rétegeibe is behatolni, így alkalmazható az első ráncok kialakulásának megelőzésére és a már kialakult ráncok halványítására. Az antioxidáns vitaminok segítik a bőrre gyakorolt káros környezeti hatások kivédését. A pumpás adagolóval ellátott üvegflakon higiénikus és gazdaságos adagolást tesz lehetővé.

Agi1988

2021. május 17.

Az egész arcomra használom, mert elég nagy kiszerelés. Könnyen beszívódik. Kicsit fura illata van de pár alkalom után megszoktam. Jól hidratál. De ránctalanítónak nem ezt használom, arra szerintem vannak sokkal jobb termékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

koryka

2021. március 8.

A leírás szerint többek között “csökkenti a fáradt szemek látható jeleit”, a sok pozitív vélemény pedig csak megerősített, hogy ezt a krémet érdemes megvenni. Szerencsére nem rendszeresen fordul velem elő, hogy reggel nagyon fáradt szemekkel ébredjek, de a vásárlást követően minden reggel használtam és különösen figyeltem a “hatását”, azokon a napokon, amikor ráfért a szemkörnyékemre egy kis tuning. Sajnos nem érzékeltem javító hatást. Negatív hatása sem volt, nem irritálta a bőröm, nem lett pattanásom, így semleges a véleményem a krémről. (Se nem árt, se nem használ kategória.) Az üvegben található krém viszont még a lejárati idő előtt elkezdett két komponensre szétválni és a krém felszínére sárga olajszerű anyag ült ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

zsuh

2020. október 2.

Szebbek a karikáim, de csak, amikor használom. Ha egy napot is kihagyok, akkor olyan, mintha sosem kentem volna semmivel a szemem. A ráncokról egyelőre nem tudok nyilatkozni, mert csak megelőzésre vettem ebből a szempontból és még csak egy hónapja használom. A boltban viszont nagyon kedvesek voltak, mindenképpen ajánlom, hogy aki tudja, személyesen vásárolja meg a Magister termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Kole

2020. szeptember 9.

Szeretem, de nem veszem újra, mert úgy érzem, hogy megtaláltam azokat a krémeket, amik mellé nem kell pluszban. Bár kimondottan kellemes érzés reggelente a használata. Nincsenek karikáim, de a férjemnek igen. Rajta kipróbáltuk és szépen eltüntette a kialvatlanság jeleit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

izsuzsi

2020. szeptember 7.

Sajnos nem vált be. Háromszor használtam, minden alkalommal egy kis kiütés jött ki a szemem alatti bőrön. Sajnálom, mert állagra kellemes, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

SchLivia

2020. augusztus 19.

Többet vártam tőle. Frissíti a bőröm, ami pár percig látszik, aztán beszívódik, és semmi. Elhasználtam egy egész tégelyt, de változást nem tapasztaltam, ugyanúgy megvannak a mimikai ráncaim is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

karamella92

2020. június 29.

Nagyon szeretem :) Reggel és este használom,a rànctalanításról nem tudok nyilatkozni, de a kialvatlan karikás szemeim határozottan üdébbek lettek, és szépen hidratálja az alapból nagyon száraz szemkörnyékemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

delila6400

2020. május 11.

Egy hónapja használom, eddig a kávés volt terítéken. Nekem ez jobban bevált, a karikáim sokat halványodtak. Nálam ez nagyon szembetűnő, mert extrém módon vékony a bőröm és a szemem mindig olyan, mintha egy hete nem aludtam volna. Remélem, hogy ráncmegelőzésre is hatékony, egyelőre még jól tartom magam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

kissbarbara

2019. december 1.

Szuper szemránckrém. Én látható változást értem el vele. Azóta a másik szemkörnyék ápolójukkal felváltva használom. Ez maradt estére, mert krémesebb állagú, a zselét használom nappalra. Gyorsan felszívódik, és igazából semmi illata nincsen. Nem irritál, nem könnyezik a szemem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

erasm98

2019. január 20.

Első szemránckrémem, megelőzésre használom, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy a ráncokra milyen hatással van, de arról igen, hogy a sötét karikáimon halványított. Egy nagyon sűrű krémről van szó, de viszonylag könnyen beszívódik. Néha az arcom más részein is használom, ahol már kisebb(-nagyobb) ráncocskák megjelentek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Urea, Glycerin, Erythritol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Cholecalciferol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology