Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. február 17.

Kategória:   Testápolók

A gyengéd bio édesmandula olaj és az elbűvölő morello-meggymag olaj gazdagsága nem csak táplálja a bőrt, de illatával egy tál ínycsiklandozó macaron költeménybe repít. A babarózsaszín habkrém különösen a fiatal bőr testápolására, tónusának és hidratáltságának megőrzésére készült.

LauraDorina

2021. február 20.

Csak dicsérni tudom. Finom illat, jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 20.

Csak dicsérni tudom. Finom illat, jól hidratál!

Dalma027

2020. március 24.

Nagyon szerettem, mert habos az állaga, könnyű bemaszírozni a bőrbe. Nagyon száraz bőrre kevés, átlagos, fiatalos bőr hidratálásra remekül alkalmas. Gyorsan elhasználtam, nekem nem volt csalódás. Magamon a nap végén is volt, hogy éreztem, bár nem mindig fordult elő. Az illata tud megosztó lenni, nekem speciel nem a kedvencem, én csak emiatt nem veszem újra, de valaki meg pont az ilyen (mandulás, marcipános) illatú krémeket keresi. Úgyhogy ettől függetlenül jár az 5 csé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

ancsi0824

2019. december 22.

Nekem tetszik az erős illat, viszont nem mindennap használom kb. 3 naponta). Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, illatát érzem még egy darabig. A hidratálása nem túl erős, de másnap reggel finom puha a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

skelly

2019. január 17.

Megtévesztő a habkrém elnevezés.. egy tömör, nehéz állagú krémről van szó. Az illata erős mandulás, ami a bőrre kenve szerencsére hamar elillan. Pozitívum, hogy hamar beszívódik és nem ragad.
Nekem nem egy újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Nekem nem egy újravevős termék.

Lila03

2018. október 28.

Az illata először nagyon erős, aztán nagyon gyorsan el is illan, nem lehet érezni a bőrön már pár perc után. Teljesen átlagosan hidratál, nekem semmi extra érzést nem nyújtott. Konkrétan vártam, hogy elfogyjon. Ár-érték arányban nem igazán nyerő. A többi Magister termékhez képest nekem csalódás volt egy picit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Lizka

2018. október 27.

Nagyon erős illata van, szerencsére csak pár percig, nem sokáig érezhető annyira, de nagyon kemény keserű mandula illata van. Viszont könnyen beszívja a bőröm... Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

Lerika

2018. október 6.

Nagyon jól hidratáló, gazdag krém. A habkrém elnevezés alapján könnyebb krémre számítottam, de nem bántam, hogy gazdagabb, nehezebb mint amit vártam. Este használtam de másnap sem húzódott a bőröm, kellemes puha bőrérzetet hagyott maga után. Teljesen beszívódik, nincs ragacsos utóérzete. Az erős marcipán illat nekem egy kicsit sok, de megbocsájtom neki, mert nagyon jó kis testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Bettina1984

2018. augusztus 30.

Az illata mennyei, jól hidratál, elég hetente 2x használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Az illata mennyei, jól hidratál, elég hetente 2x használni.

Andi92

2018. július 24.

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteni hozzászólások alapján,de csalódnom kellett :( Üvegben nagyon finom marcipán illata van, de a bőrömön már abszolút nem ugyanaz az illat köszön vissza. A habkrém elnevezés alapján valami könnyű, gyorsan felszívódó krémre számítottam, ehelyett egy nehéz, zsíros felszívódni nem akaró krém. Esténként ezzel masszírozom meg a talpam, a sarkamat jól hidratálja, ezért a 2*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

hfancs

2018. június 27.

Nagyon jól hidratál és nem hagy nagyon ragacsos érzést, elég gyorsan fel is szívódik. Én estére használom és így tökéletes, viszont az illata nekem nagyon nem jött be. Erőteljes marcipános illata van és én nem egészen erre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Erythritol

Squalane eo 1 0

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.