Magister Products

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoyo85, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A bőrt szinte érezhetetlen fátyolként beborítva biztosítja az UV okozta bőrkárok (kipirosodás, ráncosodás, szárazság) kiiktatását!
  • Erőteljesen lép fel a bőrirritáció és bőrpír képződés ellen, a paradicsom minden bőrtípus esetén bevethető, könnyedsége és alacsony olaj koncentrációja miatt ezt a krémzselét mindenkinek ajánljuk, legjobb, ha a nyári hónapokra, ezt választod éjszakai ápolódnak!
  • Felüdülés az érzékeny bőrnek, a rosaceás bőrnek vagy az aknék miatt gyulladt kültakarónak.
  • Magában hordozza a frissen szedett paradicsom és a bio citromfű füves-citrus jegyeit.

Glorcika

2020. szeptember 7.

Napozás után szoktam felkenni az arcra, nyakra, dekoltázsra. Nyugtatja a bőröm, nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

SchLivia

2020. augusztus 19.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nekem sajnos nem vált be. A pistaccio alternatívájának vettem a nyárra mivel hasonló az állaguk, és vízhiányos bőrre ajánlott ez a termék is. Nagyon világos bőröm van, és sajnos bármennyire keveset viszek fel a hidratálóból, az arcom mindig narancssárga tőle. Így az elmúlt hetekben már csak este lefekvés előtt mertem használni, de így meg a párnahuzatomat fogta mindig meg (tényleg csak egy borsónyit viszek fel, nem többet). Jótékony hatását nem vettem észre a bőrömön. Vártam, hogy elfogyjon, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Aemit28

2020. augusztus 9.

Mikor először kipróbáltam akkor kis kiszereléssel vettem belőle, mert a Magister termékekőből általában elég kevés is és sokáig kitartanak, de persze ha pont ez a krémjük nem jönne be akkor nem szívesen adtam volna ki a nagy kiszerelésükért annyi pénzt.
Első használattal megütött az az erőteljes természetes citromfű illat, ami még a felkenés után is sokáig lehetett érezni a bőrömön, ezért is inkább csak éjszakai krémnek használtam. Illetve felkenés után bármilyen kis mennyiséget is használtam kicsit sárgította a bőrömet, ami mondjuk éjszaka vagy nyaraláskor nem zavarja az ember, de én mondjuk így nem mentem volna munkába. (részemről ezért is vonok le egy pontot)
De a hatásával teljesen meg vagyok elégedve. Nagyon könnyen beszívódik, azt hinné az ember, hogy még fel kell kennie még egy réteget, hogy jól hidratáljon, de nem!!! Kis mennyiségben is teszi a dolgát, hidratál és jól kezeli a nap okozta bőrpírt is, éjszakára nagyon jól megynyugtatja a bőrt. Összességben jó kis nyári krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Roxuska

2020. május 10.

Nagyon tetszik, hogy ilyen szép színe van és finom zöldség illata. Nem annyira krémzselé állagú, mint másik arckrémük, de ettől függetlenül ennek az arckrémnek is szeretem az állagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Csobanka

2020. április 29.

Eddig nagyon tetszik, valahol kis méretben ajánlották a megvásárlását először, amit én be is tartottam. Mostanság hihetetlen zsíros a bőröm és nagyon mitesszeres is de ráncosodik és tele vagyok hegekkel. Kezdek kilábalni a pattanásokból, nem sokra a 30-hoz, de rendes olajos ne adj Isten shea vajat tartalmazó krémet nem viselt el az arcom. Ezt viszont szereti :) Jó lenne tudni, hogy érdemes-e használni b3 vitaminos szérummal... Amúgy a márka graperutin tonikjával együtt nagyon ütős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

kicsivio

2020. február 3.

Imádom a paradicsomot, így nem volt kérdéses, hogy ez egy KELL krém. :D Az illata, a színe... Éjszakai krémnek használom a nappali pisztácia zselé után. Nagyon szeretem az állagát és hogy könnyen beszívódik, jól hidratál. Szolizás után pedig különösen jól esik, érzem ahogy táplálja a bőrömet. Kíváncsian várom nyáron nappali ápolóként hogy fog beválni. Ahogy a pisztáciásat, így ezt is átraktam egy pumpás adagolóba, sokkal könnyebb és egyszerűbb a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

seahorse

2019. november 12.

Eddig az egyetlen magister termék amit tényleg szeretek. És az egyetlen amitől nem érzem úgy, hogy zsírosodik a bőröm. Nyaralásra rendeltem a kis kiszerelést, tökélesen megfelelt a célra, jól esett a kissé megpirult bőrnek. Könnyed az állaga és az illata is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

VEdit06

2019. szeptember 6.

Erős 3 csillag. Először nagyon megbántam, hogy nem a teljes kiszerelést vettem meg (létezik 15 ml-s), mert csak úgy beszippantotta a bőröm.Nem 5 csillag, mert szerintem ez éjszakára kevés, legalább is a korosztályom bőrének ennél több kell.Valóban bőrnyugtató hatású napozás után,bár nem engedtem meg magamnak, hogy "leégjen" az arcom. Az illata engem megragadott, nagyon szeretem ezt a natúr "zöldséges" illatot, de ez tipikusan az az illat, ami vagy nagyon tetszik valakinek, vagy nem bírja elviselni. Hozzáteszem, hogy nem marad, tartósan, tolakodóan a bőrön. Ezért aki a barátkozni szeretne vele, az mindenképpen a kis kiszereléssel próbálkozzon. Amivel még vigyázni kell, hogy ha nappal kentem fel, egy rétegben még jó, de amikor úgy éreztem,hogy még szomjazik a bőröm és fel vittem még egy réteget, akkor kicsit megsárgultam... :-) Ugyanis a paradicsom ad neki egy kis narancsos árnyalatot, amit nem lehet nagy mennyiségben felvinni. Rosaceára hajlamos a bőröm, ezzel kapcsolatban nem láttam nagy változást a hatását illetően, bár az is egy pozitívum ha nem erősödik az arcpír. Összességében nekem kedvenc maradt, szívesen nyúlok utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

mafalda

2019. augusztus 25.

Kis kiszerelést kaptam rendelésemhez, érdekes krém a szaga nem jött be totál paradicsom 🍅
Könnyű eloszlatni olyan kellemes érzést ad, de ezen túl nálam semmi pluszt nem adott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Mexx88

2019. augusztus 5.

Imádom ❤️ zselés állagú, könnyen beszívódó! Nagyon tápláló, és finom illata van. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.