Magister Products

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiskiwi, Módosítva: 2016. március 5.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Komplex feszesítő testvaj különleges acmella kivonattal, a bőr öregedését gátló bio, finomítatlan sheavajjal, kollagén termelődést fokozó kakaóvajjal, tápláló mandulaolajjal. A testvaj bio makadámia olajjal gazdagított, melynek köszönhetően hatékonyan lép fel a striák, terhességi csíkok ellen. A bőr szerkezetét javító fügekaktusz olaj kiválóan ápolja, rugalmasítja a dekoltázs, és a mell bőrét.

Felhasznalo888

2017. augusztus 2.

Szintén nagy kedvenc!
Terhességem utolsó trimeszterében használgattam, néha zuhanyzás után - heti 2-3 alkalommal max. - és láss csodát, egy terhességi csík vagy repedés sincs a bőrömön.
Valóban 10-15 perc mire beszívódik, vékony rétegben is, de egy élmény volt használni.
Mikor elfogyott a picim popsikréme, hirtelen ezt kentem rá és a shea vaj beszerzéséig ezt használtam.
Szerintem ez és a hipoallergén fürdető/testápoló krém a MAGISTER két legjobb terméke!
Télire biztosan beszerzek még egyet belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Szintén nagy kedvenc!
Télire biztosan beszerzek még egyet belőle!

szzh01

2016. december 16.

Nagyon finom, kifinomult, nem erőteljes illata van. Gazdag, zsíros krém, nagyon vékonyan kell kenni (nedves bőrre célszerű) és érdemes rászámolni legalább 10-15 percet arra, hogy addig ne öltözzön fel az ember, hagyni kell időt a felszívódásra. A vaj, kivéve a tégelyből a tenyérben azonnal elolvad, és egy nagyon selymes állagú, luxus érzetet adó olajos jellegű anyaggá változik. Arcra is szoktam néha kenni éjszakai krémnek (és néha nappalra is vékonyan, de ezt csak száraz vagy érettebb bőrűeknek ajánlom), hiszen csupa jó, tápláló dolog van benne (pl. az acmella kivonat!), télen különösen jótékony táplálást ad az arcbőrnek.
Lapos fém tégelyben van, tetszik a csomagolása, könnyen ki lehet nyitni
Ha arckrém kategóriában tekintünk az árára akkor nem drága, de mivel én inkább eredeti funkciójában, testápolónak használom, kicsit húzósnak találom, nagy felületen gyorsan fogy, pedig vékony testalkatú vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy ha elfogy, újravásárolom-e majd, az ára miatt hezitálok. Emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 16.

Lapos fém tégelyben van, tetszik a csomagolása, könnyen ki lehet nyitni

Sweetyannabell

2016. március 21.

Terhesség utolsó 2 hónapjában találtam rá, direkt természetes krémet kerestem a pocakom ápolására. Nagyon finom illata van és tökéletesen működött, hamar visszatért bőröm rugalmassága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

kiskiwi

2016. március 16.

Imádom a makadámdiót, úgyhogy, amikor megláttam ezt a vajat, egyből ki kellett próbálnom. Illata, amire számítottam, sós, mégis édeskés, amit nagyon szeretek. A nyakamra és dekoltázsra használom éjszakára. Igazi kis kincsként vigyázok rá, nem sok, de hatóanyagokban tartalmas a tégely. Reggelre érezhetően bársonyosabb és tónusosabb lesz a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.