Magister Products

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Selymesen gyengéd arclemosó tej a bio édesmandula bőrpuhító, tápláló és regeneráló hatásával. Kivételes textúrájával könnyedén távolítja el a sminket és a szennyeződéseket, miközben hidratálja a vízhiányos, törékeny arcbőrt. Lágy könnyedséggel ápol, használat után friss, üde és hidratált érzést kölcsönöz. Nem szárítja a nagyon száraz, hámló arcbőrt sem, bőrbarát pH-jának és kizárólag természetes összetevőinek köszönhetően a legérzékenyebb bőrt sem irritálja.

Charmingrose

2020. április 29.

Kicsit erős illata van, néha émelyítő, viszont így is nagyon szeretem. Kizárólag reggeli lemosónak használom, kellemesen felfrissíti, hidratálja az arcbőrömet. Úgy használom, hogy leöblítem langyos vízzel az arcomat, nyakamat, és kb. egy teáskanálnyi mennyiséget belemasszírozok a bőrömbe, majd leöblítem. Vattakorongra nem pazarolnám el a terméket. Nem irritálja az érzékeny bőrömet. A kiszerelése annyira nem jön be ebben a tubusban, ennyi pénzért mehetne pumpás kiszerelésbe is, mivel túl híg az állaga. De mondom, összességében szeretem ezt a mandulatejes lemosót, így akcióban még biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Dalma027

2020. március 24.

Nálam ez is egy must have termék a Magister palettáról. Tisztít, remekül eltávolítja a sminket miközben egyáltalán nem csípi a szemem, nem szárítja az arcbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

lalabel

2019. december 30.

Azt hittem, nem fogom szeretni, mert a tejállagú arclemosókkal általában nem vagyok kibékülve. Mégis tettem vele egy próbát, mert a téli hidegben kiszáradt arcbőrömre szerettem volna egy kis extra krémességet a megszokott micellás víz-jellegű tisztítóim helyett. Bejöttek a számításaim! Nyáron talán túl sok lenne, de ilyenkor kész áldás, segít puhává varázsolni az arcomat, és a sminkemet is szépen leszedi (pedig a szempillaspirálommal sok lemosó nem tud megküzdeni). Az illata nagyon mandulás, édeskés, szerintem kellemes. Nyárra maradok a márka Kókuszvizénél, de jövő télen valószínűleg újraveszem ezt a lemosót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 30.

Chrissy

2019. február 15.

Kellemes lemosó tej, az állaga nekem tisztára akril festék :) Hófehér, elég sűrű, kellemes érzet a bőrön. Olajosan csúszik, mégsem zsíros. Lehet vele kicsit masszírozni. Az illata édes, engem a selyemcukorka illatára emlékeztet. Nem kell belőle sok, de önmagában szerintem is kevés sminkeltávolításra. Kell előtte és/vagy utána más is. Én előtte arctisztító kendőzök vagy sminklemosó olajat használok, utána meg micellás vizet.
Tényleg nem szárít, selymes és puha marad utána a bőr.
Két dolog zavar benne, az egyik az ára, szerintem túlvan árazva (és csak 100ml-es). A másik pedig az illata...bár alapvetően szeretem az édes illatokat, ez émelyítő hatással van rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Tényleg nem szárít, selymes és puha marad utána a bőr.

hfancs

2018. június 27.

Teljes szerelem ez a sminklemosó. Nagyon finom illata van, puha lesz utána a bőröm és gyengéden távolítja el a sminkemet. Hozzáteszem nem szoktam nagyon vastagan sminkelni, de egy sima hétköznapi sminket nagyon szépen eltávolít. Egyáltalán nem zsírosít, sőt nekem sokkal jobb érzés utána bőröm, mint egy micellás víz után. Kevésbé zsíros és nehéz és bónusz, hogy egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Evike07

2018. március 9.

Nagyon kellemes illata van, nem szárit, kellemesen ápolja a bőrömet. Viszont nem teljesen szed le mindent, ezért még micelles vizzel át kell törölnöm a végén az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Mazsika81

2018. január 10.

Nagyon jó pihe-puha lett a böröm az arctej használata után, nekem a kombinált bőrömre is jó, nem érzem, hogy sok lenne az arctej a bőrömnek. Önmagában a smink lemosásához kevés az arctej, kell még hozzás micellás víz is, de reggeli arctisztításhoz tökéletes. Finom mandula illatú, szépek az összetevői is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Effendigirl

2017. november 9.

Tényleg puhítja a bőrt, nem szárít, sminket (szempillafesték) is ezzel mostam le, jól lehozta. Illatot nem nagyon érzek a kis flakonból. Valahogy a micellás víz mégis szimpatikusabb az arcbőrömnek, attól tisztábbnak érzem. Lehet, hogy majd télen, a hidegben lesz igazán jelentősége számomra ennek a tejnek, de azért most is kellemes használni a hidratáló hatása miatt.

Másfél-két hónap használat után: reggelente használom, egy gyengédebb tisztításra, hidratálásra és ápolásra pont megfelelő. Jó lesz így a téli időkben. Érdekes, most már érzem a mandulás-kicsit édes illatot :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.