Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2019. február 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Mangóvajjal és olívával dúsított frissítő habkrém, ami akár fürdőkrémként is használható.

Valentine

2019. augusztus 20.

Ezt a krémet is kipipálhatom a Magister palettájáról. Az illata szerintem nagyon megosztó. Az elején nekem kifejezetten fura volt. Szerintem sincs az a tipikus, igazi mangó illata sajnos. Az enyémnek normál krém állaga volt. A beszívódáshoz azért kell bőven idő. A bőrömet jól hidratálta. Főleg hogy napégés miatt kifejezetten ki volt száradva. Ezzel a részével nekem nem volt problémám.
Az illata azonban engem inkább zavart. Így nem hiszem, hogy ismét vásárolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Miamiamia

2019. június 9.

Én is minden habkrémet kipróbáltam már és én is az első válaszadóval értek egyet....
Ez minden, csak nem mangó! Szerintem is érdekes a szaga, illatnak nem nevezhető.
Állagra minden más habkrém üti. Ebben semmilyen kanál nem áll meg. Bár nem folyik, de távol áll egy habkrémtől. Én nem venném újra. A kávés és maccaronos is sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

delila6400

2019. április 12.

Én már mindegyik habkrémet kipróbáltam, de ez olyan sűrű, hogy megáll benne a kanál, egyáltalán nem híg. Az illata mennyei, a tégelyben szagolva púderes, gyengéd, felkenve igazi trópusi citrussá válik. Nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe. Nekem ez a kedvenc habkrémem tőlük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

VIKcsuuuu

2019. február 13.

Borzalom. Meg sem közelíti a kávés habkrém állagát... Ez egy hígabb trutyi.... és valami borzasztó büdös és mű szaga van. Aki ezt választja, csalódni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2