Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Hidratáló krémek

Nappali arckrém kifejezetten az érzékeny bőr hidratálására kifejlesztve, a bio méhpempő bőrregeneráló és a bio hársfavirág bőrnyugtató hatásával. A méz kivonat bársonyosítja a száraz, vízhiányos bőrt. Allergénektől mentes.

Csobanka

2018. január 12.

Kb egy hónapja használom. Az arcbőröm rendkívül érzékeny és a használatával ez mintha picit javult volna heti 2-3 alkalommal kenem fel mert extra maszk hatású, a bőröm nem szívja be. Nem mertem rá sminkelni sem ebben a nagy melegben. Sajnálom, hogy nincs benne egy legalább spf 25 számú napvédő formula, érzékeny bőrűeknek pont erre lenne szüksége. Az illatát nagyon megszerettem, kicsit a gyerekeknek szánt vitaminokra emlékeztet - azt az érzést kelti bennem, hogy most felturbózom az arcom.
Többet reméltem ettől a krémtől. A csomagolása nem praktikus: ha már van egy pici körme az embernek nem lehet belenyúlni, plusz túl mély is a dobozka.

3-4 csillag között vacillálok. Egyelőre 3*, aztán lehet ha télen szárazabb lesz a bőröm jobban tudom majd használni.

FRISSÍTÉS: ahogy ígértem újra jelentkezem. Ősszel nem változott a véleményem, viszont most megint elővettem és elégedettebb vagyok. Feszülő, vízhiányos bőrre nagyon ajánlom. Néha én is érzek ilyet de alapvetően nem nekem találták ki ezt a portékát, viszont a 4*-ot megérdemli. Remélem lesz shea vaj mentes, jojoba olajos kréme is a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

minibear

2017. szeptember 15.

A levendulás arckrém sajnos nem jött be, ezért esett erre a krémre a választásom a málnás ránctalanítójuk mellett. Az "illata" felkenéskor nekem enyhén szólva ragasztószagú, ami szerencsére egy idő után eltűnik. Hidratálást ígér és meg is kapom. Éjszakára abszolút jól használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Scara

2017. szeptember 14.

Első találkozás a márkával és eddig nagyon tetszik. 1 hete használom egy másik natúr-kozmetikai márka virágvizes széruma után reggel és este is. Meglepő volt, hogy egy ilyen tápláló krém egyáltalán nem csillog, már-már túlságosan is matt az eredmény.
Abszolút felkeltette az érdeklődésem a márka többi terméke iránt, úton van már a rendelésem :)

upd.: Sajnos így 3 hét használat után le kell hogy pontozzam. 😔 Az arcbőröm pirosas tőle, mintha gyulladt lenne, a pórusaim feltűnően nagyok lettek és egyre több BB krémet és púdert kell használnom, pedig azelőtt volt, hogy egyáltalán semmit nem használtam már.
Az összetevők külön-külön mind a legjobbak, de így együtt, ebben az arányban a krém nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

norsesz

2017. július 2.

A Kiehl's mézes krémjéből kaptam egy mintát, de pofátlanul drágának találtam, ráadásul nappalra se tudtam használni, mert nem lehetett rá sminkelni. Körülnéztem, hogy találok-e hasonló mézes krémet, és ekkor akadtam erre a termékre. Nagyon jól beszívódik, a kissé száraz bőrömet jól hidratálja, jól lehet rá sminkelni, ráadásul az ára is rendben van. Nem irritálja a bőröm, sőt a kipirosodást is csökkenti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Kencefice84

2017. május 10.

Akinek mindenre érzékeny a bőre és hamar kipirosodik annak tökéletes ez a kis krém. Nincs benne irritáló anyag, nagyon alaposan hidratál. Mimózabőrűeknek A KRÉM. :) Kevés is elég belőle, szépen beszívódik, nem lesz csillogó a bőr tőle. Sminkelni is jól lehet rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Effendigirl

2017. május 2.

Az eddig próbált Magister arckrémek közül ez a kedvencem. Az illatát is nagyon megszerettem, hát még a hatását: felkenés után olyan, mintha kitisztult volna az arcom :). Egyenletesebb bőrkép, frissebb arcbőr. A többi krémhez képest kicsit tömörebb állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Valentine

2017. április 30.

Alapvetően a kamillás arckrémet használom nappali krémként, a T-vonalam miatt. De gondoltam a hidegebb időszakban kipróbálom ez a fajtát is. Egy tégellyel használtam el belőle. A krém kamillás társához képest nehezebb állagú, ennek ellenére hamar beszívódik, egyenletes bőrképet ad. Jól nyugtatja az irritált bőrt. Könnyen vittem fel rá a fényvédőt és a sminket is. Illata nagyon természetes, nem erős. Én kifejezetten a méhpempő illatát éreztem ki belőle. Teljesen elégedett voltam a krémmel, nem kizárt, hogy hidegebb időszakban újraveszem. Melegebb időszakban a bőrömnek már sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Chrissy

2017. április 24.

Nagyon kíváncsi voltam a cég termékeire, tetszett/tetszik a koncepció, az összetevők és a dizájn is. Erre a krémre esett a választásom, olyan hidratálót kerestem, ami az időként túlhámlasztott, kipirosodott és hámló bőrömet rendbe teszi. Minden összetevője szimpatikus, természetes, jól hangzó és én amúgy is kifejezetten imádom a hárs illatát és a teája ízét, a mézről nem is beszélve. Ez a hárs és méz kombináció amúgy is olyan jó kis téli történet. :)
Az állaga nagyon kellemes krémes, kicsit habos. Az illata kellemes, érdekes, visszafogott. Kókusz és méz. De egyikből sem a mű, hanem az igazi, mert illatanyag nincs is ebben a krémben. Lágy kókusz és nagyon halvány méz illat, kicsit megspékelve a méhpempő furcsa illatával.
Meglepő módon matt a finishe, gyorsan beszívódik, azonnal sima bőrképet biztosít. Két nap alatt rendbe rakta a piros hámló foltokkal teli arcbőröm. Én nagyon megkedveltem és csak azért nem fogom újravenni, mert szeretném majd kipróbálni a Trópusi nyár arckrémet is.

Update: Újravettem. Ez nálam igen ritka, annyira szeretek kipróbálni mindenfélét, hogy általában nem veszek meg semmit még egyszer. Ezt muszáj volt. Szeretem a kellemes, visszafogott, természetes illatát, az állagát, azt, amit a bőrömmel csinál. Szuperül hidratál, nem ragad, nem irritáló. Egyszerűen jó.
Simán lekőrözte nálam a luxuskrémeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Simán lekőrözte nálam a luxuskrémeket is.

szevin007

2016. december 14.

Nem is értem, hogy eddig miért nem vettem ebből a krémből. Imádom! Nagyon jól hidratál, de ebben a hidegben erre szükség is van. Reggel és este is használom, nem szárad ki mellette a bőröm, nem irritál. Szereti a szeborreás bőröm, mondhatni kezeli a hámló/száraz részeket. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Sorbitol h 1 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology