Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: sajtosszenya, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Samponok

A koffein energetizáló hatásával készült sampon, ami igazi felfrissülés a zsíros, elnehezedett, lelapult haj számára. A cink és a tengeri algák komplex keveréke egyensúlyba helyezi a faggyúmirigyek működését, segít megszüntetni a korpát. A bio mentavíz, mely a vizet helyettesíti a samponban, kellemesen hűsít. A panthenol pedig megerősíti a hajszálakat a gyökerektől a végekig, és csillapítja az irritált fejbőrt.

Chrissy

2020. december 20.

Nehéz értékelni...egyfelelől tetszik, másfelől pedig nem. Pumpás a csomagolása, már nem olyan, mint a képen.
Eleinte áttetsző volt és talán kicsit gélsebb, de híg állagú, mostanra, így mondjuk 2 hónap után mintha még hígabb lenne és a színe is opálos. A pumpa köpköd, a sampon híg, így ha nem figyelek melléfolyik. Nekem problémás az adagolása és az eloszlatása mivel nagyon folyik.Én csak a fejtetőn használom, mert szárít, a haj hosszát másik samponnal mosom. Így kiadós mennyiség, de ha teljes hajhosszra használnám nem sokáig tartana szerintem. Hosszú, vekonyszálú, a töveknél zsírosodó, a hajvégeknél száraz hajam van.
Kellemes, frissítő érzés a fejbőrnek, enyhén citrusos-mentás illattal. Kicsit át szoktam mosni vele a hajam "tetejét", aztán leöblítem és a következő adag már mesésen habzik, azzal az egész fejbőröm és hajtövem megmosom, majd hagyom állni pár percig. Igy nekem bevált, talán 1 nappal ki is tolja a következő hajmosást és így egyébként nem szárít, a hajam friss és tiszta érzés utána. Mivel minden hamosás után balzsamozok a kifésülhetőséggel sincs gondom.Az árát magasnak tartom, ahhoz képest, hogy nagyon híg az állaga és gyorsan fogy. Nem kizárt, hogy újraveszem, de most kipróbálok valami mást, ami könnyebben beszerezhető és használható számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

kiralydori

2020. október 2.

Gyorsan zsírosodó hajam van. Nagyon sok sampont kipróbáltam már, és talán ez az első amiről azt tudom mondani, hogy egy kicsivel meghosszabbította a két hajmosás közötti időt. Nem sokkal, de egy kicsit igen. Igazából csodák nincsenek, a zsírosodásról nem csak a sampont tehet ezért nincsenek nagy álmaim a samponokkal kapcsolatban. Szeretem a tubusát, könnyű adagolni. Imádom az illatát és a frissítő érzést miután használom. A hibátlan összetevő lista miatt az állaga egy picit átalakul (áttetszőből kissé zavarossá válik) olyan 4 hónap után Igen! Most komolyan utána kellett járnom, mikor rendeltem az utolsó flakonnal. Szóval szerintem az ára sem vészes, mert sokig kitart dupla hajmosással. Újra és újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Kitti0120

2020. szeptember 26.

Benne vagyok a Magister privat facebook csoportjaban es szamomra hihetetlen hogy mennyi embernek bevaltak a magister termekek.Szamomra eddig az osszes csalodas.Nekem eleve erzekeny fejborom van amihez meg korpa is jarul ami plakkokban van a fejboromon. Nos ez a sampon nem segitett a helyzeten,sot...Olyan sarga lerakodast okozott es ugy viszekettem tole hogy majd megorultem. Szerintem teljesen penzkidobas egy ilyen samponert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

skelly

2020. április 29.

Hosszú, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra vettem.
A használata során maradt a lelapult, ugyanúgy zsírosodó, 2 nap múlva lelapult haj, ráadásul hajmosás közben rengeteg hajam kihullott + a kifésülés is egy katasztrófa volt. Nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Hosszú, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra vettem.

kerekeserika

2019. június 24.

Imádom az illatát és állagát is de sajnos gyorsabban zsírosodik a hajam tőle. A legnagyobb gond az, hogy elkezdett viszketni a fejbőröm (lehet kiszárította). Amint abbahagytam és a régi samponomra tértem vissza, ez megszűnt. Nagyon sajnálom, nagy reményeket fűztem hozzá.

Update : mégis kitartottam mellette és 2-3 nappal meghosszabbodott a hajmosás ideje. A trükk az lehetett, hogy az elején nem hagytam 'hatni' pár percet a hajamon. De most már kiokosodtam! Nagyon örülök ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

LauraNatura

2019. március 22.

Nagyon gyorsan fogy,de maga a termèk tokeletes.Friss ude tiszta erzes:) Es nincs benne piros potty.
(!!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

(!!)

BonnyBunny

2018. október 21.

Első Magisteres rendelésemmel együtt jött, csak hajápolókat rendeltem, de egyik sem vált be.
Az állaga is elég érdekes, nagyon híg, tényleg kifolyik az ember kezéből. Kb. a felét használtam el, de semmi pozitív változást nem vettem észre, tartás nélküli, emiatt gyorsabban zsírosodó hajat eredményezett. Az illata se volt a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Boriszka

2018. szeptember 20.

Na ez az a Magister termék amit nem veszek újra. Nem volt rossz, bár a vége felé nagyon felhígult. Mivel gyakran kell hajat mosnom, és sok is a hajam, egyszerűen drágának találom. Az ára tart vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

hfancs

2018. június 27.

Körülbelül egy éve használom ezt a sampont, a következő hajmosás idejét sajnos csak egy nappal tolta ki. Az illata nagyon kellemes friss és érzem, hogy a fejbőrömet is jól tisztítja és felfrissíti. A hajam végére balzsamot használok így nem érzem, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Evike07

2018. március 9.

Nagyon szerettem volna szerezni ezt a sampont, mert nagyon szépek az összetevői és a márkát is nagyon szeretem. Az én hajam tövénél zsirosodo és végén száraz tipusu. Annak ellenére hogy nagyon folyos állagu, sokáig elég és szépen habzik. Viszont nagyon kiszáritja a hajam és hiába ápolom, balzsammal és olajjal utána, akkor is nagyon száraz durva tapintásu a hajam. Ezért sajnos nekem nem vált be. Továbbá hamarabb zsirosodik a fejbőrőm, a másik samponnal plusz egy nappal ki tudom tolni a hajmosást. Illetve fontos számomra, hogy puha tapintásu legyen a hajam, ezzel viszont nem tudom ezt a hatást elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid