Magister Products

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Ajakápolók

A karácsony illatát és ízét hordozó ajakbalzsam

• Illata mennyei édes mézes-tejes.
  • Az állaga igazán krémes, nem olajos, nem túl zsíros.
  • A stiftes kiszerelés higiénikus adagolást tesz lehetővé.
  • Ha kicsit le is nyelsz belőle, semmilyen káros anyag nem jut szervezetedbe.
  • Hozzájárul az ajkak hidratáltságához a legzordabb időben is.
  • Nincs utószárító hatása.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Roxuska

2020. május 10.

Sajnos az illata nekem sem jött be aztán végül megszoktam, illetve az íze sem a legjob. Valamint eleinte tényleg nagyon kemény, azonban pár használat után simán felkenhető.
Hatása viszont nagyon jó, sokáig fent marad a számon és hosszantartó puhaságot ad az ajkaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

erasm98

2019. június 3.

Ezaaazzz vegre megszereztem! Nagyon jo ize van, es hidratal is! Egyetlen hatranya, hogy iszonyatosan kemeny allaga van es nagyon erosen kell odanyomni az ajkadhoz, hogy fel is tudd kenni:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

skelly

2019. január 17.

Ez az ajakbalzsam nekem a leírás ellentéte inkább.. kemény állag, rossz íz-illat, egyáltalán nem hidratált, az ajkaim kicserepesedtek tőle, valamint szárított is. A felét elhasználtam, a maradékot kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

svivko

2018. március 26.

Kellemes az illata, a hatása, icipicit szájba másós az íze. ami zavar, és ami miatt nem fogom újravenni, hogy a pet palackos vizemet is beízesíti, ahogy a csőrén marad a termékből ivás közben. :D Még nem fordult elő velem ilyen, de nem igazán jön be a mézes puszi ízű mentes szentkirályi.
Ez az egyéni hisztisségem, egyébként kiváló termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Ez az egyéni hisztisségem, egyébként kiváló termék. :)

Dalma027

2018. március 4.

Az illata, hosszan tartó hidratáló hatása miatt, könnyedsége miatt (nem hagy zsíros érzetet), rúzsalapként megfelelően működő funkciója miatt 5 csillag! Azt hiszem nem kell tovább fejtegetnem! Csodaszer! Még el sem fogy, de általában már rendelem is a következőt! :) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

xoxo1

2018. február 5.

Még ősszel rendeltem pár Magister terméket, és ez az egyetlen termék ami bevált. Nagyon kellemes karácsonyi mézes süti illata van, és az állaga is tökéletes, nem folyik szét, de nem is kőkemény. A hagyományos ajakápolókhoz képest nagyobb mennyiség, és így az ára is korrekt.
Negatívum viszont, hogy nagyon kellemetlen az íze, de cserébe nagyon jól ápol, úgyhogy valamit valamiért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Chrissy

2017. december 21.

Én is nagyon megszerettem. Meglepően kemény, szilárd ajakápoló, nem szétfolyós-olajos. Télen ideális, mert egy fél-matt, viaszos bevonatot képez az ajkakon és tényleg megvédi azokat a hidegtől, széltől. Ráadásul nem kopik le két perc alatt. És nem ragad! Nekem ez nagyon fontos, mert hosszú hajam van, amit sokszor kibontva viselek, ha elmegyek itthonról, és utálom, ha beleragad a számba. Messze az egyik legideálisabb ajakápoló, amit valaha használtam és itt azon van a hangsúly, hogy ápol és véd, nem azon, hogy fényesít, színez, csillogóvá tesz, telt ajkakat varázsol vagy, hogy cuki a csomagolása, mennyei az illata, stb. Ha csak úgy kenegetni akarsz valamit és az előbb felsoroltak közül kerülnek ki a szempontjaid, akkor ez nem lesz a Te ajakápolód. Ez ténylegesen semmi mást nem csinál, mint tartósan ápol és véd, de ezekben profi. Az illatát ki sem emelném, kellemes, édeskés, mézes, de annyira kis halovány, hogy nem különösebben tekintem szempontnak. A csomagolása egyszerű, semmi extra.
Használom a másfél éves kislányom szájára is, fogzik-nyálzik, a hidegben ezek miatt (is) védelemre szorul, ez a termék erre is ideális. Nincs íze, így nem nyalogatja le és eléggé vízálló a méhviasz tartalma miatt, úgyhogy rajta is tartós védő bevonatot képez. Így idén (eddig) mindketten megúsztuk kiszáradt, kicserepesedett ajkak nélkül.
Férfiaknak is tudom ajánlani, mivel nem fényes, nem látható, bátran viselhetik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

pibe

2017. november 3.

Én már másodszorra veszem újra, nagyon szeretem. Az illata kifejezetten karácsonyi :) teljesen jól hidratál, tényleg kevés is elég belőle, és nem kell sokszor újrakenni. Nekem nagyon jó puha tőle a szám, pedig egyébként hajlamos az ekcémáig száradásra. Viszont a trópusi változatát annyira nem szerettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Virgo

2017. június 19.

Jó illat, gazdaságos kiszerelés. Ajándékba kaptam, elhasználtam, nem volt rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Effendigirl

2017. május 2.

Bár az illata nem igazán megnyerő, a hatása kiemelkedő. Folyamatosan nagyon puhák az ajkaim, amióta használom, egyszer sem cserepesedtek ki, pedig egy nap csak egyszer vagy kétszer használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin