Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. december 7.

Kategória:   Samponok

A koffein energetizáló hatásával készült sampon normál és száraz hajra. A selyemprotein pajzsszerű védelmet nyújt a hajszálaknak a környezeti károkkal szemben, természetes selymes érintést kölcsönöz a hajkoronának. A panthenol erősíti a hajszálakat, a méz kondicionáló hatású és segíti a haj könnyű kezelhetőségét. A selyemprotein a hajszálakra tapadva természetes csillogást nyújt, segíti a kifésülhetőséget és hatással van a hajszerkezet javítására.

LauraDorina

2021. február 20.

Mintába kaptam. Finom illatú, kevés is elég belőle, nagyon jól habzik. Ragad a hajam és nagyon erősen kócos lesz!!! Balzsammal is alig tudom kifésülni!!!! Viszont, ha ez sikerült lassabban zsírosodik és más állagú lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 20.

VEdit06

2019. szeptember 6.

Nem csodaszer, de bőrbarát, jól tisztít. Nekem picit gyorsan zsírosodik a vékony szálú festett hajam tőle, sajnos ezért nem öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Yndre

2019. június 21.

Sajnos kuka lett mert kb. 2 hónap alatt teljesen szétváltak az összetevők a flakonban. Egyébként én a hatásával sem voltam megelégedve, sprőd lett tőle a hajam. Próbálgattam, a feléig elhasználtam, de nem lett jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

delila6400

2019. május 3.

A hajam a tövénél szokott zsírosodni, három naponta kellett mosnom. Ennek ellenére nem a menta-lime zsíros hajra valót rendeltem meg, hanem ezt, mert a mézes hajápolókat nagyon szeretem. És mennyire jól tettem, hogy végül ezt választottam! Pár hét használat után már csak öt naponta kell hajat mosnom. Ezt eddig semmilyen samponnal nem tudtam elérni. Sőt, más natúr samponok csak jobban zsírosították. Az sls samponokat meg mellőzni akarom, csak nem találtam megfelelő alternatívát - mostanáig. Kevés kell belőle és jól habzik, az illata is megnyerő. Az ára kicsit borsos, de a hatása miatt megveszem. A kislányomnak is ezzel mosom a haját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

LauraNatura

2019. március 22.

Bar van benne parfum,ezert le kell vonnim egy csillagot,maga a sampon szuper!
Puha selymes hajam lett tole.Az illata vanillias mézes,bar jobb lenne parfum nelkul.:/
Nagyon nagyon keves eleg belole,azonnal habzik(ami nem ertem hogy ha elvileg sls mentes)en fel evig hasznaltam egy flakont.En imadtam de a parfum miatt attertem a mentásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Bar van benne parfum,ezert le kell vonnim egy csillagot,maga a sampon szuper!

hoberboglarka

2018. november 14.

A hajam puha és fényes lett tőle, az illata is kellemes. A balzsammal együtt használtam, végül áttértem inkább másra az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

burdokk

2018. november 10.

Most rendeltem először ebből a sampomból, de már pár használat után imádom. Nagyon puha lett a hajam tőle. Direkt nem tettem balzsamot a hajamra, kíváncsi voltam a hatására önmagában. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

BonnyBunny

2018. október 21.

Első Magisteres rendelésemmel együtt jött, csak hajápolókat rendeltem, de egyik sem vált be.
Bár ez szubjektív, nekem valahogy nagyon nem tetszett az illata, ahogy a többi hajápolújuknak sem. Maga a sampon nem volt annyira rossz, jobb,mint a limeos, viszont kb. a felénél jártam, bőven szavatossági időn belül, megfelelően tárolva, és először undorító módon szétvált 2 fázissá, majd pedig leülepedett az aljára, és megavadosott az egyik fele :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

omely13

2018. április 12.

Hajhullás miatt vettem meg ezt a sampont és a hajszeszt hozzá. Nem csalódtam, hetek alatt rendbe rakták a fejem/hajam állapotát. Emellett jó az illata, nem kell belőle sok, mivel remekül habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Jujuci

2018. március 7.

annyira rossz szívvel húzom le a terméket, ugyanis ez az egy MP cuccom, amivel nem vagyok elégedett. Alapból nagyon gyorsan növő, de szálkás, száraz hajam van. Hetente egyszer mosom, de akkor is már csak azért mert kellemetlenül érzem magam, hogy hát azért mégis...ugyanis hála az égnek nem az a zsírosodó fajta. Viszont! Mikor ezzel mosok hajat, egyszerűen két nap után olyan érzésem van, mintha 1 hónapja nem mostam volna meg. Összeáll, zsírosodik, olyan rossz tapintású. Hajmosásnál nagyon jól habzik, finom az illata de miután lemosom, már akkor is ilyen ragadós érzésű a hajam, így kénytelen vagyok még egy másikkal is megmosni, ami azért nem túl gazdaságos a derékig érő hajamra. Elhasználom, de újra nem fogom venni. Sajnálom, nekem ez nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Hidratálók: Sodium PCA, Silk Amino Acids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid