Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Testápolók

"Ismered a moccacinot? A kakaóval gazdagított ínycsiklandozó kávékülönlegességet? Most elhoztuk Neked testápolóban! Habkrémünket a kávévaj különleges aromája és a bio kakaóvaj csokoládés zamata járja át. Kávéimádók nélkülözhetetlen életeleme! A kivételes textúrájú feszesítő habkrém segít a bőr tónusának javításában, felveszi a harcot a narancsbőrrel és a striákkal. Lágy könnyedséggel ápol, gyorsan beszívódik és a száraz bőr csak úgy issza magába. A kakaóvajnak és a babassu olajnak köszönhetően mélyen és hosszantartóan hidratálja a nagyon száraz bőrt is!"

Csobanka

2019. július 3.

Nagyon jó krém. Nekem hamar beszívódott, érezni a kávé illatát, amit én élveztem és mivel egyedül alszom ezért nem is zavart senkit. Szőrtelenítés után is használtam és intim tájékon sem adott okot panaszra. Feszesítő hatásáról nem tudok beszámolni de reméljük úgy is működött vmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

domanybeatrix

2019. február 7.

Amikor elképzeltem, hogy milyen testápolót szeretnék, ezt az állagot kerestem, és szerencsére ebben a termékben ezt meg is kaptam végre.
Az illata nagyon tetszett, de hosszú távon kicsit elteltem vele. A hatásáról annyit, hogy még másnap is hidratált volt a bőröm, nem kellett minden nap használnom, így jó sokáig ki is tartott a tégely tartalma. Ha vizes bőrre vittem fel, még látványosabb volt a hatása.
Nem tapadtam, nem ragadtam, kellemes és tartós illata volt, testes krém, de mégis könnyen beszívódott.
Két napja fogyott el. Most kicsit csökkenteni szeretném kencéim számát, van pár másik felbontott krém, amit el kellene használnom, de vagy ezt fogom újravenni, vagy a márka valamelyik másik testápoló termékét fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

rayeri

2019. február 3.

A legjobb testápoló amit valaha használtam! Szerintem is a testvajhoz áll közelebb az állaga, habkrémnek semmiképpen nem nevezném. Szuperjó, gazdag állagú, könnyen beszívódik, mélyen és tartósan hidratál. Nyárra tutira sok lesz, de ősztől tavaszig maga a tökély!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Lerika

2019. január 18.

Egy nagyon-nagyon szuper hidratáló, ápoló testápoló! Habkrémnek nem mondanám, inkább a testápoló és a testvaj közé tenném az állagát, bár én hűtőben tárolom, nehogy idő előtt megromoljon, valószínűleg ezért is szilárdabb az állaga. A kezemben pillanatok alatt szuper kenhetővé válik, gyorsan beissza a bőröm, kellemes, hidratált, ápolt érzést hagyva maga után. Gazdag krémnek mondanám inkább, mégis maradéktalanul beszívódik semmiféle tapadós vagy ragacsos érzetet nem marad utána. Még másnap is érzem a hidratáló hatását, mert a használata utáni napon sem viszketek a szárazságtól (mint télen általában). A hidegtől, fűtéstől ráncosra száradt kezemet is nagyon jól ápolja. Valahogy a bőröm kinézete (a karomon vettem észre) is jobb, feltöltött, hidratált. (Ezt más testápolónál nem mindig látom.) Az illata számomra inkább füstös mint kávés vagy kakaós. Az Yves Rocher kávés tusfürdőjével (imádom) használom, valahogy szerintem összepasszolnak. Ez egy kiemelkedően jó testápoló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Bibori

2018. július 29.

számomra a tökéletes hidratáló testápoló, isteni illattal, nem ragad, viszont nem nevezném habkrémnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

mekhrba

2018. június 5.

Imádom a kávét, így muszáj volt ezt is kipróbálom a márkától, hiszen most az is nagy szerelem. Szerintem kellemes az illata. Jól hidratál, nekem még ebben a nagy melegben is hamar beszívódik és egyeltalán nem érzem soknak. Valamelyest szerintem a bőrképemen is változtatott, valamint sajnos vannak striáim is, azokat picit halványította. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

borondibibi

2018. május 29.

Már első használat után megfogott, szeretem a krémes könnyedségű állagát, és hogy tényleg gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy ragadós érzetet. Nekem az egyetlen kifogásom a termék ellen, azaz illata, pedig a kávé illatát imádom. De valahogy nekem a terméknél elveszett a kávé erőteljes aromája és csak a keserű illat maradt. De más illatú habkrémeket örömmel próbálom ki a későbbiekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

babyface

2018. január 22.

aki igazi kávéimádó annak tényleg nélkülözhetetlen! :) én az yr-es kávés tusival használom és együtt isteniek. :) kicsit talán számomra túl naturális ez a kávébab illat, de bőrre kenve tényleg előjön a kakaóvaj csokissága és úgy már rendben van. :) szuper termék akárcsak a macaron habkrém <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Valentine

2018. január 21.

Kíváncsi voltam erre a testápolóra, úgyhogy beszereztem belőle egyet. A 200ml nagy részét már el is használtam.
Nem használok naponta testápolót, mert macerásnak tartom. Ha nagyon száraz a bőröm, akkor kell valami ütősebb testápoló, aminek a beszívódása persze hosszabb ideig tart. Reggelente pedig éppen emiatt sosem használok testápolót.
Ennek a krémnek amolyan igazi, kesernyés kávé illata van, talán mint a szemes kávénak. Kellemes, és hosszabb időn keresztül sem érzem terhesnek vagy soknak az illatát. Vizes állagú, nagyon hamar beszívódik, jól hidratál. Reggelre simán használható. Nekem bejött, újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Mazsika81

2018. január 8.

Intenzív kávé illatú krém, aminek imádom az illatát, annak ellenére, hogy egyébként nem kávézom. Nagyon jól hidratál még a téi időszakban is, állagát tekintve egy világosbarna színű, könnyen beszívódó habkrém. Én külön szeretem azt is, hogy nem folyós állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2