Magister Products

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2016. február 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egzotikus kényeztető testvaj, mely a Tahiti szigetvilág csodálatos olajában, a tiaré virággal gazdagított szűz kókuszolajban és a bőr öregedését késleltető hidratáló sheavajban gazdag. Használata után a bőr selymessé és elragadóvá válik. Kizárólag természetes összetevőket tartalmaz.

mafalda

2019. szeptember 14.

Finom illatú habkönnyű krém, csak azt sajnálom hogy a bőrömön már nem nagyon érezni az illatát. Reményeim szerint szépen táplálja kiszáradt bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

delila6400

2018. február 1.

Nagyon krémes, jól kenhető, szuperül hidratál. Az illata tetszik, de a korábban használt mannás monoi de tahiti olajhoz nem nagyon hasonlít, így most bajban vagyok, hogy vajon melyik az igazi illata ennek a tiaré virágnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Chrissy

2017. október 8.

Én nagyon szeretem! Rajongok az egzotikus illatokért és ennek nagyon kellemes, finom illata van, nem tolakodó és nem émelyítő, abszolút természetes. Sajnos van benne mesterséges illat is, de ennek ellenére nem mű az összhatás. Talán a tégelybe beleslukkolva picit sok, de felkenve már nem olyan tömény. Szépen ki lehet érezni a jellegzetes monoi illatot és egy pici kókuszt is.
Mivel testvaj, nagyon gazdaságos. Kevés is elég belőle. Én dekoltázs ápolásra használom este, így elalvás előtt érzem az illatát. Hamar felszívódik, de kis olajos réteget hagy maga után.
Az egyetlen bajom vele, hogy a melegben kettéváltak a komponensei, pedig még a szavatossága sem járt le. Sajnos nem figyeltem rá, hogy hűtőbe tegyem. Mikor meg betettem, már késő volt, már nem állt egybe a történet, talán fel kéne olvasztanom és újra kevernem, majd valamikor elvacakolok vele, mert semmiképpen nem szeretném kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Miffi

2017. június 3.

A száraz lábszár megmentője. Minden odafigyelés ellenére sajnos sokszor képes annyira kiszáradni a lábszáramon a bőr, hogy szinte lepereg róla. Ilyenkor vetem be ezt a testvajat, ami a neve ellenére könnyen kenhető, hamar beszívódik, a kókusz illat pedig minden mennyiségben jöhet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Captainblonde

2017. március 6.

A krém használatának elején fura volt, hogy csak a kókuszt érzem a krémben, de fokozatosan minden használat után egyre jobban megtetszett az illata! Tömény krém, óvatosan kell kimérni a mennyiséget, de mivel nekem elég száraz bőröm van, elég gyorsan elfogyott ez az 50ml-s tégely. Kedves Magister, csinálhatnátok nagyobb kiszerelést is! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Valentine

2016. július 10.

Nagyon megkedveltem a Magister termékeket. Gondoltam kipróbálom ezt a testvajat is. Kellemes, természetes illat jellemzi. A bőrömet jól hidratálta. Nekem annyi problémám van vele, hogy több kell belőle és az 50 ml elég rövid ideig elég, nem elég kiadós. Pedig van más testvajuk, amiből kevesebb is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Erythritol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!