Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Dezodorok

Megújult receptúra, új szagmegkötő formula

A citromfű bőrnyugtató és a zsálya izzadást csökkentő hatásával készült dezodor. Bőrbarát, a természetes kakaóvaj ápolja a bőrt. Szódabikarbóna tartalmánál fogva megköti a kellemetlen szagokat, ugyanakkor nem gátolja az izzadás során keletkezett természetes méreganyagok távozását.

ancsi0824

2020. január 29.

Nekem tetszik az illata, ízlések és pofonok. Ami biztos, hogy sosem egy natúr deo sem jött be, ez viszont most teljes mértékben teszi a dolgát. Igaz tél van, és kevésbé izzad az ember, de például testmozgás közben is bevált. Azért nyárra kiváncsi leszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

juhaszregina

2018. július 1.

Szerintem jobb, mint az eddig általam használt natur dezodorok, de egész napra azért ettől sem maradok illatos. Ellenben büdi sem leszek. Felkenéskor intenzív az illata, én viszont nagyon szeretem ezt a zsálya-citromfű kombót. Az izzadást ugye nem gátolja, de nem is célja. Nem hagy foltot a ruhán. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

hfancs

2018. június 27.

A termék nekem nagyon hatásos volt aminek nagyon megörültem, mert nagyon régóta keresem már az alumínium mentes dezodorok világában azt amelyik rendesen működik is. (még mindig nem sikerült megtalálni) A szagokat nagyon jól kordában tartotta, de elég intenzív fűszeres az illata. Ezzel még ki is lettem volna békülve mondván, hogy cserébe hatásos. Viszont 1-2 hónap használat után rettentően begyulladt tőle a hónaljam és ki volt pirosodva. Utána olvastam és rájöttem, hogy az oka, hogy nem bírom a szódabikarbónát. Tehát ha valaki bírja akkor nagyon hatásos. Ha valaki érzékeny rá akkor elég kellemetlen mellékhatásai lehetnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

katalinkosztyi

2018. május 6.

Kifejezetten nyári időszakra vettem, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket: a fehér felsőimet iszonyatosan sárga foltossá tette+ a szagok ellen se volt elég hatásos.
Ősztől újra elővettem, és most fog elfogyni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Ősztől újra elővettem, és most fog elfogyni, de nem venném újra.

suvizsofi

2017. december 28.

Kb. 2 hét használat után nekem is kipirosodott tőle a hónaljam és nagyon kellemetlen, gyulladt lett. Pedig addig nagyon szerettem. Így, viszont a magas ára ellenére teljesen használhatatlan, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

masikanna

2017. október 17.

érzékeny lett a bőröm egy addig tökéletesen működő, ehhez eléggé hasonló dezodorra, akkor vettem meg ezt. jó hír, hogy ez nem irritálta a bőrömet semennyire, rossz, hogy dezodorként nem is működik nekem, már a végén járok, és pff, akár dezodor nélkül is elindulhatnék reggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

szzh01

2017. október 6.

Már ezerféle natúr dezodort megvettem, évek óta próbálgatom őket (már jó régóta alumentes, minél természetesebb INCI-jű deokat használok), de sajnos mostanában elég izzadós vagyok és a kellemetlen szagok sem kerülnek el. :-( Eléggé el voltam keseredve, hogy az izzadással kapcsolatos harcom csak szélmalomharc marad napi többszöri mosakodással és póló-váltással, de az alumentességről és a természetes összetevőkről nem szerettem volna lemondani.
Utolsó mentsvárként próbálkoztam meg ezzel a dezodorral, hosszan szemezgettem vele, féltem ui. a szódabikarbóna tartalmától, s mivel ez sem olcsó (főleg postaköltséggel együtt), sajnáltam rá a pénzt ha nem válna be, mert már elég sokat költöttem eddig is dezodorokra. Minden esetre reménytelinek tűnt a Zinc Ricinoleate miatt, így ebben az új összetevőben bízva megvásároltam. Korábban használtam szódabikarbónával turbózott natúr dezodorokat, de azok egy idő után mind felmarták vörösre a bőrömet. Szerencsére 2 hét használat után sincs ilyen gondom, mostanra kezdek megnyugodni, hogy már remélhetőleg nem is lesz.
Ami a legfontosabb: szuperül dezodorál, azaz a kellemetlen szagok kialakulását korrektül megakadályozza. Az izzadást nem fékezi - ahogy ez tudvalevő az alumentes természetes dezodoroknál - így ezt nem is várom el tőle. De amit a szagok ellen tesz, az egy csoda számomra! Még azt is elnézem neki, hogy bár kimondottan finom az illata, ámde szerintem túlságosan erős - nem tudom, erre a hatás miatt van-e szükség vagy csak úgy. Ha a hatás miatt, akkor természetesen elnézem neki, de ha csak finom akar lenni az illat, akkor viszont véleményem szerint túlzásba estek vele. Egy dezodortól én amúgy sem várok el semmilyen illatot, csak dezodoráló hatást; az illatról nálam parfüm gondoskodik.
Ha valamilyen eltérést tapasztalok hosszabb távon, visszajövök updatelni, de egyelőre királyság ez a dezodor, gyakorlatilag életmentő volt számomra. A szép INCI pedig a márkánál megszokott és természetes!

UPDATE: 1 hónapnyi folyamatos használat mellett is nagyon elégedett vagyok vele. Felmaródásnak nyoma sincs, és a dezodoráló hatása sem csökkent. Eddig az összes, alumentes természetes dezodorral úgy jártam, hogy csak 1-2 hétig dezodorált, utána valahogyan hozzászokhattam, mert sajnos büdi lettem mellettük egy idő után. Nagyon örülök, hogy itt ez a jelenség nincs. Annyit megfigyeltem, hogy nem mindegy, mennyit kenek fel. Ha csak 1x húzom végig a hónaljamon, az kevés, olyankor néha megjelentek a szagok, de ha oda-vissza húzom végig a hónaljamon, akkor estig friss maradok. Még edzés után sem leszek büdös ha ezt használom, valamint műszálas és gyapjú cuccokat is felmerek azóta venni, nálam ez nagy szó!

UPDATE 3 hónap múlva: Még mindig maximális megelégedéssel használom. A korábban leírtakhoz még annyit tennék hozzá, hogy kemény edzéseken is kitűnően teljesít. Habár patakokban folyik rólam a víz edzés közben, soha nem vagyok büdös, nem kell magam kellemetlenül éreznem a szagok miatt. Nem is tudom, mi lenne velem nélküle! Kár, hogy olyan drága a postaköltség a webshopban... Legutóbb szállítási akciót kihasználva rendeltem belőle utánpótlásként egyszerre 2 db-ot is, betáraztam belőle, mert egyébként nagyon aránytalannak tartom a postadíjjal együtti árát (kb. 3400 Ft-ra jön ki egy flakon postával együtt).

UPDATE kb. 6 hónap múlva: Úgy tűnik, mindig visszatérek... :-), sajnos el kell vegyek tőle legalább 1 csillagot. Nyáron nem dezodorált eléggé, elkezdtem büdi lenni mellette. Gyakorlatilag minden natúr deoval ez van; megszokja egy idő után a testem és már nem dezodorál. Ennél a deonál ez rekord hosszú idő után következett el de sajnoos megtörtént. :-( Nem tudom, miért van ez a megszokás a dezodorokkal, ha valaki tudja a választ, kérem, írja meg!!! Már nem tudom, hova meneküljek előre, tele a polcom dezodorokkal amik egy ideig jók voltak, aztán később mégsem használtak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 6.

minimano81

2017. szeptember 15.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a deoval kapcsolatban. Nyáron sajnos folyt le rólam, nem tudtam használni. Most, hogy hűvösebb az idő, most kicsit mintha jobb lenne, de engem azért zavar az erős gyógynövényes illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Virgo

2017. június 19.

Nagyon szerettem volna, hogy a deo és én megbarátkozzunk, tényleg. Azt hittem, simán fog menni, mert nem vagyok egy nagyon izzadós típus, ezért eddig minden deo jól működött nálam, extra elvárásaim nem voltak. Viszont ennek ellenére sem sikerült a dolog. Az illata nekem egy kicsit túl herbáriumosra sikerült, de ez nem tartott vissza, hogy "magamévá tegyem". Első csalódásom az állagakor ért, nekem nehezen kezelhető volt, mert nagyon sűrű volt maga a krém, nehéz volt kenni, amikor viszont testhőre lágyult, akkor meg szinte folyt rajtam. Izzadáskor igaz elnyomta az izzadtság szagot, de helyette olyan gyógynövényes illatfelhő vett körbe, hogy csak na. Sajnos több ruhámat is sárgára színezte, ez megint nem volt túl pozitív számomra. Ezek ellenére azt hiszem, majdnem elfogyasztottam, de tényleg csak azért, mert hinni akartam benne, de nem sikerült. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

nikite24

2017. május 8.

A megmentőm ez a dezodor, de tényleg! Rengeteg terméket kipróbáltam már annak érdekében, hogy elfedjem a kellemetlen szagokat. Igyekeztem mindig aluminium-mentes, természetesebb deókat venni,de egyik sem vált be. Aztán valahol olvastam erről, és úgy voltam vele, hogy miért ne adnék neki egy esélyt, veszíteni valóm nincs. És milyen jól döntöttem, hogy megrendeltem. Kb. 2 hete használom, és azóta soha nem volt kellemetlen szagom. Izzadni persze izzadok, hiszen azt kell is, nem is szabad elnyomni az izzadást, ez egy természetes folyamat. Viszont a kellemetlen szagokat megszünteti. Egyszerűen egy csoda számomra ez a termék!!! :) Remélem soha nem fogják megszüntetni!!! :))) Egyedül a szállítási díj volt sok, de nekem azt is megéri kifizetni :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Farnesol, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.