Magister Products

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Lágy arcmaszk, mely szuper könnyen használható. Megszáradására nem kell órákat várni, 15 perc alatt kifejti hatását, majd száradás után könnyen lemosható. Alkalmas az érett, fakó, egyenetlen bőr ápolására, tónusának javítására, fiatalítására. Akiknek bőre vitaminhiányos, törékeny, sérülékeny, ez az arcmaszk feltölti vitaminokkal, tápanyagokkal.

• Vulkanikus agyag: nagyon jól tisztít, magába szívja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Méregteleníti, frissíti az arcbőrt.
  • Acerola: antioxidáns gyümölcsbomba, mely serkenti a bőr kollagén termelését. Elismert öregedésgátló anyag.
  • Hibiszkuszvirág por: gazdag természetes AHA savakban, amik az arcmaszkban enyhe hámlasztó és bőrfiatalító hatással rendelkeznek.
  • Bio méhpempő: támogatja a bőr regenerálódását. Tápláló, erősítő anyagok gazdag forrása, elismert anti-ageing összetevő.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

suvizsofi

2020. június 14.

Nagyon gyorsan kiszáradt a termék a saját tégelyében. Mikor megkérdeztem a gyártót, hogy ez miért van, azt a választ kaptam, hogy nem zártam be rendesen a tégyelyt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Porcsesz

2020. június 10.

Kedvenc arcmaszkom. Minden hasznalat utan sokkal szebb a borom. Radirozas utan hasznalom. Tisztanak, udenek erzem utana a borom. A pattanasokat is azonnal leviszi. De abszolut nem szarit. Szuper termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

erdejidora

2020. május 25.

Hetente egyszer használom, nagyon jó a hatása, és az illata is. Bár az illat egyén függő... Harmadik tégelyt használom el, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

kicsivio

2020. február 3.

Az eddigi legjobb maszkok egyike amit valaha is használtam. A vulkanikus agyag és a hibiszkusz tökéletes párosítás. Imádom az illatát. Könnyen felvihető és dolgozható maszk, ráadásul elég kiadós, pedig van, hogy hetente 2x is felrakom. Szép, tiszta, táplált és feszes utána a bőröm, Előfordul, hogy "elfelejtem" és 2 órát is fennhagyom. :D Szerintem mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Lerika

2019. május 27.

Ez egy szuper maszk! Nagyon sokáig elég volt ez a kiszerelés, pedig igyekeztem hetente használni. Nagyon szépen tisztított, frissített, feszesítette a bőrömet. Mindenképp megéri! Valószínűleg fogok még vásárolni belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

zita.czinege

2019. március 13.

A legeslegjobb arcpakolás, amit használtam! (30 felett, vegyes bőrtípusra)
Számomra ez a pakolás egy csoda. Imádom a fűszeres, keleties illatát. Csodát tesz a bőrömmel! Pihe-puha bársonyos és selymesen sima lesz tőle az arcom. Frissít, tisztít és energiával tölt fel. A száradási idő után szinte tenyérrel dörzsölve lepereg az egész, utána tényleg csak egy kis melegvizes öblítés és már kész is a napi rituálé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

A legeslegjobb arcpakolás, amit használtam! (30 felett, vegyes bőrtípusra)

Mazsika81

2018. március 21.

Nagyon jó kis arcmaszk, nekem egész sokáig elég volt (heti 1 használat mellett). A használata után felüdül a bőröm, egyértelműen tisztábbnak látom az arcom és kicsit mattítja is a T-vonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

zsu044

2018. február 8.

Minden túlzás nélkül az egyik legjobb arcmaszk, amit valaha használtam, tényleg bámulatos, amit a bőrrel produkál. Must have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Chrissy

2017. november 11.

Kellemes, krémes, könnyen kenhető állaga van, egyszerű használni. Nekem jobban tetszik, mint a keverd ki magad verzió, ahol a tégelyben csak por van és magunknak kell megcsinálni. Praktikusabb előre elkészítve és simább, krémesebb is állagra, mint a másik verzió, nem olyan karcos és nem szárad olyan húzódósra a fejemen. Kevésbé potyog. De persze azért száradás után ezt is le kell mosni, mert ha nem tudunk veszteg maradni ez is hullik. :)
Nekem igazából két bajom van vele. Az egyik az illata. Kifejezetten a hegesztő szagra emlékeztet, idegesít, nem tetszik. A másik pedig, hogy nem túl kiadós, hamar fogy, elég sok kell belőle ahhoz, hogy a teljes arcot befedje. Nem kenem vastagon egyébként...semmiképpen nem úgy, mint a cég oldalán a képeken, akkor aztán még ennyi ideig se tartana. Normális mennyiségben viszem fel, se nem vékonyan, se nem vastagon.
Gyorsan szárad. Lemosni nem nehéz. Utána pihe-puha a bőröm, selymes tapintású és egészséges kinézetű, úgyhogy a hatásával teljesen elégedett vagyok. Újra is venném, ha nem lenne a fenti két problémám vele.
A szavatosságáról szeretnék még szólni, mert olvastam, hogy többeknek gondja volt vele. Mivel (sajnos) nem jut túl sűrűn időm arcpakolásokra az enyém szavatossága 2 használat után szépen csendben lejárt. :( Nem tartottam hűtőben, csak simán szekrényben. De nem romlott meg. Se az illata, se az állaga, semmi nem változott, így bátran használom azóta is. Mindig ügyelek rá, hogy tiszta kézzel nyúljak a tégelybe és jól bezárjam és így tényleg semmi gond a termékkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

masikanna

2017. október 17.

szeretem, a használata után egyértelműen szebb, tisztább, jobb a bőröm. elég vékonyan szoktam felkenni az arcomra.
nekem nem romlott meg, pedig nem tartottam hűtőben (annak ellenére, hogy a magister a termékeihez ezt szokta javasolni mindig).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Erythritol

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.