Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Pandacukor multimaszk kettős élményt nyújt: a fekete porció a zsírosabb bőrrészekre mattító aktív szénnel és tisztító holt-tengeri iszappal, a fehér rész pedig fehér iszappal, fehérliliommal és extrém hatékony vízmegkötő formulával teszi hidratálttá a szárazabb bőrterületeket.

Fekete fele segíti a pórusok kitisztítását, az elhalt hámsejtek és a mitesszerek eltávolítását, a fehér fele frissítő, bőrtónust javító.

Édes és lágy, vaníliás ánizsos harmóniája medvecukorra emlékeztet.

Roxuska

2020. május 10.

Imádom! A legtöbb arcmaszkot nem szeretem, mert közben húzza az arcom és kellemetlen az érzés, amíg fent van. Beadandó készítés során felkentem és egy óráig simán fent maradt az arcomon, mert észre sem vettem. Hamar megszáradt, nem húzta a bőrömet és utána nagyon puhi lett az arcom. Tetszik, hogy külön van a T-zonára a fekete maszk, ugyanis nagyon sokszor, ami a homlokomra szükséges szárító hatás, az az arcomra már túl sok. Csak ajánlani tudom.
Sajnos a fekete-fehér rész nálam is keveredik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Sajnos a fekete-fehér rész nálam is keveredik. :(

bettics

2020. május 4.

Ezt a maszkot nem tudom hová tenni, még jobban elkezdett zsírosodni az arcom a használatát követően. Valamint ahogy írják a többiek is, egy elválasztót tehettek volna a két maszk közé, azt hiányolom. Tovább adtam rajta, Az összetevők miatt nem egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Valentine

2020. április 18.

Nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel a maszkkal kapcsolatban. Én is hiányolom a kétféle Kence közti elválasztást, mert főleg a végén már nagyon keverednek. Az illata számomra semleges, abszolút nem volt zavaró. A fekete maszkot kifejezetten szerettem. A fehér résznél nem vettem észre különösebb hatást. Előttem is írták már szerintem, hogy jó lenne csak fekete maszkot tartalmazó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Dalma027

2020. március 24.

Nálam ez az arcmaszk a mega-tuti-maszk! A fekete remekül tisztít (a kozmetikus mindig megjegyzi; hogy alig van tisztítani való az arcomon pedig tág pórusokkal rendelkez(t)em és korábban mindig meggyűlt a bajom a mitesszerekkel) a fehér pedig remekül hidratál. Én nagyon szeretem az ilaltát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

mafalda

2020. március 7.

Szeretem használni és külön jó hogy két része van, a bibi csak az hogy egy idő után összevegyül ezért óvatosan kell a tégelyből kiszedegetni. Lehetne benne egy vékony műanyag elválasztó vmi.

Az illata olyan minimális, én elviselném intenzívebben ugyan ezt az illatot.

Kellemes az arcbőrömnek a használata, és könnyen lemosható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Az illata olyan minimális, én elviselném intenzívebben ugyan ezt az illatot.

Kellemes az arcbőrömnek a használata, és könnyen lemosható.

kicsivio

2020. február 3.

Tetszett, hogy két színű, érdekes és praktikus ez a megoldás. Az illata is kellemes, nem az a tolakodó, gyomorforgató, bevallom picit féltem az ánizs miatt. Mókás volt felkenve, különösebb változást nem láttam, hogy tisztította volna a pórusaimat. A fehér része viszont szépen hidratált, tápláltabb, puhább volt az arcom tőle. Nem használtam el végig, elajándékoztam, helyette a Vulkanikus maszkot vettem, azt viszont imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

rayeri

2019. november 23.

Értelmezhetetlen, hatástalan, szükségtelen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

Értelmezhetetlen, hatástalan, szükségtelen!

lalabel

2019. augusztus 27.

Kellemes az illata és az állaga, de nem sok hatását éreztem, pedig alapvetően nincs is nagy probléma a bőrömmel. A zsírosabb részeken, ahol tágabbak a pórusok, szinte semmi változást nem hozott a fekete iszap (annak ellenére, hogy radíroztam előtte, és felkenéskor kicsit csípett is, így reméltem, hogy történni fog valami). A fehér iszapos része kellemes, de sok értelmét nem láttam, inkább krémezek rendesen a pakolás után. Ami még kicsit elszomorít, hogy bár egy év a termék szavatossága, pár hónap után elkezdett kiszáradni, hiába az elővigyázatos tárolás, úgyhogy már most nehézkesebb egyenletesen felkenni, mint az elején. Újravenni nem fogom, bármennyire is megtetszett először.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 27.

SchmitterBettina

2019. július 31.

A fekete színű jól tisztít látom a pórusaimon, mégsem szárít agyon. A fehér színű maszknak nagyon jó illata van. Jó, hogy 5 perc alatt megszárad, de én vmikor több időre is fent hagyom. Szép és puha lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

kacibog83

2019. június 19.

Eddig csak drogériás, illetve katalógusból rendelt maszkokat használtam, melyek jóval olcsóbb árkategóriát képviselnek. Miután többen is dicsérték ezt a terméket, gondoltam meglepem magam vele szülinapomra, és néhány heti használaton után jöttem véleményezni.
Heti egy alkalommal használom, pedig ez aztán tényleg csak 5 perc hatóidőt igényel, vagyis gyorsan megejthetné az ember lánya ezt a kis pluszt, de én örülök, ha a heti egy maszkolást megcsinálom. A hatása valóban nem marad el, ennyire puha, ápolt érzetet még egyik (olcsóbb) társánál sem tapasztaltam. Valóban érezhetően minőségibb kozmetikumról van szó, így a magasabb ára érthető, viszont, ami számomra kiábrándító volt vele kapcsolatban, az a csomagolása. Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, akinek egyáltalán nem jött be, hogy a más-más hatással bíró kencék egy tégelyben vannak és nincs semmi elválasztó a tégely közepén. Mire ideért hozzám és kibontottam, szépen összekeveredtek... nem mondom, hogy teljes mértékben, de több használat után még most is próbálom szétterelgetni őket, hogy ha már ilyen sokat fáradoztak a gyártók a koncepció kitalálásával, akkor használható is legyen a maszk. Csak egy válaszfal kellene a tégely közepére és megadnám a maximális pontszámot, de így számomra kicsit csalódás volt ez a 2 az 1-ben formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.