Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Pandacukor multimaszk kettős élményt nyújt: a fekete porció a zsírosabb bőrrészekre mattító aktív szénnel és tisztító holt-tengeri iszappal, a fehér rész pedig fehér iszappal, fehérliliommal és extrém hatékony vízmegkötő formulával teszi hidratálttá a szárazabb bőrterületeket.

Fekete fele segíti a pórusok kitisztítását, az elhalt hámsejtek és a mitesszerek eltávolítását, a fehér fele frissítő, bőrtónust javító.

Édes és lágy, vaníliás ánizsos harmóniája medvecukorra emlékeztet.

bkati

2019. május 12.

Nem mondom, hogy sok ehhez hasonló maszkot próbáltam, nagyjából egy agyagosat a drogériából, egy porból magamnak kikeverőset, 1-2-őt egy népszerű angol márkától, attól, ahova visszaviheted a tégelyeket és ingyen maszkot adnak cserébe. Ezek közül az én kombinált bőrömre, eddig ez a multimaszk vált be a legjobban. Az illata is tetszik. Egy bajom van csak vele, ami nagyjából a többivel is volt. Nem tudom elhasználni időben, és ilyenkor már darabosabb, nehezebb felvinni. Nagyjából fél év alatt kéne elkenegetnem, de nem szoktam heti rendszerességgel elővenni őket, mert nem igényli mindig a bőröm. Szóval gondolkodtam a 4 csillagon,de az eddig általam próbáltak (és rám romlottak :-D ) közül eddig nekem ez vált be a legjobban, így 5 -öt adnék.
Nagy eszemmel a lényeget lehagytam. Miért is vált be? Láthatóan kitisztította, amit ki kellett. És mivel multimaszk, az érzékenyebb területeken nem szárította, nem irritálta az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Bettina1984

2019. január 29.

A leges legjobb, nekem ez vált be a márkánál, ha Spa kényeztetésre vágyom, ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Puszita

2018. október 30.

1 hónapja vásároltam. Sajnos nem voltam figyelmes amikor megrendeltem a terméket, így nem láttam, hogy a fekete maszk ánizsos illatú, amit egyáltalán nem szeretek, ebben a termékben ráadásul nagyon erősen érezni. Ettől függetlenül szépen tisztít. A fehér rész kellemes illatú, de az ánizs ezen a részen is érződik. A bőröm egyébként meghálálta, de második dobozt nem vásárolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

mekhrba

2018. június 21.

Az egyik blogger facebook csoportjában (ahol egyébként a nevét is kapta) nyertem ezt a terméket. Nagyon elégedett vagyok vele, bár a fekete részt én jobban tudom hasznosítani. Szépen kitisztítja a pórusaimat, a mitesszereimen is segített. A fehér rész pedig jól hidratál. Használata közben azon gondolkoztam, hogy milyen jó lenne ha a márka kijönne egy olyan maszkkal is, amiben a fekete rész tulajdonságai vannak meg, és szerencsére teljesült a vágyam. Ezek után én azt a maszkot veszem meg, de ezt is jószívvel ajánlom mindenkinek, hiszen tényleg hatásos, nem utolsó sorban pandának lenni is cuki, valamint az illata is finom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.