Magister Products

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettics, Módosítva: 2019. június 1.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Passionfruit vagy másnéven maracuja egy dél-amerikai egzotikum pórusösszehúzó, ezáltal csökkenti a verejtékezést, azonban nem fékezi az alumínium sókra jellemző erőteljes, egészségkárosító módon!
  • Illata maga a mennyország, szenvedélyes, játékos, gyümölcsös, édes, mégis fanyar!
  • Ezentúl vadonatúj krémdeónkat kitűnő nedvszívó képességű porokból és innovatív természetes szagmegkötőkkel készítjük, az ápoló krémességért a bio sheavaj és a bio kakaóvaj felel.
  • A trietil-citrát és a Sodium caproyl/lauroyl lactylate megakadályozza a verejték összetevők bakteriális bomlását, ami a kellemetlen szagokért felelős.
  • A fejlesztések során azt vettük figyelembe, hogy a ruhán ne hagyjon foltot és frissítő hatása elkísérjen az egész nap folyamán!
  • Alumínium mentes. Vegán. Tisztán természetes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

b.hester

Korcsoport: >54
2021. június 16.

Kellemes szolid illatú, jól működő dezodor, bár a nap közepén be kellett iktatnom egy plusz használatot. Szuper jól teljesít az alumínium-mentesek közt.
Nem okozott irritációt, de nem szeretem az ujjammal kenni, ezért kis spatulával használtam. Ha előállítanák stiftes kiszerelésben, szivesen újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 16.

ABarbara

2021. május 25.

Egy 15 ml-es kiszerelést próbáltam ki, amióta megvan szinte csak ezt használom, már csak 1-2 használatra való maradt, újra is veszem majd.
Engem az illata a PEZ cukorkára emlékeztet, felkenés után még sokáig érződik. A legnagyobb igénybevételt nem bírja (kicsit büdi lesz az ember egy nagyon aktív nap végére), de egy átlagos napra teljesen megfelelő reggeli és esti használattal.
Ezt a terméket szívből ajánlom a márka citromfű - zsálya deójával szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Ezt a terméket szívből ajánlom a márka citromfű - zsálya deójával szemben.

delila6400

2021. április 4.

Szàmolni sem tudom hàny tégellyel hasznàltam màr el, annyira szeretem. Az illata egy csoda és a hatása is. Régebben mannásat használtam, de nekem azoknak az illata nem jön be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

koryka

2021. március 8.

Nagyon szeretem ezt a krémdeo-t. Évekig kísérleteztem különféle bio dezodorokkal, Vichy-vel, Teafás deókkal, mindenfélével a világon, de egyik sem vált be. Az egyik kritérium nálam, hogy ne domináljon a deo illat rajtam, a másik pedig természetesen, hogy izzadtság szagú se legyek. Sportolás közben is megállja a helyét. Annyi, hogyha munka után rögtön edzeni megyek, akkor szoktam még egy réteget felvinni belőle. Már a harmadik tégelyt használom el, szeretem az illatát is, remélem sokáig barátok leszünk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Zenaty

2020. november 29.

Nagyon jó kis cucc, már sokadszor veszem újra. Kellemes illat, krémes, könnyen kezelhető állag. Egy baja van csak...ki nem állhatom a belenyúlós dolgokat, mind arckrémben, mind dezodorban. Akkor leszek teljesen elégedett, ha végre pumpás, airless tégelyben gondolkodna a Magister, amibe végre nem kéne belenyúlkálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Annabio

2020. november 9.

Régóta keresgéltem bio dezodort, mert egyre inkább zavart, hogy mérgezem a szervezetem a bolti cuccokkal. Ez az első, amit megszerettem. Nyáron olyan ruhában, amin meglátszik az izzadtság, nem tudom használni, mert annyi izzadtságot azért nem tud felszívni, de amikor nincs olyan meleg (szeptembertől májusig) nekem tökéletesen működik, jó illatom van este is, azt a pici izzadtságot pedig magába tudja szívni, ami termelődik. A ruháimat sem bántja, és a férjem is imádja, együtt használjuk, pedig ő nagyon nem krémmániás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

borifeher

2020. szeptember 24.

Nagyon szeretem, még annak ellenére is, hogy az elején ódzkodtam az ujjbeggyel belenyúlós ötlettől. Maximálisan hozza azt, amit ígér, nincs kellemetlen szag, nem hagy foltot a ruhán, nem csíp. Ár/érték arányban nagyon jó, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

izsuzsi

2020. szeptember 7.

Nagyon szeretem! Kellemes, nem túl erős az illata, teszi amit ígér. Eddig egy másik márka krémdeóját használtam, de ezt jobban szeretem. Egy kis tégellyel használtam el, ez kb. egy hónapra volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Glorcika

2020. szeptember 7.

Benne van a Top5 deóban ez a termék. Egyáltalán nem hagy foltot, könnyen szárad, egy ici-picit néha piros volt tőle a hónaljam, ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

klddr

2020. augusztus 3.

Borzasztóan izzadós és elég büdöset izzadós vagyok sajnos, így az lett az életem célja, hogy végre ne legyen hajléktalan szagom, ha sétálok 5 percet. Pár napja tesztelem és eddig meg vagyok elégedve az eredménnyel. A család is rárepült, imádják az illatát és az állagát, pont megfelelő szerintem, mondjuk még nem használtam más krémdeót. Pluszpont, hogy Budapesten nagyon kedves volt az eladó.

Update: pólóval vagy szőrös hónaljjal nem annyira működik, lehet érezni egy kis savanyú, romlott barack szagot akkor:(( ujjatlannal még mindig zseniális és elég lassan fogy ahhoz képest, hogy hárman használjuk

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.