Magister Products

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettics, Módosítva: 2019. június 1.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Passionfruit vagy másnéven maracuja egy dél-amerikai egzotikum pórusösszehúzó, ezáltal csökkenti a verejtékezést, azonban nem fékezi az alumínium sókra jellemző erőteljes, egészségkárosító módon!
  • Illata maga a mennyország, szenvedélyes, játékos, gyümölcsös, édes, mégis fanyar!
  • Ezentúl vadonatúj krémdeónkat kitűnő nedvszívó képességű porokból és innovatív természetes szagmegkötőkkel készítjük, az ápoló krémességért a bio sheavaj és a bio kakaóvaj felel.
  • A trietil-citrát és a Sodium caproyl/lauroyl lactylate megakadályozza a verejték összetevők bakteriális bomlását, ami a kellemetlen szagokért felelős.
  • A fejlesztések során azt vettük figyelembe, hogy a ruhán ne hagyjon foltot és frissítő hatása elkísérjen az egész nap folyamán!
  • Alumínium mentes. Vegán. Tisztán természetes.

Charmingrose

2020. július 6.

Imádom a Magister márka legtöbb termékét, és ebben a krémdeóban sem csalódtam. Minden igaz rá, ami a leírásában szerepel. Szuper, nagyon bevált, újravevős. A nyári melegben, az izzasztó munkanapokon, de még edzéskor is megállja a helyét. Hónapokig elég, megéri a teljes kiszerelésre beruházni. Illata hamar elillan, a nap végére olyan tisztaság illatú leszek tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

klddr

2020. június 30.

Borzasztóan izzadós és elég büdöset izzadós vagyok sajnos, így az lett az életem célja, hogy végre ne legyen hajléktalan szagom, ha sétálok 5 percet. Pár napja tesztelem és eddig meg vagyok elégedve az eredménnyel. A család is rárepült, imádják az illatát és az állagát, pont megfelelő szerintem, mondjuk még nem használtam más krémdeót. Pluszpont, hogy Budapesten nagyon kedves volt az eladó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

bettics

2020. május 4.

Nekem nagyon tetszik ez a deo, teszi amit kell, és nem kerül a bőrömre felesleges kemikália. Az elején én is úgy gondoltam, hogy kicsit drága, viszont megéri, sokáig elég. Folyamatosan újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

lillat

2020. április 10.

Az első természetes dezodorom ami használ! Nekem nagyon tetszik az illata. Jó érzés magamon, nem fogta be egy ruhámat sem. Először szokatlan volt, hogy kézzel kell kenni, de hamar megszoktam, könnyen kenhető. Tetszik, hogy ha kiürül majd fel tudom használni a dobozt, nem feltétlen kell kidobni.:) Edzés során is bevált! Összességében szeretem, ajánlom. Kicsit drága ugyan, de aki megteheti, annak szerintem teljesen megéri rákölteni ezt az összeget.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

zsizska

2020. február 24.

Hatalmas árengedménnyel és pénzvisszafizetési garanciával vettem meg a terméket, gondoltam nincs vesztenivalóm. És kérem működik! Az első alumentes deó ami hatásos, még egy nagyon izzasztó túra során is hozta az elvártat. A felvitele sem vészes és a stiftekkel ellentétbe nem hagy idegesitő réteget a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

kSissi

2020. február 10.

Amikor megérkezett, kis ido kellett, míg megszoktam, nem tudtam eldonteni, hogy szeretem e vagy sem.. kicsit zavart az illata, mostmeg már épp az illata, ami fogvatart :) illetve az is, meg persze az a tény, hogy természetes dolgot kenek magamra és nem mérgeket. Az izzadást nem gátolja, errol tájékoztat is, viszont akkor sem cserélném már le másra. Nekem bejott!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

lalabel

2019. szeptember 25.

Egy hete használom, és nagyon elégedett vagyok. Egy ideje kísérletezem mindenféle natúr dezodorokkal, de eddig sajnos egyik sem volt elég hatásos. Ebből is csak a 15 ml-set vettem meg próbaként, mert már nem igazán bíztam benne. De egyelőre nagyon bejön! Hosszabb napok végén sem érzek semmit. Az illata nagyon enyhe, felkenve szinte teljesen semleges.

Kicsit sűrűbb az állaga, mint a megszokott tégelyes krémdezodoroknak, de könnyen eloszlatható, és nagyon kevés is elég belőle. Az ára borsos, igen (15 ml került 990 forintba)... De bízom benne, hogy ez a kicsi kiszerelés is elég lesz egy-két hónapig. Ha addig nem ér csalódás, szerintem beruházok egy teljes méretűre is.

Kánikulában vagy igazán megterhelő helyzetben még nem teszteltem, majd updatelem az értékelést, ha ez is megvolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Reniroka

2019. augusztus 28.

Eddig ez az első alumínium mentes deo amit szívesen használok. Nagyon jól teljesít kánikulában. Igaz drágább mint amit eddig próbáltam, de hatékony. Biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Mexx88

2019. augusztus 5.

Picit drága, de nagyon hatásos! Kellemes illata van, nap végere azt már nem érezni, de kellemetlen szagot sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.