Magister Products

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roxuska, Módosítva: 2020. május 13.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

"Gyengéd, de a pigmenfoltokkal erőszakos vízbázisú koncentrátumunkat! Friss mediterrán tengeri ásvánnyal készítjük, melyet rendhagyó hatóanyagokkal párosítunk: speciális tetrapeptid és a különlegesen stabil és erős C-vitamin hivatott barna foltjaidat halványítani."

mezespuszedli

2021. május 17.

Sajnos a pigmentfoltjaim túl látványosak ahhoz, hogy teljesen eltüntesse őket ez, vagy bármilyen más szérum (tavaly sikerült foltosan leégnem, ennek iszom most a levét.) Halványít, de nem eléggé. Próbáltam más márkákat is (Eucerint, például), de azok sem tettek csodát. Elvégre halványítást ígérnek, nem varázslatot. Nemsokára kipróbálok egy kozmetikai kezelést a pigmentfoltok eltávolítására, utána pedig nagyon ügyelni fogok a napvédelemre! (Az év minden napján.)

A Magistert egyébként nagyon szeretem, rengeteg terméket próbáltam már, és milyen sok van még, amit szeretnék! Szerintem mindenki megtallhatja a számára megfelelő természetes kozmetikum-márkát. Van, akinek ez jön be, másnak más. (A tesóm például pár Magister termék kipróbálása után átnyergelt egy másik márkához, én viszont imádok mindent, ami Magister, mert működik, és azt teszi, amit elvárok.) Szóval ne adjátok fel: ha ez nem jött be, lesz más, ami tetszeni fog! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sucrose
Peptidek: Tetrapeptide-30
Vitaminok: 3-O-Ethyl Ascorbic

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.