Magister Products

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. október 27.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A pillák dúsításáért a keratint is alkotó esszenciális aminosav (derivált L-cisztein), a szőlő őssejtet is hordozó 3HC-hajstimulációs komplex és a maca kivonat felel. Ultraalacsony tömegű hialuronsav és nátrium-PCA tartalma pedig hidratál. A nagy adag koffein pedig a pillákat növekedéséért felel.

Illatmentes, parabén, PEG- és szilikonmentes.

koryka

2021. március 8.

Az első hónapban látványos volt az eredmény, utána pedig szépen szinten tartotta a termék a pilláimat. Még sok van benne, de a szavatossága már sajnos lejárt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Széncinke

2020. október 13.

Tényleg működik. Az én egyenes, közepesen hosszú pilláimból hosszú, felfele ívelő pillák lettek. A szemöldököm sokkal sűrűbb, és ahol ritkásabb volt, most ugyanolyan, mint a többi részen.
A kefe lehetne kicsit sűrűbb. Illetve nekem sose fogyott el a lejárati idő előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Csobanka

2020. szeptember 16.

Április óta használtam, kicsit ápol talán erősebbek lettek a pilláim de lehet csak amiatt, hogy nem kentem szempillaspirállal naponta.

Napi kétszer használtam és mostanra nagyon büdös lett. Aztán látom, hogy a felhasználási idő 3 hónap!! Konkrétan a kukának gyártják a terméket mert még a 3/4-e meg van. Írtam a zárt csoportba, hogy lehet-e így is használni de nem engedélyezte az admin, gondolom ott csak pozitívat lehet írni és ez a 3 hónapos lejárati idő tényleg a pocsékolás netovábbja, jó drága is.

Frissítés: a márka emailen válaszolt, ugyan a megjegyzést nem osztották meg és azt mondták, hogy kívülről megszennyezhette vmi a terméket egyébként kb 1 évig eláll ha le van jól zárva és nincs napfénynek kitéve. Ezt a megoldását a kapcsolatfelvételnek kompromisszumosnak de követendőnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Glorcika

2020. szeptember 7.

Nem nagyon használtam előtte ilyen termékeket, szerencsére a szempilláim hosszúak, a szemöldököm meg inkább hagyjuk :D Néha kentem ricinusolajjal, ami nem volt rossz, de nagyon olajos volt minden tőle. Ezt viszont már régóta használom, mintha nem is fogyna a termék. Hatásában is jó, erősnek, és picit többnek is érzem a pilláim. A szemöldökömre is kenegetem, azon annyi változást nem tapasztalok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Tildi

2020. július 12.

Sajnálatos módon egy másik termék miatt letörtek a szempilláim végei. Ez a kence kb. 1-1,5 hét alatt nagyon szépen és gyorsan visszanövesztette, azóta is napi szinten használom, szeretem :) Viszont szerintem a keféjén még lehetne mit javítani, mert nem a legjobb. Nehezen lehet vele hozzáférni a pillákhoz (főleg annak akinek rövidebb pillái vannak) és szúr is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

galivali

2020. június 5.

Most kezdtem meg a 2. használatát. Kb 4 hónap alatt fogyott el az első, reggel és este használva (néha lehet kimaradt egy-egy alkalom). Jól használható a keféje, könnyű vele dolgozni. Az "üvege" is tartós, utazásokhoz csak bedobtam a mindent elnyelő táskába, de szerencsére nem lett semmi baja. A pillákat úgy vettem észre valóban dúsítja, a növekedésben nem vagyok biztos, de nekem egyébként is hosszúak. Ami miatt megvettem, arra viszont tökéletes volt. Egyre gyakrabban vettem észre az arcomon kihullott pillákat, erre tényleg bevált. Szeretem, hogy illatmentes. Az egyetlen hibája, hogy amikor már kevés van benne, azt nehéz kiszedni. De lehet csak én ügyetlenkedem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 5.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol