Magister Products

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hedi03, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez egy testhőmérsékleten olvadó kényeztető vaj, melyet kifejezetten a nyak és dekoltázs lágyítására fejlesztettek.

"Feszes mellek és kívánatos dekoltázs. Ha ez számodra is fontos törekvés, ez a dekoltázsvaj, neked született. Az antioxidánsokban gazdag pisztácia olaj és a liposzómás hialuronsav (Rovisome HA-NG®) segít kiegyenlíteni a bőrtónust és fokozza a bőr rugalmasságát!"

Magában hordozza a pörkölt pisztácia minden zamatát.

Arianne

2021. január 23.

A terhességem alatt iszonyatosan kezdenek megnőni a cicijeim, ezért is gondoltam, hogy kiemelt ápolást érdemelnek.
Ez a krém egész jónak tűnt leírás alapján, fontos volt számomra, hogy natúrkozmetikum legyen.
Nagyon jól hidratál, a feszesítéssel kapcsolatban majd jövök még updattel.

Az illata meg egyszerűen isteni. Az a finom, igazi, kissé sós pisztácia illat. Néha csak úgy szagolgatom.:D
A férjemmel is megszagoltattam, neki is nagyon bejön, azt mondta legszívesebben kenyérre kenné és megenné.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Nagyon jól hidratál, a feszesítéssel kapcsolatban majd jövök még updattel.

Valentine

2020. október 7.

Nagyon kellemes pisztácia illata van. Színe zöldes, állaga keményebb, viszont kézben gyorsan olvad, így azért könnyen kenhető.
Szépen hidratál. Jó hatással volt a bőrömre. Inkább éjszakára használtam, illetve a hűvösebb időszakokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Milka71

2020. augusztus 22.

Pörkölt pisztácia illatú, zöld színű zsíros krém.
Nehezebben szívódik be, nagyon kevés kell belőle, jól lehet vele masszírozni. Feszesítő hatását még nem érzékeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Pörkölt pisztácia illatú, zöld színű zsíros krém.

nekoSX

2020. június 18.

A vírus alatt döntöttem el, hogy elhasználok minden bontott maradék krémemet, nem tologatom ide-oda őket és nem rendelek semmit amíg a készletek nem nullázódnak le. Ez is még tavalyról maradt meg, de nem is tudom miért nem használtam el, mert egyébként nagyon szerettem.
Állagra kemény, hiszen vaj, de a kézben v a bőrfelületen tökéletesen és gyorsan olvad. Kevés is elég, mert eléggé zsíros, de szerintem a mellkas és nyak vékony bőrének jót tesz ez a töménység. Én egyébként is nagyon könnyen megpirulok ezeken a részeken, és ez a termék nagyon jó volt ennek ápolására is. Illata finom, pisztáciás-vaniliás jellegű.
Nagyon szívesen megvenném újra, hátha egyszer majd ők is kaphatók lesznek vmelyik drogériában is :o).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

idaobi

2019. október 9.

Illata fantasztikus. Nagyon testes vaj. Könnyű kenni, könnyebb mint egy shea vajat de nem olajos mint egy kókusz.Jól hidratál. Feszesítést minimálisan látszik már néhány alkalom után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

SchmitterBettina

2019. július 31.

Nagyon jól hidratálja a dekoltázsomat, mintha a feszesítene is. Testes vaj, zsíros olajos érzés van utána, most nyáron most nem szívesen használom, de ahogy beköszönt a hűvősebb idő megint használni fogom. Az illata isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.