Magister Products

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hedi03, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Tusfürdők

Édes tusélmény a pisztácia rajongóknak

SLS- és szappanmentes bőrlágyító tusfürdő hámosító, bőrápoló panthenollal. Enyhén savas kémhatásának köszönhetően nem semlegesíti a bőr természetes savköpenyét, így védi a bőr egészségét, hidratáltságát. Nyugtató, kellemesen tápláló a törékeny bőr számára is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kissbarbara

2019. november 30.

Több Magister között őt is használom. Az illata szuper. Habzani nyilván nem fog annyira mint egy sima hulladék SLS-el telenyomott tusfürdő, de cserébe natúr. Pontosan ezért vettem. Az én bőröm kifejezetten száraz, nagyon jól hidratálja. Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Csalódtam benne. Sűrűbb állagra számítottam. Nagyon híg, szinte víz szerű. Az illat isteni pisztácia, de csak fürdés közben lehet érezni, miután lemosom már nem. Viszonylag sok kell belőle, mert nem habzik még egy kicsit sem. Ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Bettina1984

2019. március 1.

Nem lett a kedvencem.
Túlságosan híg, a bőrön sem marad meg sokáig az illata, amire számítottam is.
Nem hidratál, de nem is szárít, nem rossz, de nem is nélkülözhetetlen számomra, ellenben az epres tusgél lel, ami egy csoda.
3* mert szépek az összetevők és nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 1.

Nem lett a kedvencem.
Túlságosan híg, a bőrön sem marad meg sokáig az illata, amire számítottam is.
3* mert szépek az összetevők és nem irritál.

ylexe

2019. február 20.

Az illata valóban mennyei, és nem mű! Szépek az összetevői. Ezen kívül viszont más jót nem tudok mondani, mert sok kell belőle, hogy felhabozzon, és elég híg. Se nem szárítja a bőrt, se nem hidratál. UD: jöttem felhúzni a csillagozását, mert előzőleg hármast adtam neki, de méltánytalan volt. Habrózsával megfelelően, de nem kiemelkedően habzik, ami talán nem is baj. És annak ellenére, hogy híg, sokáig kitart a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

AnikoPardi

2018. október 28.

Korábban nem használtam Magisteres tusfürdőt, mert kizárólag a cseresznyevirágos termékük létezett, ami nekem annyira nem nyerte el a tetszésem.Most, hogy megalkották a Pistacchio tusfürdőt, el vagyok ájulva! Olyan illata van, hogy a legszívesebben belekanalaznék! Tömény pisztácia, lágy habzással és ápoló összetevőkkel. A fürdőszoba velem együtt illatozik a zuhanyzás után!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.