Magister Products

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BonnyBunny, Módosítva: 2019. január 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bio karotin koncentrátum leginkább a fakó, fáradt és élettelen arcbőr ápolására ideális. A tökmagolaj nélkülözhetetlen zsírsavakkal, bőrvédő vitaminokkal és cinkkel látja el az arcbőrt! Enyhe fényvédelemet biztosít.

norsesz

2019. március 10.

Elég sok magisteres terméket használtam már, és a legtöbbjét szeretem is, ez viszont számomra teljesen használhatatlan. Az egy dolog, hogy nem igazán száraz bőrre való, mert akkor elhasználnám nyáron, amikor inkább kombinált a bőröm, de olyan mintha apró homokszemek lennének a krémben (talán a zinc oxide lehet??), és nem tudom elkenni a bőrömön, abből kifolyólag sminkelni sem tudok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

SchLivia

2019. február 14.

Először egy kis tégelyt kaptam termékmintának, a tesztelés után döntöttem úgy, hogy megveszem a nagyobb kiszerelést is belőle. Napi 2x használat nekem már sok lenne (vízhiányos, de fénylő bőröm van), így csak reggelente használom. A mennyiséggel vigyázni kell, tényleg egy borsónyi is elég belőle, ennél többet már nehezen szív be a bőröm, és kukacosodik is. Ezzel a mennyiséggel viszont még jó pár hónapig elég lesz ez a tégely.
Miután beszívódik már lehet rá sminkelni, egész napra hidratált marad a bőröm. Nekem mindenképpen újravevős termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Lerika

2019. február 1.

Kellemes kis krém, finom, számomra karácsonyi fűszeres illattal. Nagyon jól beszívódik, semmilyen zsíros, vagy fényes réteg nem marad utána a bőrön, ennek nagyon örülök! Eddigi használat alatt (kb. egy hete kenegetem) nem vettem észre, hogy pattanást vagy mitesszert okozott volna. Jól hidratál, nem száraz vagy húzódó a bőröm (tél ellenére), vagy ha igen, nem ennek a krémnek a hibájának tudom be, mert őszi-téli időben gyakrabban húzódik a bőröm, teljesen mindegy mivel van kenve. Szemkörnyékre is kentem már belőle, semmilyen irritációt nem okozott. Nagyon jó rá sminkelni, az eddig használt krémek közül ennél volt idáig a legkevésbé átfényesedve a sminkem délutánra. Eddigi tapasztalataim alapján szeretem, jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Csobanka

2019. január 29.

Két kis tégelyt kaptam mintának, kb 3 hét alatt használtam el. Nem zsírosított, plusz mitesszert, pattanást nem okozott. Csak tonikkal tudtam elkenni (nagyon keveset használtam), enélkül, edzés utáni zuhanyzást követően kukacosodott. Vízhiányos bőrre emiatt nem ajánlom, ha nem zsír hiányos is. Még az én problémás bőrömre is jó volt viszont az Aromax zsíros bőrre való tonikjával. 4-5* közötti számomra de a fényvédelem miatt megadom az 5-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2