Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Egy bomba erős hatóanyag koncentrátum. Fő hatóanyaga az erőteljes antioxidáns hatással bíró bio gránátalma magolaj, mely valós ránctalanító és ráncmegelőző szűz olaj. Egy innovatív természetes kókusz szilikonnak köszönhetően a szérumot arcbőr szinte azonnal a mélyebb rétegeibe zárja. Irritáló és allergén komponensektől 100 %-ban mentes."

suvizsofi

2020. június 14.

Semmilyen hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Semmilyen hatását nem tapasztaltam.

czeilingerdorinaa

2019. június 26.

Nagy kedvencem lett az arcápolási-megelőzési rutinomban. Este felviszem a bőrömre, reggelre pihe-puha lesz. A kiszerelése a görgőkkel valami szenzációs, női táskában simán belefér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 26.

bettics

2019. május 30.

Hasonlóan tudok vélekedni mint az előttem szóló, könnyen adagolható, jó kiszerelés, finom az illata, viszont én is csak estére használom amiatt, hogy olajos marad. Az határozottan pozitív, hogy sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Shopie

2019. május 17.

Finom az illata és nagyon tetszik a kiszerelése, adagolhatósága. Ha viszont véletlenül szembe megy, egész nap érződik. Nekem nem igazán szívja be a bőröm, nappalra nem tudom használni, olajos marad, így estére használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Valentina0930

2019. január 10.

UPDATE: kis szünet után újra barátkozni kezdtünk, és hol jónak, hol kevésbé jónak érzem az eredményt. Emiatt a bizonytalanság miatt hagyom a 3 csillagot. Szerintem kis szünetekkel azért el tudom majd használni. Az illattal közben megbarátkoztam egyébként, de szerintem túlságosan erős és nem igazán natúr érzés.

Ajándékba kaptam, mint sokadik próbálkozásom a szérumokkal, mert eddig nem volt szerencsém. Hatalmas barátságnak indult (az illatát leszámítva - ami szerintem arcápoláshoz kifejezetten nem illik, bár ezért nem vontam volna le), de napról napra rosszabb lett a bőröm, egészen addig, hogy pattanások jelentek meg az államon és a homlokomon.
Először úgy éreztem, más szérumokhoz képest jól szívódik, és estére tökéletes lesz. A szemem környékét nem kentem, mert arra már van egy csodaszerem. A szokásos hidratálóm került a szérum fölé. Végül sajnos abba kellett hagynom a használatát. Még majd pár hét múlva teszek egy újabb próbát, és ha van változás, írok updatet.
Nekem nem volt kellemes egyébként a gurigás kiszerelés - alapvetően értem mi volt az elgondolás, elég kevés jön így belőle, de kifejezetten kellemetlen a használata, főleg a homlokon, az állon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

erasm98

2018. december 21.

Szeretem használni, jól táplál, de csodát azért nem művel a ráncokkal.
Amit még észrevettem, hogy a pattanás utáni seb, mintha gyorsabban gyógyulna tőle. Emiatt 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Szeretem használni, jól táplál, de csodát azért nem művel a ráncokkal.

mekhrba

2018. június 5.

A szemem alá használom megelőzésképpen. Nekem nagyon bevállt, már egy hónapja használom, de alig fogyott belőle, így sokáig elég lesz. Az én szememet nem irritálta szerencsére, nem könnyeztem tőle, valamint nekem hamar be is szívódott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Boriszka

2018. május 27.

Az amúgy is csúcs szuper Ciao Chia krémem felturbózására választottam éjszakára. Egyszerre felvíve azonnal be is szívódik. Azonban külön használva sokáig csillog az arcom. Valamint a szemkörnyékem nem rajong érte. Reggelre felpuffadt a szemhéjam (igaz, töményen használtam), amit a márka hialuronos szemránckréménél soha nem tapasztaltam. Illata nagyon kellemes, gyümölcsös, így abszolút passzol a Ciao barackos illatához. Végülis amiért beszereztem maximálisan helyt áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

yoyo85

2018. május 9.

Én már egy ideje használom a homlok, nevető ráncomra, a szemem alá és a dekoltázsra is. Minden nap végig görgetem a területeket, utána megy rá a hidratáló (este). Már kb. a fele elfogyott, szeretem használni. Valóban kicsit könnyezik a szemem nekem is, ha véletlen beledörzsölöm, de egyébként teljesen jó. Reggelre nekem kb. mindegy mit kenek magamra, kifényesedik a bőröm, de nem okoz pattanásokat, mitesszereket. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 9.

Kittikataa

2018. május 1.

Úgy látom én leszek az első akinél nem érte el a várt hatást (még?!)... :(
kb 2 hete használgatom, az első alkalomkor volt néhány pattanásom és gondoltam egy próbát megér... reggelre szépen lehúzta
VISZONT! nekem csípi a szemkörnyékemet... és gyanús, hogy zsírosítja a bőrömet reggelre a használt területen(pedig érzékeny, száraz a bőröm). Próbálkozom még vele és adok neki időt, de a szemkörnyéki csípés annyira nem tetszik... pedig kifejezetten oda terveztem használni. Nekem a golyós kiszerelés tetszik, könnyű a felvitele illetve utazásbarát is a mérete miatt.
Később visszatérek még, hogy sikerült-e megbarátkoznunk. Addig pedig 3* a szemkörnyéki irritáció miatt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Úgy látom én leszek az első akinél nem érte el a várt hatást (még?!)... :(

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0