Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hedi03, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Dezodorok

Kordában tartja az izzadságot, elnyeli a szagokat és elűzi a baktériumokat. Egy kevés praliné és rózsaszín bazsarózsa illattal fűszerezve.

Alumínium-, szódabikarbóna-mentes. Vegán.

Chrissy

2021. január 2.

Könnyű, lotion-szerű állaga van, nagyon kellemes érzés a bőrön. Meglepően gyorsan szárad, abszolút száraz érzettel, de ha hozzá érek kézzel akkor kicsit ragacsos marad a bőr tőle. Nem zavaró egyébként. Viszont fürdéskor szépen lemosható a bőrről, aminek én örülök, mert vannak dezodorok, amelyek a vízzel érintkezve ragacsosak lesznek, semmilyem szappannal nem tudom őket lemosni, ráadásul közben a kezem is olyan viszosan fura lesz tőlük, ezt nagyon utálom.
A Rosé Control a ruhákat sem színezi el, ez megint egy plusz pont. Epilálás után sem bántja a bőrt, nem szárít és nem irritál.
Az illata nagyon visszafogott, természetes, tipikusan olyan, amilyet az ember elképzel egy ilyen rózsaszín rózsa képpel a háttérben hirdetett natúr deónak. Nem rózsa illatú, hanem bazsarózsa és mellé a praliné, amit én nem tudok kivenni, de így együtt egy nagyon finoman virágos, édeskés fuvallat púderes aláfestéssel. Nem az a hú de finom, inkább olyan halvány tisztaságillat, ami keveredik rajtam aztán a bőröm illatával és a ruháim illatával, szóval nem egy domináns illat. Parfüm mellé ideális lenne. Igen, feltételes mód. Most jönnek a negatívumok. Sajnos nem elég hatékony. Én stressz izzadós vagyok, akkor viszont teljesen le tud verni a víz. Egyébként pedig normális mértékű az izzadasom, nyilván kimelegedéskor, takarításkor és sportoláskor izzadok. Ez a deó viszont nem bír ki egy mondjuk 8 órás időintervallumot otthon tesztelve egy nyugis hétvégén, minimális házimunka és főzés mellett. Elkezd büdösödni a délután folyamán, de elég érezhetően. Ha újrakeni az ember, akkor rendben, estig bírja. Hétvégére, amikor menteset szeretek használni egynek jó. Szerintem nem veszem újra. Sajnálom különben, mert az állagát, illatát kedvelem, kellemes a használata és szép az INCI-je. Na és magyar termék. Így a pandémia idején úgy gondolom helyes dolog inkább magyar termékeket vásárolni, amennyiben lehetséges, hogy támogassuk a hazait. Viszont ennek az ára elég magas, főképp úgy, hogy napi 2x kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Dalma027

2020. március 24.

Én a kezdetektől ezt használom és nem vagyok hajlandó mást használni. :D
Sportoláshoz, kiránduláshoz, munkába, itthon-léthez is tökéletes. Az illatát is nagyon szeretem. Szerintem remekül végzi a dolgát is. A ruháimon soha nem hagy maradandó nyomot. Mindig megtisztított, száraz hónaljra viszem fel és várok egy kicsit mindig hogy beszívódjon.
Jöhet egy egész napos rohanás, sportolás, nyári meleg időszak is, hisz ahogy említettem remekül végzi a dolgát.

(Egyszer kipróbáltam a bambuszos deót is; nekem a rózsás illat jobban tetszik.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Én a kezdetektől ezt használom és nem vagyok hajlandó mást használni. :D

(Egyszer kipróbáltam a bambuszos deót is; nekem a rózsás illat jobban tetszik.)

rayeri

2018. december 14.

A bambuszos van meg nekem nem ez a rózsás de alapvetően ugyanaz a termék.
Röviden és tömören: NULLA. Zéro hatás aranyáron, irritáló, öregasszonyos szaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

A bambuszos van meg nekem nem ez a rózsás de alapvetően ugyanaz a termék.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate