Magister Products

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Lágy, természetes luxuskrém, mely a bio borágó olajnak köszönhetően hatékonyan csökkenti a bőrpírt és száll szembe a ráncokkal. Az arckrém bio damaszkuszi rózsavízzel gazdagított, mely a geránium illóolajjal tökéletes virágos illatharmóniába hozza a krémet. Alkalmas felszíni vízhiányos, érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőr mindennapos ápolására.

erasm98

2019. január 20.

Erre voltam a legkíváncsibb a mostani rendelésemből, mert habár a Ciaoi Chia krém eddig nagyon jól hidratált, a bőrtípusom szerint mégis ez a krém a nekem való. És tényleg! Gyulladásra, pirosas területre bevált, sokat segít, pláne ebben a hideg, szeles időben.
Most már úgy csinálom, hogy hogy az orromra, a szemöldököm közötti területre és az orcákra a rózsásat, a többi inkább csak száraz, vízhiányos részre a chia magosat kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Boriszka

2018. május 18.

Lehet, hogy csak azért, mert nem az én bőrömre való, de nekem nem lett a szívem csücske. Számomra nagyon nehéz, és az illata is erős. Elhasználtam volna, de kb félig volt, mikor megjött a csomagom a Ciao Chia krémmel, azóta ez csak áll a polcon. Valahogy mindig ahhoz nyúlok, sokkal kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

00Martina00

2018. február 8.

Az illata nekem nagyon erős rózsás. Felkenés után már hozzá szokik az orrom így annyira nem zavar, pedig nem nagyon szeretem a rózsa illatot. De amit az arcommal csinál az vmi csoda. Eltüntette a száraz hámló részeket és puhává varázsolja reggelre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

pibe

2017. október 25.

Lassan egy éve használom éjszakai krémnek, és azt kell mondjam nekem nagyon bevált. Nagyon száraz, ekcémás bőröm van, és arra is nagyon jó. Enyhe gyulladáscsökkentő hatása van, és szép puha lesz tőle a bőr. Nekem a rózsa picit nagymamis illatú, de azért elviselhető :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Sorbitol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Cholecalciferol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sorbitol h 1 1