Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros

Jéghideg felfrissülést nyújtó, azonnal beszívódó könnyű arckrém kreáció. Mattítja, ásványosítja a zsíros vagy kevert, kombinált bőrt. Tinédzserek, férfiak és nők számára is ajánlott.

merdzso4

2019. szeptember 26.

Hidratál, de nem eléggé. Nagy reményeket fűztem hozzá, de semmi extra. Viszont tényleg mattít, és gyorsan beszivódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

CandyCurses

2019. július 7.

Nem vagyok a natúrcuccok híve, de ez nagyon bejövős. A szokásos Ordinary rutinom felé teszem, és nem lesz zsíros a bőröm, ami nálam nagy szám, mert ha nincs rajtam smink, amit mattíthatok, mindig befénylik a bőröm. Kevés elég belőle, könnyen eloszlik, könnyen beszívódik.

Az illata és az összetevői nekem tetszenek.

UPDATE: Levontam csillagot, mert "bepállasztotta" az arcomat. Fura volt, azt hittem, csak rossz napja van a bőrömnek, de olyan dunsztos, fullasztó érzése van tőle a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Az illata és az összetevői nekem tetszenek.

cukorpaszta

2018. november 15.

Amilyen nagy csinnadrattával harangozták be ezt, olyan nagy elvárásaim voltak, és olyan nagyot koppantam.
Rossz az illata, nem szivodik be teljesen és a zöldes színe nyomot hagy, finom rétegben ott marad. Viszont amiért végképp 1est érdemel nálam, az az h használat után kb. 2-3 órával a homlokom nagyon fénylett, míg a korábbi krémemnél nem volt ilyen. Sajnálom, de ezt nem veszem újra többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

culko

2018. szeptember 21.

Az illata nagggyon natúr, mint a fenyőgyanta pl. olyan fás, olyan markáns, olyan megosztó. Én még nem tudom, hogy tetszik-e vagy nem. Mindenesetre tartós, órákig érzem magamon. És nem tudom, hogy ez pozitív vagy nem...Gyorsan beszívódik, állaga vizes, könnyed, azonnal lemattítja az arcom, de sajna kb.2 óra múlva a T-vonalban zsírosodik a bőröm tőle. Sajnos sokkal jobban, mint az ezeőtt használt nappali arckrémemtől, ami mattítós sem volt, csak egy sima krém. Sajnálom, mert annyira akartam, hogy működjön, és jó legyen, de nem fogom újravenni. Ráadásul, mikor újrazsírosodott tőle a bőröm és letöröltem a Magisteres kókuszvízzel, hogy felrissüljek, akkor a vattán zöld elszíneződés volt látható, tehát a krém nem szívódik fel teljesen, egy kis bevonatként ott van a bőrömön. Ez számomra nem pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Ritu77

2018. szeptember 5.

Nekem csillagos ötös! :) Érzékeny, zsírosodásra hajlamos bőrre kiváló. Nem vagyok már tini (a lányom lesz az lassan), de nekem az a krém tökéletes! :) Felváltva használom a szintén Magisteres Kamillás arckrémmel. Először megdöbbentett a krém zöld színe és fura illata, de egycsapásra beleszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

mmaryann

2018. július 16.

Mintában volt lehetőségem kipróbálni, hát villámgyorsan le is mostam. Kombinált bőrre biztosan nem jó (vagyis az enyémre nem volt jó), inkább zsírosra, nagyon zsírosra talán. Pikk-pakk beszippantotta a bőröm és kb. ennyi. A bőröm puhasága a felkenés után "odalett" és mikor hozzáértem a bőrömhöz, le tudtam kézzel "radírozni" a felső réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 16.

vadvirag919

2018. június 28.

Update: kap(hatna) még egy csillagot, mert a maradékot áttestáltam a Zemberre, aki bár szintén falnak meg a szagától és magának nem is hajlandó felkenni, de határozottan hidratáltabb képpel flangál mostanság. Zsírosodó, tág pórusú bőre van, neki működik. (Nem nem működik, két nap után tiszta göcsörtös pukli az arca - utasított a maradék azonnali megsemmisítésére.) Azért extrém érzékeny kombinált bőrre nem ajánlom - azaz senkinek nem ajánlom ezek után. És inkább éjszakára. Sem. Nulla pontos.

Szerencsére csak mintát rendeltem. Hajmeresztően zöld trutyi a krém, és bár kombinált bőrre ajánlják, nekem úgy fullasztotta, dehidratálta (értsd faggyú termelésre ösztönözte) a bőröm, hogy két óra múlva mostam is le a francba. Fura szaga van, gondolom a teafa uborka kombó. Nagyon nehéz, zsíros érzetű, nekem télre is az lenne, botrány. Már tudom miért nem szeretem a BIO vonalat... Az állaga egy fokkal jobb mint a trópusi arckrémé, ez folyósabb, de ennyi az összes pozitívum, amit el tudok róla mondani, lévén egy napot nem bírt ki a képemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

nicole74

2017. december 7.

Nagyon gyengécske krém. Vizes, olyan mintha vizesített löttyöt kennék az arcomra, ami utána kicsit csíp is.
Szerintem ezek a Magister termékek nem olyan jók... de persze ez az én véleményem. Illetve édesanyámnak passzoltam a hyaluronosat, de ő is elégedetlen volt vele, kicsapódik a víz a termékekből.
Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.

Nekem nem jött be.

sanona

2017. október 29.

Nyár elején rendeltem, gondoltam kiváltom vele a jóval drágább mattító kencémet. Nem nyert, sajnos. Felkentem, illat nekem oké, kicsit sűrű, lassan szívódott be. Fél óra múlva vágtáztam a tükör elé, mert úgy éreztem a bőröm megfullad, nem lélegzik. Ráadásul csillogott, mint egy diszkógömb. Nagy lendülettel hajítottam volna a kukába, de ahhoz túl drága , így eltettem erre az időszakra. Ma újra próbáltam, a mattítás most működött, már ameddig el bírtam viselni a bőröm fuldoklását. Sajnálom, mert a fogfehérítő paszta és a deo kedvenc lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

ErdelyiDiana

2017. október 19.

Valóban inkább tinédzsereknek ajánlom. Könnyen beszívódik, az elején szépen mattít is de utána sajnos már kevés. Nekem kb 1-2 órát bír mielőtt elkezdene fényleni a bőrőm. Az illat valóban erős kicsit de számomra nem kellemetlen. Kevés jó illatú krém van zsíros bőrre 😀 szóval nem rossz nem rossz de nem újravevős sajnos. Egy próbát mindenképpen megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!