Magister Products

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gyengéd testvaj, mely a BIO sárgabarackmag olajnak köszönhetően csökkenti a bőr öregedését, kipirosodását. A rugalmasító, antioxidáns mangóvaj hatékonyan veszi kezelésbe a száraz, irritált bőrt. A testvaj gazdagított továbbá hidratáló, feszesítő BIO sheavajjal, és a bőr egészségét elősegítő antioxidáns vitaminokkal.

• A vajat a sárgabarack, a mangó, és narancs gyümölcsös, citrusos, frissítő illata járja át, mely könnyen beleillik a téli hangulatba, a kandalló melege mellé. Képzeld el, ahogy az ablakon át a havas táj megpillantása közben élvezi bőröd ezt az egzotikus kis boldogságot, mely narancsos illatával a karácsony melegét árasztja.
  • A Sárgabarack- mangó testvaj a leglágyabb vajunk, a legszárazabb bőr ápolására kifejlesztve. Könnyen eloszlatható, egyenletesen masszírozható a bőrbe, az extra száraz területekre. A maximális hatás eléréséhez apró mennyiség használata is elég.

Kingucii

2021. február 22.

Isteni finom sárgabarack illata van. 😋 Legszivesebben megenném.
A száraz kezeimre, lábamra használom. Karbantartja a bőröm. Nem váltott ki allergiás reakciót. Csak ez az olajos réteg zavar,amit hagy maga után, nehezebben szívódik be.
Ezért a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Isteni finom sárgabarack illata van. 😋 Legszivesebben megenném.
Ezért a 4*

VIKcsuuuu

2019. február 13.

Ekcémára kitűnő. Már minden szteroidot végigpróbáltam a kezemre. Nem használtak. Ez használ. Szuper. Az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

VickyV

2018. november 26.

A testvaj elnevezés megtévesztő lehet, inkább olajnak mondanám. Én is keveselltem a mennyiséget, szerintem simán futhatna ez egy más elnevezéssel,pl intenzív SOS tápláló olaj néven, mert egyébként funkciója szerint elegendő a mennyiség arra, amire való. Az illata nagyon finom, a tégelykét én hűtőben tárolom, hogy tovább kitartson, és hogy annyira nagyon ne folyjon szét. Nem tudom, újravenném-e, de egy ideig még használni fogom. (A német feliratok a termékek hátulján picit azért hagynak némi kívánni valót maguk után:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Zsuzska6791

2018. március 26.

Fantasztikus testvaj! Először keveselltem a mennyiséget, hogy vajon mennyi ideig elég az 50 ml-s kiszerelés, de nagyon kellemesen csalódtam. Nagyon kevés kell belőle, könnyen szétoszlatható, mesés illata van, a bőröm hamar beissza és nagyon jól hidratál. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 26.

Valentine

2017. július 20.

Egy tégellyel használtam el belőle. Szerintem is isteni sárgabarack illata van. :) Nekem nagy szolgálatot tesz, amikor nagyon kiszárad a bőröm. Főleg téli, őszi időszakban. Nagyon jól hidratál. A kellemes illat egy ideig meg is marad a bőrömön. Kevés is elég belőle, így nem fogy el olyan hamar. Kézben pikk-pakk felolvad, és nagyon jól kenhető lesz. A száraz bort tényleg rendbe hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Zsazsmazs

2017. február 12.

Csodálatos, igazi sárgabarack illatú. Mangót nem érezni rajta. Amint kiveszem a tégelyből olajjá olvad. Fantasztikusan hidratál. Borotválás után is tökéletes. Van, hogy a kisfiam hiperérzékeny bőrét is ezzel kenjük pancsi után. Semmilyen negatívumot nem tudok írni. Száraz, kipirosodásra hajlamos, viszkető bőrre nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.