Magister Products

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Szappanok

Frissítő édesnaranccsal, aranyló sárgabarackmag-olajjal és bőrfeszesítő kakaóvajjal készült  natúrszappan.

• Magas antioxidáns A-, és E-vitaminban gazdag sárgabarackmag-olaj, mely derűssé, hidratálttá varázsolja a bőrt.
  • Az ellenállhatatlanul csokis aromájú kakaóvaj, mely táplálja a bőrszövetet, segíti a kollagén termelődést, felerősíti a regeneráló folyamatokat.
  • Kókuszolaj, ricinusolaj, olívaolaj és napraforgó olaj, melyek a szappan hidratáló jellemzőjét és krémes habját nyújták számodra.
  • Frissítő édesnarancs illóolaj, mely vidám illatával derűt hoz szappanunkba.
  • Aromás sárgabarack kivonatot, mely a gyümölcskoncentrátumból nyert természetes illatosító. Jól hangzik ugye?

Boriszka

2018. május 18.

Bár még nem kezdtem el használni, de nagyon meglepett az állaga. Soha nem találkoztam még ennyire lágy natúr szappannal. Emiatt valószínűleg nagyon hamar el fog fogyni. Illata nagyon enyhe, nem erre számítottam. Hatásban nincs nagy elvárásom egy natúr szappantól, csak némi habzás, és ne viszkessek utána. Ezt biztos hozza majd. A csipkebogyós társánál már kifejtettem, hogy sajnos szappan téren nem találtam meg a márkánál azt amit szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

miklosjudit

2017. december 7.

Anyukámnak vettem mert imádja a kézműves szappanokat.Megvolt elégedve vele.Szerintünk kellemes illata van.Olyan mint a PEZ cukorkának.Nem szarítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Chrissy

2017. október 30.

Pont olyan, mint a natúr szappanok általában, egy fokkal sem jobb, vagy rosszabb. Illata nem nagyon van neki. Sárgabarackos szappannak nevezték el és ez szerintem kicsit félrevezető, mert csak annyiban sárgabarackos, hogy sárgabarackmag-olaj van benne, illetve a színe sárgás. Én arra számítottam, hogy gyümölcsösebb illata lesz, ha már van benne illóolaj, mint illatanyag, de nem nagyon érzek, csak talán egy kevés narancsot és a natúr szappanok megszokott illatát. Nem szárít és jó szappan, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Parfum/Fragrance, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491