Magister Products

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A sárgarépaolaj és a kakaóvaj felkészíti a bőrt a napozásra, segyti anak gyors regenerálódásást, hosszantartó barnaságot erdményez. A koenzim-Q10 véd az UV sugarak káros hatásaitól, késlelteti a bőr öregedését, a szezámolaj képes az UV sugarak egy részét elnyelni.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Megrendeltem, 2 hetet volt a szekrényben,rossz volt az idő. Után szerettem volna használni, sajnos tiszta penész volt. Bosszantó, kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Makk Zsuzsó

2016. augusztus 29.

Mivel ez tulajdonképpen olyan állagú, mint a napolaj, önmagában használva elég ragacsos réteget hagy. Én ezt azzal küszöböltem ki, hogy egy picit hozzákevertem a naptejemhez, vagy az Ilcsi paradicsomos kréméhez, úgy, hogy a tenyeremben összeolvasztottam a kettőt. Így nekem jobban működik, mert hamarabb is szívódik fel, és nem csillog utána a bőr. Csodás színt lehet vele így elérni nulla leégéssel. Ilyenkor nyár végén érdemes bevetni, amikor már gyengébbek a sugarak. Arcra viszont nem használnám, mert nagyon zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract