Magister Products

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Mélyhidratáló sarokpuhító bio kókuszolajjal, mely segít megszüntetni a bőrkeményedést.  A Peru-balzsam puhítja a durva bőrt, regenerálja a hámsérüléseket, hidratál, fertőtlenít, emellett különleges vaníliára és karamellára emlékeztető egzotikus illattal árasztja el a balzsamot.

Kizárólag természetes összetevőket tartalmaz.

czeilingerdorinaa

2019. június 26.

Gyönyörűen kezeli a sarok keménységét, szárazságát. Este fürdés után ajánlom, mert akkor kellőképpen előpuhítja a bőrt.
Gyorsan beszívja, nem ragad. Futások miatt állandó használatban van a lábam, szóval nekem nagy ments vár ez a balzsam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 26.

Mazsika81

2018. május 23.

Én úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit :) Mármint sarokápoló krémet :) Rendszeresen, minden este használom, nekem segített a bőrkeményedések eltüntetésében, puha lett a talpam és a sarkam, pedig mostanában nem is reszelgettem, önmagában is elég volt ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Boriszka

2018. május 19.

Ezelőtt kakaó- vagy shevajjal kentem a lábam, de ég és föld a különbség. Rögtön érzem, hogy szívódik be, nem csak tocsog a lábam a zsírban. Nekem az illatával semmi bajom, sőt kifejezetten tetszik. Úgy tűnik, ez a Magister is állandó darab lesz nálam. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Virvatuli

2018. május 14.

A Magister tényleg tud valamit, eddig mindent szerettem, amit kipróbáltam. Ez a krém egyszerre frissít, hidratál és nyugtat. Sokat gyaloglós külföldi út után még a vízhólyagjaimnak is vízhólyagjai voltak, rettenetes állapotban volt a lábam, de ez pár nap alatt rendbehozta. Lehetne nagyobb a kiszerelés, tényleg gyorsan fogy, ezért ha nincs baj, csak hetente kb. kétszer használom, a többi napon kiváltom valami kevésbé hatékonnyal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 14.

krenat

2018. február 3.

Semmi extra, ápol, de az erősebb bőrkeményedéssel nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Semmi extra, ápol, de az erősebb bőrkeményedéssel nem tud mit kezdeni.

masikanna

2017. október 17.

szuper, nagyon szeretem! egészen vékonyan szoktam bekenni egy héten párszor a sarkamat, elég is, állandóan szép puha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

Csobanka

2017. október 3.

Most már 1590 Ft-ért vesztegetik ezt az apróságot de azt kell, hogy mondjam megéri. Most, hogy nyár elején betöltöttem a 25-öt, a sarkaimon elkezdett megjelenni a bőrkeményedés és a nagylábujjam környékén is. A reszelésre nem érett meg, egyébként is nagyon vékony itt a bőr, kipróbáltam pár krémet de eredmény nélkül. Végül megrendeltem ezt és már az első masszírozásnál érezhető volt a különbség. Pár nap múlva pedig látható. Kellemes része lett a napi rutinomnak, nyaralás alatt mellőztem a használatát de nem is kiáltottak érte a lábacskáim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Effendigirl

2017. július 4.

Anyukámnak rendeltem, ő már nagyon sok sarokpuhító eszközt, krémet kipróbált, ez a krém bevált Neki :) Én is használom, és rendszeres használattal valóban puhítja, hidratálja a sarkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Virgo

2017. június 19.

Az illata egy kicsit erős (férjem szerint kifejezetten nem jó), de maga a termék szuper. Igaz, nekem elég sok kellett belőle, hogy hatást érjek el vele, így elég gyorsan elfogyott, de legalább tényleg puhította a talpam bőrét. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

OCsilla

2016. szeptember 2.

Sajnos nekem csak az első pár alkalommal tűnt csodaszernek. Lehet azért, mert egyébként is folyamatosan ápolom a lábam, de nem éreztem, hogy bármi pluszt nyújtana a többi lábkrémhez képest. Jól ápol, de ezt egy Avonos vagy Baleás lábkrém is megteszi, a reszelések gyakoriságát nem tudta csökkenteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Lanolin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A perubalzsamfa kérgéből kivont illóolaj. A kozmetikai szerekben maszkolóként (szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt) használják, de arra érzékenyekben allergiás reakciót válthat ki, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.