Magister Products

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2018. június 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Vízbázisú depigmentáló szérum, melyben a japán rizsbor készítésekor keletkező kojic sav segít halványítani az öregségi foltokat, a napozás okozta foltokat és szeplőket. Az aloe vera gél és a panthenol gondoskodik arról, hogy pigmentfolt halványítás ne járjon kipirosodással.

Valentine

2019. február 12.

Nagyon örültem, hogy a Magister is kijött végre egy komolyabb folthalványító termékkel. Viszonylag hamar le is csaptam rá.
Pigmentfoltok tekintetében már rengeteg kencét kipróbáltam, mindig reménnyel telve, aztán mindig elszállt sajnos a reményem. :(
Így aztán az ilyen termékekkel szőrösszívű vagyok.
Az üveg nagyon esztétikus. A kupak jól zár, a cseppentő azonban nem az igazi. Nehezen szívja fel a szérumot. A vége felé én már nem tudtam az adagolóval dolgozni, úgy kellett önteni belőle.
Próbáltam csak foltokra használni hosszabb ideig, reggel és este is. Próbáltam az egész arcomon, reggel és este. Természetesen az előírások alapján hagytam egy kis pihenést is a bőrömnek.
Gyorsan beszívódik, nem irritál, jól hidratál, és kellemes tapintású tőle a bőröm. Fölé lehet vinni az arckrémet, és sminkelni is könnyedén lehet rá.
DE! A foltjaimat sajnos nem halványította. Így sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy engem nem győzött meg. :(
2* mivel kellemes tapintású volt tőle a bőröm, de ez is jóindulattal.
Aki ugyan ezzel a problémával küzd, az megérti a véleményem.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Így aztán az ilyen termékekkel szőrösszívű vagyok.
2* mivel kellemes tapintású volt tőle a bőröm, de ez is jóindulattal.
Aki ugyan ezzel a problémával küzd, az megérti a véleményem.

Antioxidánsok: Kojic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Kojisav, ami a japán saké, vagyis rizsbor készítésének az egyik mellékterméke. Paula Begoun szerint meggyőző in vivo és in vitro (emberben és kémcsőben végzett) kutatások vannak arra vonatkozólag, hogy a kojisav gátolja a melanin termelődést, és így kiváló hatóanyag a pigmentfoltok kezelésében. Hátránya, hogy rendkívül instabil összetevő, fény és levegő hatására fura barna színű lesz és elveszíti hatékonyságát, szóval kojisavas terméknél figyeljünk a megfelelő (pl. légmentes pumpás) csomagolásra.