Magister Products

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Bőséges trópusi gyümölcsök gazdag kivonatával, lédús mangóval, sötétlila fügével és egzotikus kiwi olajjal készült pakolás, mely lehengerli az érett, száraz arcbőrt. A forradalmasító liposzómás vitamin koncentrátum sejtszintű DNS védelmet nyújt a szabadgyökök ellen, a stressz és fénykárosodott bőr igazi megmentője.

Valentina0930

2018. december 24.

Egy egész doboznyi Magister kencét passzolt át a barátnőm, mert az ő bőrére nem váltak be, de hátha nekem jók lesznek. Ezt a terméket négyszer használtam eddig, és vegyesek az érzéseim. Száraz bőrre ajánlják a leírás szerint. Nekem normál-száraz bőröm van, és konkrétan még szárazabb lett használat után. Ahogy egy másik Magister terméknél is, az első alkalomnál viszonylag jó volt az eredmény, majd egyre rosszabb lett. Próbáltam vastagabban, vékonyabban, de pár órával a lemosás után a puha bőr helyét egy érdes, száraz bőrfelület vette át. A termék illata egyébként nyers gyümölcsillat, állaga krémes, könnyen felhivhető, minimálisan húzta a bőrömet amíg rajta volt. Lemosása egy kicsit macerásabb, de azért megoldható. Még nem tudom mi lesz a sorsa. Azért nem adtam kevesebb csillagot, mert szerintem még adok neki egy esélyt, hátha bennem van a hiba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2