Magister Products

Ár:   2590 Ft és 4590 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: vadvirag919, Módosítva: 2018. június 29.

Ár:   2590 Ft és 4590 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Fényvédők

A nyuszik kedvenc sárgarépája mellett telis-tele töltötték paradicsomi összetevőkkel, melyek lágy érintést nyújtanak az egész családnak. Bio szezámolaj, bio kakaóvaj, pongámiaolaj és E-vitamin várja a tűző napsugarakat. Természetes innovatív fényszűrővel gazdagítva és egy csepp friss ananász illattal édesítve.

• Az antioxidáns bio kakaóvaj tápláló, védő hatása mellett jellegzetes zamatot is nyújt a készítménynek, elősegíti a tökéletes barnulást.
  • Az E-vitamin hozzájárul a napsugarak öregítő hatásának ellensúlyozásához, hogy a bőr fiatal és egyenletes maradhasson nyár végén is.
  • A bio szezámolaj képes az UV-sugarak nagy részét elnyelni, így védeni a bőrt.
  • A pongámia, vagy más néven karanja olaj a napsugarakat szűrő hatásáról ismert.

Vegán és nyuszibarát, vagyis állatkísérlet-mentes termék.

Krisztike84

2019. június 19.

Nagyon hatékony fényvédő krém! Tűző napon teszteltem. Kimaradt egy kis folt a dekoltázsomnál, ott le is égtem sajnos, de ez nem a krém hibája. Ápol is az érdekes olajoknak köszönhetően. Soha többet nem veszek más napozó terméket, ebben végre olyan fényvédő van, ami nem káros az egészségemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

szzh01

2018. augusztus 22.

Érzékeny bőrű kisiskolás gyerekemnek vettem. Sajnos a gyerek leégett mellette, pedig rendes rétegben kentem be vele, valamint volt már szép barna alapszíne is. :-(
A bőrét nem irritálta, ami nálunk nagy szó. A ruhát nem színezi el. Ezek a pozitívumai a krémnek.
Fehéres réteget von a bőrre, ami nem igazán tetszik benne, de gondoltam, valamit valamiért - ha el akarom kerülni a kémiai fényvédőket, akkor vállaljam a fehéres réteget cserébe.
Viszont az, hogy nem bízhatok meg a krémben fényvédelem szempontjából, az nagyon rosszul érint, hisz nem tölti be kellően a funkcióját.
Legfeljebb rövid ideig tartó napfürdőzéshez ajánlom előbarnult bőrre, gyakran utánkenve.
Nagy kár, mert nem igazán találtam más alternatívát a piacon, ami a pénztárcámmal is megfért. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

vadvirag919

2018. július 22.

Eddig nekem 3/0 a márka teljesítménye.
Ez a fényvédő tök szimpatikus volt, a kis kiszerelést rendeltem próbaképpen. A 15 faktor kevés, ha jól tudom európai szabályozás szerint 30 alatt nincs uvb védelem, tehát ez csak az uva ellen véd. Nembaj, cuki, pici, utazáshoz jó, az illata kellemes. Pár percig, aztán csak combos krémszaga van. Volt olyan elképzelésem, hogy jó lesz arcra, az állaga/beszívódása alapján ez áll is, sőt jól működik együtt az alapozó cseppjeimmel, kellemes viselet, nem zsírosít. Amiért mégsem jó az az, hogy pattanásokat okozott, és úgy általában belerondított a mostanában tiszta bőrképembe. Kicsit kipirosított foltokat, a kicsi puklik újra megjelentek, nőtt egy nagyobbacska is a homlokomra ilyesmi. Kap még esélyt, hátha... de van egy olyan érzésem, hogy kézkrémként fogja végezni. (Ami amúgy nem olyan nagy hülyeség, jól hidratál, sokáig elég, és még minimális fényvédő is van benne, csak hát erre picit drága ugyebár...)
-1 csillag, látható fehér réteget hagy, ami órák után sem tűnik el. Más fényvédő ilyet nem csinált. Konkrétan alkaron.

Rendeltetésszerű használatnál olyan szépen égtem le vele, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Az alkoholtartalom irritál mint a.... fene. Bazi nagy csalódás az egész márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Eddig nekem 3/0 a márka teljesítménye.

Agipen

2018. július 20.

Nálunk bevált abszolút pedig fehér mindegyikünk nem is kicsit. Sosem volt még csak pirulás egyikünkön sem. Arcra nyilván nem való azért van a 2 féle faktoros arckrémjük gondolom. Az illata nagyon finom. Felkenni meg olyan mennyiségben kell hogy nem kell vastagon fehérnek lenni tőle. Így gyorsan beszívódik és nem ázik le a vízben

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

rayeri

2018. július 3.

Ez édes kevés! 25 fokban, szűrt napfényben, 16 óra után is megpirultunk vele. A réteg amit hagy maga után (ami ugyebár a fényvédelmet hivatott ellátni) vízzel érintkezve azonnal lefolyik. Éppen ezért gyerekeknek vízpartra egyáltalán nem ajánlom. Számomra legalábbis lehetetlen küldetés félóránként levadászni és bekenni őket.
A márka ugyanilyen névre hallgató testpermete sem jött be. Arcra fújva nagyon szárít és apró pattanásokat okozott, testen pedig semmilyen hatása nem volt. Nem kéne erőltetnie a Magisternek ezt a nyári vonalat mert nagyon gyengére sikeredett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2