Magister Products

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Szappanok

• A szappan névadó 100 %- ban tiszta bio teafa-olaja, mely a gyógyszerkönyvben is hivatalos fertőtlenítő, gomba ellenes tulajdonságú nagyra becsült növényi illóolaj.
  • Kókuszolaj, ricinusolaj, olívaolaj és napraforgó olaj, melyek a szappan hidratáló jellemzőjét és krémes habját nyújták.
  •  Spirulina (zöld alga), mely a Földünkön élő egyik legősibb organizmusnak tartott, egy miliméternél is kisebb mikro-alga, mely spontán módon nő többmillió éve a trópusi meleg tavakban. A spirulinát sok évszázaddal ezelőtt Afrikában és Közép-Amerikában használták előszőr gyógyítás céljából. Proteinekben, aminosavakban, vitaminokban és bioaktív elemekben gazdag hatóanyag, melynek köszönhetően javítja a bőr hajlékonyságát, hozzájárul a bőr méregtelenítéséhez, összehúzza a kitágult pórusokat.
  •  A vegyes és zsíros arcbőr tisztítására alkalmas zöld agyag, mely felszívóképességével hozzájárul a felesleges faggyú és a szennyeződések eltávolításához.

erasm98

2019. január 20.

Kicsit félve rendeltem meg a terméket, de kellemesen csalódtam. A pattanásaimmal eddig ugyan nem csinált túl sok mindent, de nem szárítja a bőröm és jól tisztít. Ezt tudja a többi arclemosó is, amiket eddig próbáltam, csak ennek az összetevői merőben másak...:) De jövök majd updatelni, ha már huzamosabb ideje használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

MeridaLina

2018. február 19.

Általában nem szoktak lenyűgözni a kézműves-jellegű szappanok. Nem habzanak, és nincs tisztaság-érzetem a használatuk után. De ez a szappan működik. Habzik, ahogy azt kell, és tisztít is, nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Valentine

2017. augusztus 30.

Kellemes illata van a szappannak. A teafaolaj illatát közepesen érezni, de nem markánsan. Jól habzik. Kiadós mennyiség. Próbáltam arcra is, de elsősorban testre használtam. Nagyon jól tisztít. Nem használtam minden nap, mert akkor szárította volna a bőröm. Ár-érték arány is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Spirulina Maxima Powder